Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2116

  • Penetru

    1901

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1589

Top Posters In This Topic

Posted Images

O pereche sarbatoreste Nunta de Fier: casatoriti de 65 de ani! Ea: mare si solida. El: mic si plapind. Printre invitati se afla si un reprezentant de presa.

- Ia spuneti-mi, o intreaba el pe sarbatorita, cum ati facut toti acesti ani?

- A, de fapt foarte simplu: eu am hotarit ce trebuia sa faca sotul meu iar el a facut! Daca nu, il pocneam peste dovleac!

- Si Dvs.? il intreaba el pe sot, care au fost cei mai frumosi ani ai dvs. din timpul casniciei?

- Cei 10 ani de prizonierat in Rusia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un tip mergea pe autostrada cu viteza peste limita admisa. hop politia... el vede si in loc sa opreasca mai tare accelereaza; masina politiei fiind mai performanta il ajunge facandu-l pe acesta sa traga pe dreata.

politistul: tinand cont ca este vineri seara, incepe weekend-ul, trebuie sa ies din tura, gaseste repede o scuza sa te pot ierta.

soferul: acum doua zile sotia mea a fugit cu un politist; credeam ca este el - vrea sa mi-o aduca inapoi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e chiar fun, insa n-am stiut unde sa-l pun: Great Roads, Great Rides editia a doua (partial): http://www.highways.gov.uk/media/GRGR2_LOW.wmv

 

Creat de Autoritarea Britanica pentru Autostrazi, deci are "garantia calitatii". http://www.highways.gov.uk/knowledge/11526.aspx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate, au ajuns sa ma sece mai rau toti astia care-i baga in seama pe cocalari decat cocalarii in sine! N-aveti dracului altceva mai inteligent de facut?

 

 

Daca omu' s-a saturat de astia..in cazu' in care n-ai spirit de observatie, cocalarii si pitzipoancele se inmultesc pe zi ce trece!

 

Bravo Guy.til foarte tare...si mie mi s-a acrit de ei rau de tot..sunt pe punctul de a-mi cumpara pusca cu amortizor..prea multi...prea prosti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.hotnews.ro/stiri-international-...t-stick-usb.htm

 

Un programator din Finlanda, care si-a pierdut un deget intr-un accident de motocicleta, a avut o idee mai putin obisnuita: barbatul si-a inlocuit degetul cu un stick USB care poate depozita poze, filme si alte fisiere folositoare, anunta Telegraph.co.uk.

 

P.S. cititi si comentariile :)

 

Am aflat ca urmeaza sa-si monteze un port USB in kur. Am comentat si pe hotnews dar m-au cenzurat. Neseriosi ;)

:blink: probabil trebuia sa zic poponeata da` nu mai zic asa de la gradinita

Editat de strut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uitati un moldovean destept. chiar prea destept. :blink:

 

 

Daca am judeca toti cei 22 de milioane de romani ca omu' asta, poate am fi departe! ;) Asa, facem haz de necaz!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca am judeca toti cei 22 de milioane de romani ca omu' asta, poate am fi departe! :blink: Asa, facem haz de necaz!

De acord, dar e un pic hazliu limbajul (mai pe scurt fain regionalism) ;) !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ivan pedala changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...