Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu știu de ce ai deschis topic când la aceași secțiune există topic de donații.

Merci ca ai mutat. Nu am gasit topicul asta de nicio culoare aseara. Pe cuvant ca l-am cautat.

Am sa bag topicul in favorite, ca o sa mai fie niste chestii.

 

Zair, asteptam sa ma suni azi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar interesa pe cineva niste manusi Vanucci, cam rupte nitel, dar pt Bucuresti ar merge vara :) Masura lor e XS. Daca e cineva interesat, PM pentru poze..sau direct cu emailul cu precizare la manusi



Ar interesa pe cineva niste manusi Vanucci, cam rupte nitel, dar pt Bucuresti ar merge vara :) Masura lor e XS. Daca e cineva interesat, PM pentru poze..sau direct cu emailul cu precizare la manusi


S.au dat! Va multumesc!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cheie bujie 18 nou nouta, nefolosita cu prindere 3/8

de preferat pt Sf Gheorghe/Brasov

altfel va costa mai mult posta rapida decit cheia

post-3819-0-86007300-1366059892_thumb.jpg

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez telefon Samsung GT-E1170i in stare buna de functionare ,il am de 3-4 luni de nou.Mi-am luat altul mai bun.Insa va avertizez ca de la inceput a avut o problema,se pare ca toate samsungurile de buget o au mai mult sau mai putin.In timp ce vorbesti tot are fluctuatii de semnal asa ca uneori se aude sacadat.

 

As prefera ce-i drept sa-l donez in bacau ca sa nu mai pierd bani cu posta (3 lei ce-i drept,dar prefer sa-mi iau un suc decat sa-i donez inmpreuna cu telefonul) dar si cei din afara bacaului se pot inscrie.

 

Ordinea in care va inscrieti la telefon nu conteaza,ca sa dau tuturor o sansa egala (nu toti sunt pe net in acelasi timp)va voi nota in ordinea inscrierii si voi folosi apoi un soft pentru a alege un numar aleatoriu maine la ora 21 :00 . (24 de h perioada de inscriere)

Astept pe pm sa-mi spuna cine il doreste.

 

PS:as prefera sa se duca catre un biker care are nevoie de el,nu catre pitzobikeri pusi pe mocangeala sau mai rau,pusi pe samsareala.

 

Donez telefon Samsung GT-E1170i in stare buna de functionare ,il am de 3-4 luni de nou.Mi-am luat altul mai bun.Insa va avertizez ca de la inceput a avut o problema,se pare ca toate samsungurile de buget o au mai mult sau mai putin.In timp ce vorbesti tot are fluctuatii de semnal asa ca uneori se aude sacadat.

 

As prefera ce-i drept sa-l donez in bacau ca sa nu mai pierd bani cu posta (3 lei ce-i drept,dar prefer sa-mi iau un suc decat sa-i donez inmpreuna cu telefonul) dar si cei din afara bacaului se pot inscrie.

 

Ordinea in care va inscrieti la telefon nu conteaza,ca sa dau tuturor o sansa egala (nu toti sunt pe net in acelasi timp)va voi nota in ordinea inscrierii si voi folosi apoi un soft pentru a alege un numar aleatoriu maine la ora 21 :00 . (24 de h perioada de inscriere)

Astept pe pm sa-mi spuna cine il doreste.

 

PS:as prefera sa se duca catre un biker care are nevoie de el,nu catre pitzobikeri pusi pe mocangeala sau mai rau,pusi pe samsareala.

post-33813-0-60138400-1366136831_thumb.jpg

Editat de Nationalistul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Donez telefon Samsung GT-E1170i in stare buna de functionare ,il am de 3-4 luni de nou.Mi-am luat altul mai bun.Insa va avertizez ca de la inceput a avut o problema,se pare ca toate samsungurile de buget o au mai mult sau mai putin.In timp ce vorbesti tot are fluctuatii de semnal asa ca uneori se aude sacadat.

 

As prefera ce-i drept sa-l donez in bacau ca sa nu mai pierd bani cu posta (3 lei ce-i drept,dar prefer sa-mi iau un suc decat sa-i donez inmpreuna cu telefonul) dar si cei din afara bacaului se pot inscrie.

 

Ordinea in care va inscrieti la telefon nu conteaza,ca sa dau tuturor o sansa egala (nu toti sunt pe net in acelasi timp)va voi nota in ordinea inscrierii si voi folosi apoi un soft pentru a alege un numar aleatoriu maine la ora 21 :00 . (24 de h perioada de inscriere)

Astept pe pm sa-mi spuna cine il doreste.

