Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

program pt sambata: iesire cu viteza redusa si cu opriri pana la vascau sau arieseni...sau valea draganului, vedem. depinde de timp.... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si eu vin neaparat ;)

;)

 

 

Am vorbit ca atunci cand prindem vreme buna ....si se face, va voi invita la Tinca la cabana ....astfel :

 

DE VINERI pana DUMINICA(10-12 oct) propun o iesire la Tinca la mine la cabana(situata intre cris si padure).

 

Ce ziceti ? facem mici,gratare udate cu ... plimbari prin padure pana la barajul de la Taut(merge pe jos sau cu soft enduro)

 

ORICINE e BINEVENIT !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hi guy! ieri am trecut prin negreni...coada infernala, 4 km inainte statea randul pe loc, apoi politisti, betivi, etc. in doua locuri oprire pt sfert de ora minim, fiindca se repara asfaltu, circulatia si trafic organizat? dezastru.....

 

pe la 12-13.00 se baga careva la un negreni?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yo numa luna viitoare;)))

 

hi guy! ieri am trecut prin negreni...coada infernala, 4 km inainte statea randul pe loc, apoi politisti, betivi, etc. in doua locuri oprire pt sfert de ora minim, fiindca se repara asfaltu, circulatia si trafic organizat? dezastru.....

 

merci

girl

 

nai pt ce boy :D

io mas duce pana la vascau dar nam cu cine, iar singura e plictisitor :D

 

ia-l pe repsolica

merge incet cam cu 120

 

:unsure:

 

Va rog din suflet ...nu vreu sa fiu uracios DAR lasati macar topicurile principale in pace cu OF Topicurile, fara suparare ,, dar dc cineva chiar vrea sa iasa undeva si se uita pe ac topic....in loc de o informatie rapida si precisa vede .... :D :rock: si discutii de mess sau de Discutii despre orice.

Multumesc anticipat KEEEEP IT CLEAAAAAAN ! POST IN THE RIGHT TOPIC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sambata si Duminica va fi timpul frumos dupa www.meteo.ro, nu facem o iesire pana undeva? de ex: Stana, Arieseni, undeva in HU, orice numai sa nu stam home!!!

 

P.S. pe Sambata am program deci ar ramane Duminica

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata si Duminica va fi timpul frumos dupa www.meteo.ro, nu facem o iesire pana undeva? de ex: Stana, Arieseni, undeva in HU, orice numai sa nu stam home!!!

Pai poate ne bagam si noi......am gasit un drum in jud arad.....spre ineu vreo 80 90de km asfalt nou...cred ca noi ne-am baga sa incercam pe acolo sau nici Arieseni nu suna rau.....sa vb cu bajetzii de aici si tzinem legatura dar stiu mai multe pe muine seara sau sambata dupamasa...am nr tau te sun daca este ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai poate ne bagam si noi......am gasit un drum in jud arad.....spre ineu vreo 80 90de km asfalt nou...cred ca noi ne-am baga sa incercam pe acolo sau nici Arieseni nu suna rau.....sa vb cu bajetzii de aici si tzinem legatura dar stiu mai multe pe muine seara sau sambata dupamasa...am nr tau te sun daca este ceva

sau putem lua toate trasele pe rand :D indiferent numai sunshine sa fie :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare , cam de mult planuiam o iesire ( cu motoarele ) la Izbuc ( manastire ).Cine doreste sa se plimbe pana acolo este bine venit . Pana acuma sunt eu si fam. Borz ( jupanu & flacarica ). Distanta pana colo APROXIMATIV este 120 km ( dus ) , evident 120 km ( intors ). Plecare va avea loc Duminica la ora 8.30 de la benzinaria OMV din Decebal.

 

HAI ASFALT USCAT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare , cam de mult planuiam o iesire ( cu motoarele ) la Izbuc ( manastire ).Cine doreste sa se plimbe pana acolo este bine venit . Pana acuma sunt eu si fam. Borz ( jupanu & flacarica ). Distanta pana colo APROXIMATIV este 120 km ( dus ) , evident 120 km ( intors ). Plecare va avea loc Duminica la ora 8.30 de la benzinaria OMV din Decebal.

 

HAI ASFALT USCAT.

k dak ase sta treaba contabile si io vin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...