Jump to content

Recommended Posts

Acum 12 minute, Maximo74 a spus:

esti sigur?

folosesc pe aer de cel putin 20 de ani si n am avut probleme de genul...papa oloi!

🤪

daca era Burg mai vechi da,da" asa.....!?

...tot dator,tot dator???

ce folosesti?

• Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

nu inteleg cum s a ajuns la asemenea pret la manopera am facut revizia la 2600 km si am dat 135 RON     IAR ca  bani.... 2800 euro sa salvez peste o ora  zilnic  din viata mea MERITA

Ale draq servisuri, o dată nu ar greși în favoarea clientului! 😈

Posted Images

Acum 4 ore, ianachim a spus:

Iata ca am ajuns si la prima revizie...

441km

210 ron pe factura si am mai luat un litru de ulei 55 ron ca am inteles ca astea pe aer papa’

urmatoarea dupa 2500 km

Ce ulei au pus? ala Sym?

• 2 weeks later...
La 16.05.2019 la 2:58, caracterincompatibil a spus:

Vindea apartegeorge un Beverly carburatie cu 1500e,pentru că km mânariti și pentru că 15 anișori.pentru 11000 lei.vreau un scuter nou cu abs.rata lunara e de aprox 500 lei,pe 24 luni.detin un yamaha 125 injecție dar are rotile pe 12, zdruncina coloana mea sensibila.am nevoie de altul cu roti mai mari.consum 125 injecție 3%...400 le,consuma 6% în oraș.cu 125 alimentam de 2x pe luna,35 lei.la 400 ,alimentez la 1,5 săptămâni ,de 75lei

Mananci mult c.a.c.at , ca deobicei cumetre, am vandut Beverly-ul cu 4600 LEI , cat un telefon mai bun in p.la mea, cu km manariti sau nu ok? Te dai mult prea expert in mult prea multe băi scuteristule, mai tine părerile ptr tine, nu mai vomita pe aici in contiinu

1 oră în urmă, AparTeGeorge a spus:

Mananci mult c.a.c.at , ca deobicei cumetre, am vandut Beverly-ul cu 4600 LEI , cat un telefon mai bun in p.la mea, cu km manariti sau nu ok? Te dai mult prea expert in mult prea multe băi scuteristule, mai tine părerile ptr tine, nu mai vomita pe aici in contiinu

ie baiat bun,gura-l strica...continuu!

Salutare. Pentru ca am observat interes mare pentru modelul JET 14 125cc ABS va anunt ca este disponibil la test - drive. Am atasat cateva poze cu el in diferite variante de culori. Deasemenea se mai poate testa modelul Cruisym 300 cc, Symphony ST 125cc ABS, Fiddle III 50 cc. 

Avem showroom pe str. Heliade Intre VII nr.8, Sec.2, Bucuresti iar pe www.sym-romania.ro gasiti informatii detaliate despre fiecare model in parte. 

Numai bine. 

Nicolae 

IMG_20190528_230853.jpg

WhatsApp Image 2019-05-19 at 23.37.13.jpeg

WhatsApp Image 2019-05-19 at 23.37.14(2).jpeg

WhatsApp Image 2019-05-19 at 23.37.15(1).jpeg

Acum 2 ore, ianachim a spus:

sa l plimbi sanatos man

Mulțumesc frumos

Acum 6 minute, Paca a spus:

Sa fie intr-un ceas ...cu cuc :)

arata bine ...asteptam un review de la ambii posesori ...dar macar dupa 10 k  km ...ca sa fie cat mai concludent 

Cred că ianachim o să ajungă primul la 10k

Eu as prefera cu ceas cu gaura

Eu as prefera cu ceas cu gaura

Împlinește 60km...până ajung acasă.in câteva ore de la achizitie

15615735827423504380833879742868.jpg

Azi am testat hd300,e genial.mi a plăcut enorm.chiar daca cruisym300 e mai confortabil....mie eu as prefera HD300.are pret imbatabil,cred...4300e.daca vreți un 300cc nou.hd 300 e raspunsul

IMG_20190626_162829.jpg