 

PS:as prefera sa se duca catre un biker care are nevoie de el,nu catre pitzobikeri pusi pe mocangeala sau mai rau,pusi pe samsareala.

eu il doresc, platesc eu transportul lui. merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Catalin10 notat .

 

PS:as prefera ca sa-mi scrieti de acum pe PM ca sa nu poluam topicul .



Inscrierea pentru telefon s-a termianat,au fost doar 2 doritori si anume catalin10 si Doleanucatalin.Chiar si asa,am folosit un generator random intre 2 numere si castigatorul esteee......

 

Tobe va rugaaam....

 

CATALIN!!!! :mexicanwave:

 

Stiu stiu...gluma nesarata. :crack:

 

De fapt catalin10 va primi telefonul,il rog sa ma contacteze pe pm pentru a intra in posesia "premiului" :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Catalin10 notat .

 

PS:as prefera ca sa-mi scrieti de acum pe PM ca sa nu poluam topicul .

 

Inscrierea pentru telefon s-a termianat,au fost doar 2 doritori si anume catalin10 si Doleanucatalin.Chiar si asa,am folosit un generator random intre 2 numere si castigatorul esteee......

 

Tobe va rugaaam....

 

CATALIN!!!! :mexicanwave:

 

Stiu stiu...gluma nesarata. :crack:

 

De fapt catalin10 va primi telefonul,il rog sa ma contacteze pe pm pentru a intra in posesia "premiului" :P

Multumesc frumos, ai PM

O zi buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Datorita frumoasei initiative a lui Ianachim, am zis ca ar fi frumos ca, cadou de paste sa donez un combinezon dintr-o bucata, Spyke, marimea 60, unei persoane incepatoare, cu permis din 2012-2013, care ar vrea sa mearga pe circuit si nu numai. Eu am 1.93 si 110kg iar combinezonul este foarte putin maricel. Nu este in cea mai buna conditie dar mai are ceva viata in el. Combinezonul are protectii umeri, coate, genunchi dar lipsesc sliderele. Cum l-am primit si eu moca de la cineva, asa as vrea sa il primeasca si cineva care poate nu sta foarte bine cu banii de la mine.

Cine este interesat sa imi lase aici scris si poate sa vina sa il vada/probeze cand vrea el.

Sper ca o sa am doritori care or sa vrea sa se bucure de el. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se poate ma intereseaza. Am 205 cm inaltime si vreo 100+ kile, mai greu gasesti asa cva. Nu prea se potriveste cu moto, dar tot e mai bn decat nimic.

Jimmy , sincer iti zic ca nu stiu daca iti vine dar poti veni cu mare drag la mine sa il probezi...daca e bun, al tau este :D

 

Frumos gest,RESPECT ! :)

Ms mult de tot... decat sa stea sa se umple de praf mai bine il foloseste cineva

 

P.S. - vedeti ca cine il vrea va trebui sa arate si permisul sa vad ca este incepator :)

Editat de alecs_1000rr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez un pisicut simpatic de cam 3 saptamani pentru cine ii poate oferi un camin calduros, l-am gasit ieri intr-un garaj langa alti 4 fratiori morti. Din păcate nu pot avea grija pentru ca voi fi plecat si nu am la cine sa-l las si deja am un catel in apartament. Gagauta este neagra cu alb, cuminte si foarte simpatica .



O poza cu matul :D

post-61048-0-71973700-1366664417_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Donez pentru un bandit din 1997 diferite piese pe care eu le a-m dat jos, dupa cum urmeaza:

Semnale rotunde originale 2 buc, far rotund cu capac oglinda geam etc, oglinzi nichelate nu-s pereche din pacate...

Mai donez urmatoarele produse:

2 cauciucuri de vara 225 65 17 de pe un rav 4 din 2008 cam 70 mii mers cu ele.. de vazut, o pereche de pantaloni moto no name .. masura 34, mai am si o pereche de cizme sidi vechi inalte din piele groasa, masura 41,( vintage de choperist cred ) :)... si cam atat momentan.

Cine e interesat sa lase un mesaj preferabil din bucuresti, sa vina sa vada despre ce e vb, exclus pentru prietenul prietenului ..

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vlad, ar fi fost bun pt tine cred eu... la inaltime era ok... mai nasol la kg... dar nah... nu poti sa le ai pe toate :))



nu vrea nimeni cu dim mele un combinezon moto moca??? deja stau sa ma gandesc ca toti au bani grupa mare sa isi ia noi daca nu accepta moca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...