Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2110

  • Penetru

    1899

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

O pereche sarbatoreste Nunta de Fier: casatoriti de 65 de ani! Ea: mare si solida. El: mic si plapind. Printre invitati se afla si un reprezentant de presa.

- Ia spuneti-mi, o intreaba el pe sarbatorita, cum ati facut toti acesti ani?

- A, de fapt foarte simplu: eu am hotarit ce trebuia sa faca sotul meu iar el a facut! Daca nu, il pocneam peste dovleac!

- Si Dvs.? il intreaba el pe sot, care au fost cei mai frumosi ani ai dvs. din timpul casniciei?

- Cei 10 ani de prizonierat in Rusia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un tip mergea pe autostrada cu viteza peste limita admisa. hop politia... el vede si in loc sa opreasca mai tare accelereaza; masina politiei fiind mai performanta il ajunge facandu-l pe acesta sa traga pe dreata.

politistul: tinand cont ca este vineri seara, incepe weekend-ul, trebuie sa ies din tura, gaseste repede o scuza sa te pot ierta.

soferul: acum doua zile sotia mea a fugit cu un politist; credeam ca este el - vrea sa mi-o aduca inapoi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e chiar fun, insa n-am stiut unde sa-l pun: Great Roads, Great Rides editia a doua (partial): http://www.highways.gov.uk/media/GRGR2_LOW.wmv

 

Creat de Autoritarea Britanica pentru Autostrazi, deci are "garantia calitatii". http://www.highways.gov.uk/knowledge/11526.aspx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate, au ajuns sa ma sece mai rau toti astia care-i baga in seama pe cocalari decat cocalarii in sine! N-aveti dracului altceva mai inteligent de facut?

 

 

Daca omu' s-a saturat de astia..in cazu' in care n-ai spirit de observatie, cocalarii si pitzipoancele se inmultesc pe zi ce trece!

 

Bravo Guy.til foarte tare...si mie mi s-a acrit de ei rau de tot..sunt pe punctul de a-mi cumpara pusca cu amortizor..prea multi...prea prosti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.hotnews.ro/stiri-international-...t-stick-usb.htm

 

Un programator din Finlanda, care si-a pierdut un deget intr-un accident de motocicleta, a avut o idee mai putin obisnuita: barbatul si-a inlocuit degetul cu un stick USB care poate depozita poze, filme si alte fisiere folositoare, anunta Telegraph.co.uk.

 

P.S. cititi si comentariile :)

 

Am aflat ca urmeaza sa-si monteze un port USB in kur. Am comentat si pe hotnews dar m-au cenzurat. Neseriosi ;)

:blink: probabil trebuia sa zic poponeata da` nu mai zic asa de la gradinita

Editat de strut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uitati un moldovean destept. chiar prea destept. :blink:

 

 

Daca am judeca toti cei 22 de milioane de romani ca omu' asta, poate am fi departe! ;) Asa, facem haz de necaz!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca am judeca toti cei 22 de milioane de romani ca omu' asta, poate am fi departe! :blink: Asa, facem haz de necaz!

De acord, dar e un pic hazliu limbajul (mai pe scurt fain regionalism) ;) !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...