Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pentru ca se apropie sfarsitul lumii ... sau pentru ca incep o viata noua, m-am hotarat sa fac curat in pod :)

Asa ca, azi am la donat niste componente de calculator.

 

2 placi de baza cu procesoare AMD pe ele (din cate tin minte K-7 cu proc Athlon pe la 1 si ceva Mhz) fara memorii

1 Procesor Athlon 1,7

3 Placi de retea pe PCI

2 Tv-tunere cu chipset 878A

1 camera web "Omega" nefolosita, dar de rezolutie mica

1 tastatura nefolosita flexibila cauciucata

Stiu ca placile de baza si procesoarele sunt vechi, dar merge Windows XP pe ele sau Linux.

 

Mai am si un gamepad cu force-feedback si control dinamic de la Guillemot ... da' pe ala nu-l dau fara vreo 5 beri Becks la doza :P

 

 

Toate componentele au functionat bine, nu sunt arse sau stricate in vreun fel. Nu am drivere, nu mai stiu exact ce sunt ... si nici nu le mai scot inca o data din cutie sa vad ce scrie pe ele.

 

post-25108-0-78912500-1354140784_thumb.jpg

post-25108-0-06834200-1354140861_thumb.jpg

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit PM pentru toate componentele, inafara de camera web si gamepad. Deci sunt rezervate pana stabilesc detaliile.

 

da mie gamepadu bai daca merge... il fac bucati daca e si pun butoane prin cockpit pe la mine :))

 

E pacat sa-l strici ma ... esti cu capu? :D

daca chiar vrei sa-l dezmembrezi, treaba ta, da ar fi fost misto sa ajunga la cineva care sa-l foloseasca as it is. :P

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

glumeam mah nu il demontez... am BU0836 acum legat in G940 si am un milion de butoane (te-am dat pe spate da? :D )....

 

dar as vrea sa testez BF3 pe gamepad si poate un GTA odata... daca mai e trisponibil...

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu. Sunt de luat in calcul gaurile in care intra niturile de pozitionare a comenzilor si de fixare a semighidonului (cu minim de efort se pot face dupa modelul tau) , stiu si eu....lungime, diametru, tipul suruburilor din capete.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut as dori si eu sa stiu daca mai ai sau alte piese care nu iti trebuie de srad "ram air suzuki gsxr srad cu o prindere rupta si ceva crapaturi partea dreeapta cred" si daca ai o poza ... as fi recunoscator mss mult de tot

Editat de Doleanucatalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua la toata lumea ... as avea si eu o rugaminte la voi daca ati putea sa ma ajutati ..... am strans si eu din toata partile si mi-am luat un motor dar din pacate nu am echipament deloc inafara de casca :( daca ar putea cineva cu restul adica vro pereche te pantaloni ,sau vro protectie pt ca sunt si incepator si nu am multa experienta .. daca cumva nu ii mai trebuie sa nu le mai foloseste ... cu multa stima...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...