Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2110

  • Penetru

    1899

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un chirurg viziteaza o blonda splendida dupa operatie: “Totul merge bine…”.

Ea era treaza, asa ca dupa ce o examineaza il intreaba: “Si dupa cat timp voi putea face sex din nou, d-le doctor?”

Chirurgul, incurcat, facu o mica pauza, lucru care paru s-o alarmeze pe biata fata.

“Care-i problema, doctore? Am sa ma fac bine, nu-i asa?!

El raspunde:”Sigur c-ai sa te faci bine… Doar ca nimeni nu mi-a pus intrebarea asta dup-o operatie de amigdalita…”.

 

 

Nevasta unui detinut in audienta la directorul penitenciarului:

- Domnule director, am venit aici sa va rog sa-i dati barbatului meu o munca mai usoara.

- Dar, doamna, barbatul dumneavoastra lipeste etichete pe sticle, si nu vad in asta un lucru greu.

- Nenorocitul, mie mi-a zis ca sapa un tunel…

 

 

Sotul vine acasa din delegatie si sotia are trei barbati in casa. Nu stie unde sa-i ascunda asa ca ii baga repede in trei saci si ii pune pe balcon. Sotul vrea sa-si aprinda o tigara, vede sacii si intreaba: – Ce e cu sacii astia? – A fost mama ta in vizita si ne-a adus cate ceva… Sotul da un picior la primul sac si dinauntru se aude: – Guitz, guitz, guitz! Sotul zice: – A, un purcelus… e bine! Da un picior la al doilea sac si aude: – Muu, muuuuuu! – A, un vitelus… Da un picior la al treilea sac si nimic. Mai da inca un picior, mai tare si nimic. Ia o lopata si incepe sa dea in sac cu ea. Deodata sacul se deschide si iese tipul revoltat rau: – (cuvant urat), daca tac inseamna ca ti-a adus ma-ta cartofi!

 

 

Aliosa in armata, in Siberia, iarna. Afara erau -10 grade.

Intr-o zi, vine comandantul si face adunarea.

- Ba baieti, am sa va pun la o incercare! Cine trece, pleaca acasa o saptamana. Cui i se scoala pe frigul asta, pleaca!

Toti si-o freaca, nimic! Numai lu’ Aliosa i se scoala.

Dupa o luna, mai frig afara, -30 grade, vine comandantul.

- Baieti, cui i se scoala acum, pleaca! Toti si-o freaca, nebuni. Nimic! Doar la Aliosa, p**a tapana.

Vine Aliosa, de-acasa, dupa o luna, si, dupa o saptamana, iar vine comandantul, afara fiind mai frig, -40 de grade.

- Acum, cui i se scoala, pleaca de tot! Si-o frecau toti, disperati, de le luau foc mainile, dar nimic. Numai la Aliosa, p**a era tapana.

Comandantul catre asta:

- Ce, dracu, faci, ba, de ti se scoala in halul asta?

- Domnule comandant, pe mine asa m-a prins inghetul.

 

 

Un betiv intra intr-o biserica catolica si se duce direct la confesare.

Intra in cabina si nu zice nimc.

Popa, nedumerit, isi drege vocea incercand sa-i atraga atentia omului.

Asta nimic. Dupa un timp, bate popa de 3 ori in peretele despartitor, la

care betivul raspunde:

- N-are rost sa bati, nici eu nu mai am hartie.

 

 

Bunicul si nepotul greblau in gradina. Nepotul gaseste o rama care tocmai iesise din gaura si incerca s-o bage inapoi.

- Nu poti baiete, fiindca rama e prea moale si n-o poti impinge!

- Pui pariu cu mine pe cinci dolari?

Bunicul accepta provocarea, nepotul intra in casa, ia un tub de spray cu lac, spreiaza rama, care in doua minute devine rigida. Nepotul o baga astfel in gaura.

Bunicul plateste amenda. Mai tarziu intra bunicul in casa dar ia si sprayul cu el. Iese peste vreo juma’ de ora cu alti cinci dolari si i-i da nepotului.

- Bunicule, ce batran esti, ai uitat ca mi-ai mai platit odata!

- Nu nepoate, astia-s de la bunica!

 

Mama Âşi tata lui Bulă se-nțeleg ei să vorbească codificat cînd vor să o facă ca să nu-nțeleaga Bulă ce zic. Într-o zi, îi zice ta-su lui Bulă:

- Bulă, du-te la mama Âşi zi-i că vreau să bat la maÂşină.

Se duce Bula la mă-sa:

- Mama, mama, zice tata că vrea să bată la maÂşină.

- Bine, Bula, da’ du-te Âşi zi-i că n-am decît cerneală roÂşie.

