Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bine v-am gasit posesori de Vulcan.

Dati-mi voie sa-mi prezint si "prietena". Are o "inima" mare dupa cum ai spunea un batran pilot de aviatie mai zilele trecute. Desi sacrificiile pentru a o achizitiona au fost imense am reusit pana la urma sa "ne cuplam" si se pare ca va fi o relatie fericita avand in vedere ca desi e un monstru totusi e foarte docila si usor de condus iar daca "lovesti" acceleratia cele doua tobe goale ai fac pe toti conservarii sa inghete.

Acum sa lasam proza la o parte si sa ne prezentam:

EA- VN2000 an fabricatie 2004

EU- un biker din timisoara nebun dupa big twin.

Rezulta ceea ce vedeti in poze....

bine ai venit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EU- un biker din timisoara nebun dupa big twin.

Rezulta ceea ce vedeti in poze....

 

Domnule invidiile mele si cred ca ale tuturor care urmaresc acest topic.

Scuza-mi totusi ironia, dar dupa cum se vede in poze bicicleta asta nu incape in rastelul de langa zid!!! :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu cei poate capu la domnu robog o sa vedeti la anul mai mult ca sigur ce va iesii din aceasta bestie de 2000cc ,ca are omu niste idei de numa numa...hehe...

 

salut romica

la citi mai multi km si drum uscat

 

L&R roby :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit posesori de Vulcan.

Dati-mi voie sa-mi prezint si "prietena". Are o "inima" mare dupa cum ai spunea un batran pilot de aviatie mai zilele trecute. Desi sacrificiile pentru a o achizitiona au fost imense am reusit pana la urma sa "ne cuplam" si se pare ca va fi o relatie fericita avand in vedere ca desi e un monstru totusi e foarte docila si usor de condus iar daca "lovesti" acceleratia cele doua tobe goale ai fac pe toti conservarii sa inghete.

Acum sa lasam proza la o parte si sa ne prezentam:

EA- VN2000 an fabricatie 2004

EU- un biker din timisoara nebun dupa big twin.

Rezulta ceea ce vedeti in poze....

sa-l folosesti cu bine fara evenimente nedorite

tare mi-ar place sa-l vad natur,poate vii la prima intalnire la cluj

oricum felicitarile mele

zaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-l folosesti cu bine fara evenimente nedorite

tare mi-ar place sa-l vad natur,poate vii la prima intalnire la cluj

oricum felicitarile mele

zaha

Apropo de primul fest. este in Mai 19-21 la Ploiesti , organizat de SilverPistons :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deviati de la subiect...

B.

black ...pai poate nu stiu ei sa foloseasca PM,mailul,yahoo messengerul,MSN sau skype......

...ce sa facem daca unii nu inteleg...

...poate bem o bere cu ei la intilnire si le explicam despre cele enumerate mai sus :yikes:

 

...unele discutii chiar sunt direct personale si nau ce cauta aici..noi restul stam si ne chiorim aiurea ,ca oricum nu avem ce sa zicem...fiind o discutie intre doua persoane ,personala..

 

...vas ruga sa vobitii chestiile de mai sus in privat...

 

va salut si nu o luati in nume de rau ce am spus mai sus :yikes: :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca este un topic separat unde se analizeaza cifra octanica....daca e mai mare,arderea e mai buna....cred ca 98 la noi e de fapt 95-ul de afara...

da,e mai scumpa,dar eu bag la masina firmei,asa ca mai scapa si in vulcan cate ceva....hehehe

 

ps: la OMV parca,benzina de 98 vine din austria...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

black ...pai poate nu stiu ei sa foloseasca PM,mailul,yahoo messengerul,MSN sau skype......

...ce sa facem daca unii nu inteleg...

...poate bem o bere cu ei la intilnire si le explicam despre cele enumerate mai sus :yikes:

 

...unele discutii chiar sunt direct personale si nau ce cauta aici..noi restul stam si ne chiorim aiurea ,ca oricum nu avem ce sa zicem...fiind o discutie intre doua persoane ,personala..

 

...vas ruga sa vobitii chestiile de mai sus in privat...

 

va salut si nu o luati in nume de rau ce am spus mai sus :yikes: :yikes:

ma acum imi cer eu scuze ca am gresit postul asta nu in topicul asta am vrut sal pun :eek:) ci in celalalt tot cu vulcan..acolo unde geo si cu raducu au discutat chestii deale lor personale :eek:)

 

sorry chiar ca am postul asta unde nu trebuia....

 

salut :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te poate duce mult si bine,depinde cum tragi de el...

daca se lasa,il mai intainzi....

la pinionul din spate,prinzi de lant orizontal,paralel cu pamantul ( ca si cand ai vrea sa tragi de pinion spre inapoi)si tragi....daca se ridica tare de pe dinti,insemna ca e largit,e cazul sa-l schimbi...

uitate si la dinti sa nu fie uzati....se recomanda schimbarea de kit complet( pinioane cu lant).

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

te poate duce mult si bine,depinde cum tragi de el...

daca se lasa,il mai intainzi....

la pinionul din spate,prinzi de lant orizontal,paralel cu pamantul ( ca si cand ai vrea sa tragi de pinion spre inapoi)si tragi....daca se ridica tare de pe dinti,insemna ca e largit,e cazul sa-l schimbi...

uitate si la dinti sa nu fie uzati....se recomanda schimbarea de kit complet( pinioane cu lant).

B.

 

Off,mai copii,de cite ori sa va spun sa va luati numa' Vulcane d'alea pe cardan.In timp ce voi va curatati lanturile mandea sta si bea bere in locul vostru :yikes:

Bafta la toti!

Luigi Vicol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...