Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

salutare

in acest week end avem 2 intalniri:

 

una este langa Carei in PETRESTI

am auzit ca marea majoritate a bikerilor din Oradea merg la Petresti

 

alta la Brasov in ceva locatie noua la PREJMER spre Sfantu Ghita (Gheorghe) ;)

am observat ca Driver ar pleca si Stefan + inca vreo doi care nu sunt forumisti.

 

cam cati sunt pentru BV si cati pentru SM de pe forum?!?!

Pai aam cam ramas singur.....si pana la Brasov nu m as duce singur, asa ca sunt pentru Petresti(pt o conving si pe nevasta sa vina ca i aproape :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai aam cam ramas singur.....si pana la Brasov nu m as duce singur, asa ca sunt pentru Petresti(pt o conving si pe nevasta sa vina ca i aproape :D )

 

mai Stefane da suntem 3!!!!!!!!!!!!!!!!

vin si io cu Flacarica pana la Brasov...

vb la tel!

 

ASTEPTAM ALTI DORITORI DE AVENTURA SA NI-I SE ALATURE!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai Stefane da suntem 3!!!!!!!!!!!!!!!!

vin si io cu Flacarica pana la Brasov...

vb la tel!

 

ASTEPTAM ALTI DORITORI DE AVENTURA SA NI-I SE ALATURE!!!!!!!!!!!

Mergem atunci am mai vb cu cineva suntem cel putin 4 !! Pt Brasov :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot mergeti pana acolo recomand sa mergeti si pana in oras in brasov... e foarte frumos. puteti vizita centrul orasului si sa mergeti sus pe tampa cu telecabina.costa 7 lei pe pers.

mai multe poze aici ;) http://www.romaniaviews.com/gallery2/v/Oradea-Brasov/

 

drum bun sa aveti :D

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine dimineata se merge la Negreni ... cine doreste sa vina , ne intalnim la ora 10 dimineata in OMV- Decebal ... momentan merg eu, Luci(ducati monster) si Sandu(yamaha 750)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine dimineata se merge la Negreni ... cine doreste sa vina , ne intalnim la ora 10 dimineata in OMV- Decebal ... momentan merg eu, Luci(ducati monster) si Sandu(yamaha 750)

 

vin si io ;)

 

aveti grija pe piatra ca se fac lucrari de reparatii la asfalt si sunt portiuni frezate si neasfaltate chiar in curbe pe partea dinspre cluj.pe partea dinspre oradea n-am fost. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Baieti haideti sa facem o fapta buna si nobila!!!!

 

M- a sunat Manu si a zis de un baiat care a avut accident in Italia cu motorul. Baiatul a murit si acuma parintii rezolva sa o aduca acasa. Tata baiatului a vb cu Manu si a povetsit ca la baiatul lui ai fi placut sa o conduca catva motocilisti pe ultimul drum.

 

Haideti sa ne organizam si sa o conducem pe baiat.

Parca vineri ajunge in tara si sambata e inmormantarea intr-un sat dupa Hidiselu de sus.

Il rog pe Stefan sa dea mai multe detalii.

 

 

Vreau sa stiu cine este dispus pt acesta actiune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa il odihneasca in pace , deja sunt oripilat de toate accidentele aste in lant. in fiecare zi aud de noi accidente groaznice. Haideti baieti , sa sustinem accea familie indoliata , si sa il conducem pe ultimul drum pe cel care le-a fost fiu odinioara.

Sincere condoleante familiei. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti haideti sa facem o fapta buna si nobila!!!!

 

M- a sunat Manu si a zis de un baiat care a avut accident in Italia cu motorul. Baiatul a murit si acuma parintii rezolva sa o aduca acasa. Tata baiatului a vb cu Manu si a povetsit ca la baiatul lui ai fi placut sa o conduca catva motocilisti pe ultimul drum.

 

Haideti sa ne organizam si sa o conducem pe baiat.

Parca vineri ajunge in tara si sambata e inmormantarea intr-un sat dupa Hidiselu de sus.

Il rog pe Stefan sa dea mai multe detalii.

 

 

Vreau sa stiu cine este dispus pt acesta actiune!

I'm in! - o sa fiu prezent, astept detaliile. (Satul, ora ultimului drum, etc.)

 

R.I.P. :cheers: ;) :)

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti haideti sa facem o fapta buna si nobila!!!!

 

M- a sunat Manu si a zis de un baiat care a avut accident in Italia cu motorul. Baiatul a murit si acuma parintii rezolva sa o aduca acasa. Tata baiatului a vb cu Manu si a povetsit ca la baiatul lui ai fi placut sa o conduca catva motocilisti pe ultimul drum.

 

Haideti sa ne organizam si sa o conducem pe baiat.

Parca vineri ajunge in tara si sambata e inmormantarea intr-un sat dupa Hidiselu de sus.

Il rog pe Stefan sa dea mai multe detalii.

 

 

Vreau sa stiu cine este dispus pt acesta actiune!

 

PE JUPANU POTI SA CONTEZI LA ORICE ORA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aloha! maine dimineata as pleca in Bulz, vine cineva??? as sta cu cortu pana duminica dupamasa, apoi back. noah?? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi frumos sa il conducem pe Alin pe ultimul drum. Ar fi bine sa stim cine sunt acele persoane care pot veni maine la mormantare. Am vb cu Sergiu sa comandam o coroana din partea noastra. Eu zic ca nu e un efort mare financiar sa strangem banii pt o coroana.(banii se vor strange ulterior)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi frumos sa il conducem pe Alin pe ultimul drum. Ar fi bine sa stim cine sunt acele persoane care pot veni maine la mormantare. Am vb cu Sergiu sa comandam o coroana din partea noastra. Eu zic ca nu e un efort mare financiar sa strangem banii pt o coroana.(banii se vor strange ulterior)

 

 

Si eu cotizez.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bag si eu la coroana, dar nu pot fi prezent fiindca sunt la lucru pana la 16:00, si chiar nu ma pot cere - orice as incerca sa ofer alternativ pt acele 2 ore :scratch:

 

sorry :kali:

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost acu o saptamana la Padis si s-a inchis drumul de luni dupa aceea fiindca fac drumul dar la Sacueni(dupa Diosig) vor fi festivitati, concerte, concurs bograci sambata-duminica, si pana acolo e un drum frumos. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...