Îi zice Bulă lu tac-su, după vreo două zile din nou îl trimite ta-su pe Bulă la mă-sa, asta iar îi zice că n-are decît cerneală roÂşie Âşi tot aÂşa de cîteva ori. După un timp, îi zice mă-sa lui Bulă:

- Bulă, du-te la tata Âşi zi-i că am cerneală albastră acum.

Se duce, îi zice, la care ta-su:

- Bulă, du-te Âşi zi-i că am scris de mînă!

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copiat cu nesimtire de pe http://www.timesnewr...ulele-peste-tot :

 

Imediat după ce pierdut funcția de preÂşedinte al PSD BucureÂşti, Vanghelie a venit cu unele completări la declarația sa de mai devreme, în care pretindea că a fost ejaculat pe nedrept din partid. „Mă simt victima unei abuz senzual. Eu am fost ejaculat fără menajamente, bărbăteÂşte, pe față, direct, fără niciun avertisment. AÂşa e în politică, nu există colegitate. Dar nu-i nimic, eu o să trec Âşi peste asta, vorba cântecului: 'dar nu-i nimic, eu o să trec Âşi peste asta'.”

DeÂşi colegii de partid i-au dat de înțeles că nu sunt mulțumiți de nivelul său intelectual, Marian Vanghelie nu crede că asta este adevărata problemă. „Nu vreau să mă flatulez singur, dar am absolvit o Âşcoală Âşi Âştiu când cineva nu mă vrea. AÂşa cum v-am decalotat Âşi mai devreme, nu sunt un om rău Âşi am capabilitatea de a ierta pe cei care le-am greÂşit Âşi eu la un anumit momentan. Credeți-mă că nici măcar n-am fost ejaculat atât de grav, dar nu se uită nimeni în gura mea. PSD-ul a ajuns ca o caracatiță care Âşi-a întins testiculele peste tot, ca o femeie cochetă Âşi misogină.”

 

=))))))))))

 

sau...

 

**"Poate nu am în spatele meu o activitate profesională foarte mare, dar cred că prin ce am demonstrat la sectorul 5, faptul că i-am căpăcitat pe cetățenii sectorului 5, bătându-mă pe de o parte cu echipa domnului primar general de atunci, Băsescu, Âşi cu o parte din echipa PSD, care am avut unele probleme cu ei Âşi care au vrut să mă elimine, în ultimii cinci ani este anormal să mergem cu maÂşinile Âşi cu transportul în comun care mergem."**pow.gif

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Directorul liceului il cheama pe Bula la el in birou..

- Bula, am sa-ti dau 2 vesti.. una buna si una proasta..

cu care sa incep ?

- Cu aia proasta..

- Ai picat bac-ul ..

- Si aia buna ?

- Esti sef de promotie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Un elev de la BAC 2011 intra in aprozar. "Dati-mi niste cartofi". Vanzatorul il intreaba "De cat?". "Decat cartofi, da" raspunde elevul"

Ati auzit ce-a picat anu' asta la BAC ?

- Nu, ce ?

- Tot liceul !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un om se plimba prin Central Park in New York. Deodata vede o fetita atacata de un pitbull.

Alearga spre fetita si incepe sa se lupte cu cainele. Reuseste in cele din urma sa omoare cainele, salvand astfel viata fetitei. Un ziarist care privise scena vine la el si ii spune:

-Esti un erou, maine vei putea citi in toate ziarele: “Un brav newyorkez a salvat viata unei fetite.”

- Dar eu nu sunt newyorkez!

- Oh, in acest caz va scrie in ziarele de maine dimineata: “Un brav american a salvat viata unei fetite.

- Dar nu sunt american. Sunt afgan!<

A doua zi in ziare scria:“Un extremist islamist a ucis un caine american.”

Editat de ioana_dark
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema de mate pt cei care nu au luat Bacul

 

Problema: Mama are cu 21 ani mai mult decit copilul sau si peste 6 ani copilul va fi de 5 ori mai tinar decit mama.

 

Intrebare: Unde e TATAL?

 

SOLUTIE: Copilul are azi X ani si mama Y ani, stim ca mama are cu 21 de ani mai mult decit copilul.

 

Deci: X + 21 = Y

 

Stim ca peste 6 ani copilul va fi de 5 ori mai tinar decit mama.

 

Deci putem scrie urmatoarea ecuatie: 5 (X + 6) = Y + 6

 

Inlocuind Y cu valoarea din prima ecuatie, rezulta:

 

5 (X + 6) = X + 21 + 6

 

5X + 30 = X + 27

 

5X - X = 27 - 30

 

4X = -3

 

X = -3/4

 

Copilul are azi -3/4 dintr-un an deci are : - 9 luni.

 

Din punct de vedere matematic putem confirma si dovedi ca in acest moment mama concepe copilul. Rezultatul: TATAL este in MAMA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...