Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1896

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

dumnezeu s-o ierte, dar uito cat de Horror e Amy Winehous

Bine, bine ... dar de ce e postat la FUN ? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine, bine ... dar de ce e postat la FUN ? :rolleyes:

la fun am postat pt faza Drunk people. e funny cat de beata e si cum se chinuie sa cante ceva, dar nu reuseste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă ajunge președinte, Vanghelie are de gând să revizuiască DEX-ul

 

Marian Vanghelie are deja un plan de revizuire a DEX-ului, pregătiit pentru eventualitatea în care ajunge președinte. Noua variantă a dicționarului explicativ, cu modificările aduse de Vanghelie, trebuie însă aprobată de populație prin referendum.

 

“M-am săturat ca mereu când încalc DEX-ul să mă sancționeze Academia Română”, a declarat primarul Sectorului 5. „Adevărul e că avem un DEX învechit, care trebuie schimbat. Am în cap o serie de reforme pe care nu le pot face publice, din cauza actualelor prevederi ale dicționarului explicativ.”

 

Vanghelie este cunoscut ca un adversar de temut al DEX-ului, deoarece îl încalcă de fiecare dată când are ocaiza. Cu timpul, lumea a ajuns să-l considere un politician neortodox, care nu joacă după regulile limbii române.

 

 

Polițiștii din Deta: „Am preferat să nu intervenim, ca să nu iasă scandal”

 

Agenții de poliție care au asistat la conflictul cu săbii din orașul Deta susțin că nu au intervenit ca să nu facă circ și panaramă în văzul lumii. „Ei, cum era să mă duc eu acolo, ditamai polițistul, să mă bag între niște golani?!”, explică agentul-șef Costică Viezure. „Asta ar fi însemnat să mă cobor la mintea lor! Aici lumea te judecă după aparențe, să știți. Dacă te afișezi în plină stradă cu niște golani, nu te mai respectă nimeni.”

 

 

Fiul primarului din Deta, Călin Roman, acuzat că a ciopârțit trei oameni, se consideră nevinovat: „Domnule, eram la masă, feliam ceva, că sunt pasionat de scrimă și practic feliatul sportiv încă de la 14 ani. Eu am mereu la mine o sabie mare, pentru feliat, și una mai mică, pentru întins margarina. Amândouă taie ca la balamuc. Ei, și cum stăteam eu la terasă și îmi făceam un senviș, m-am luat cu feliatul și odată văd că se bagă unul în fața mea. Și apoi altul, și altul... Aia e!”

 

 

Operațiunea Deta Force: Chuck Norris vine în România

 

Pentru că nu este în stare să dea de urma fiului primarului din Deta, acuzat că a tăiat cu sabia trei tineri din localitate în noaptea de sâmbătă spre duminică, Poliția Română apelează la măsuri extreme. Astfel, ca să abată atenția de la incompetența polițiÂştilor români, autoritățile au apelat la celebrul Chuck Norris, care va conduce Operațiunea Deta Force, menită să-l prindă de agresorul din localitatea timiÂşeană.

 

„Chuck Norris este cel mai potrivit pentru operațiunea asta. Succesul pe care l-a avut în precedentele operațiuni Deta Force ne face să credem că prinderea lui Bogdan Daniel Roman este o chestiune de ore. Deși nu m-ar mira ca Chuck Norris să-l fi prins pe fiul primarului încă înainte de a lua noi legătura cu el”, a declarat, plin de optimism, ministrul de la Interne, Traian IgaÂş.

 

sursa: http://www.timesnewroman.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un tip se duce la doctor la consultatie:

 

Doctorul: Spuneti domnule cu ce va pot ajuta?

Pacientul: Domnu` doctor nu va suparati, am o diarieeee groaznica

Doctorul: Bine, luati pastila asta si in cateva ore va trece

Pacientul: Domnu` doctor dar mai am o intrebare, daca am diarie pot sa fac baie?

Doctorul: Bineinteles domnule, daca aveti destula..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce a terminat facultatea un tanar aratos nu a reusit sa gaseasca de lucru.

 

Nu avea bani si chiria trebuia platita.

 

I-a venit o idee geniala! A scris pe usa locuintei sale cu litere mari:

 

In pat: 100 euro, Pe canapea: 50 euro , Pe podea: 25 euro.

 

O batranica trecand prin fata usii s-a oprit si a citit anuntul.

 

S-a grabit acasa,si-a scos toti banii economisiti si s-a grabit inapoi la locuinta tanarului. Cand a ajuns i-a dat toti banii tanarului.

 

Vazand- o pe batranica,tanarul s-a simtit jenat la inceput dar totusi a numarat banii: 100 euro!

 

A sarutat-o pe batranica si a intrebat-o:

 

- In pat nu-i asa? Zambind batranica a spus:

 

- Nu fii naiv… DE PATRU ORI PE PODEA!!!=)))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce vezi fun la asta? :scratch:

 

pentru tine fun inseamna doar bancuri si filmulete cu prosti ?

 

pentru mine inseamna mai mult.

 

mie mi-a facut placere sa ma uit la acel filmulet, si sunt sigur ca nu sunt singurul ;)

 

numa' bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..de pe alt forum :)

 

 

Vasile, am fost in Turcia la all inclusive, exceptional: mananci cat vrei, bei cat vrei, cu bar la piscina, lux mare.

Da' sa vezi ce faza patesc: ma duc intr-o dimineata la micul dejun, Maria mea ramane in camera.

Cand ma intorc, ia-o pe Maria de unde nu-i. O caut peste... tot, ma panichez, ma duc la receptie si aflu ca e in camera la Anto...nio Banderas.

Ma duc acolo, bat la usa , deschide Antonio.

Antonio, barbat bine: inalt, frumos, plin de muschi, brunet, ochi albastri, fara pic de burta.

Cand colo, iese Maria mea dezbracata din baie!

Cu tatzele vai mama ei, curu lasat, cearcane ....... ba, mi-a fost o rusine de omul ala ...

:crack:

f tare :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un roman ajuns in Franta, isi ia petit dejuner (paine,unt,marmelada,croissant), cand un francez, mestecandu-si nelipsita sa guma, se aseaza linga el. Romanul il ignora in mod vadit, dar in ciuda acestui lucru francezul il apostrofeaza:

-Voi painea o mancati toata?

Romanul prost dispus:

-Evident.

Francezul facad un balon cu guma:

-Noi nu. Noi in Franta mancam doar miezul, coaja o adunam intr-un tomberon, o reciclam, o transformam in croisant si o vindem in Romania.Romanul pastreaza tacerea.Francezul insista:

-Voi puneti marmelada pe paine ?

Romanul:

-Evident.

Francezul intorcand guma intre dinti si ranjind, zice:

-Noi nu.In Franta, la micul dejun, noi mincam fructe proaspete, dar punem toate cojile si ramasitele intr-un tomberon, le reciclam, facem marmelada si o vindem in Romania. Atunci romanul intreba:

-Voi francezii faceti sex?

-Binenteles,raspunde francezul cu un zimbet imens.

-Si ce faceti cu prezervativele folosite, continua sa intrebe romanul.

-Le aruncam, binenteles

-Noi nu, continua romanul. In Romania, le strangem intr-un tomberon, le reciclam, le transformam in guma de mestecat si le vindem in Franta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...