Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2110

  • Penetru

    1900

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

tu realizezi ca tocmai prin faptul ca ai postat linkul asta penibil aici ajungi sa promovezi respectiva tampenie nu ? mi-au murit 2 neuroni doar citind titlul din descrierea linkului.

faci mai mult rau decat bine impartasind prostiile astea cu altii.

eeee, stai calm ca nu e ea promovata atat de tare, cum e de ziar. si mie mi-au murit 3neuroni, doar ca am norocul ca-s regenerabili :lol: ce rau as putea sa fac? daca ea si masa' nu se gandesc la ele, eu de ce s-o fac? banuiesc ca ele sunt constiente de ce fa,in special maicasa. asa ca daca sunt impacate cu ideia, eu ce vina am ca doar am distribuit. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciudata alternanta asta de are gopro pe casca apoi nu mai are, apoi are iar :))

este evident mixaj video, edit...

doar nu crezi ca iese ceva vreodata din prima...

acolo au fost 3 - 4 ture, segmente pe parcurs refacute... doar nu o sa filmeze "live" de sus pana jos un parcurs neintrerupt...

 

foarte funny faza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

An engineer crosses a road when a frog calls out to him, "If you kiss me, I'll turn into a beautiful princess."

 

He bends over, picks up the frog and puts it in his pocket. The frog speaks up again and says, "If you kiss me and turn me back into a beautiful princess, I will stay with you for one week."

 

The engineer takes the frog out of his pocket, smiles at it and returns it to the pocket.

 

The frog then cries out, "If you kiss me and turn me back, I'll do whatever you say!"

 

Again the engineer takes the frog out, smiles at it and puts it back into his pocket.

 

Finally, the frog asks, "What is the matter? I've told you I'm a beautiful princess, I'll stay with you for a month and do whatever you say. What more do you want?"

 

The engineer says, "Look, I'm an engineer. I don't have time for a girlfriend, but a talking frog, now that's cool!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

''wheels never die''

 

''bike on board''

 

=))))))

l-am vazut si eu la vanzare. :)) :lol:

 

 

cand parchezi aiurea, nu se stie pe cine blochezi

 

http://www.220.ro/faze-tari/Nu-Bloca-Masina-Unuia-Care-Are-Pile-In-Constructii/3u5KMAZRxk/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si acum rad cand ma gandesc la continoare :)))))

cred ca a murit...n-ar trebui sa te amuze asta :D

 

pies: nu e vb ca nu a vazut bine...imi imaginez ca se aude "grav" cand topaie o minge de bowling pe asfalt, dar na, e amuzanta ideea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca a murit...n-ar trebui sa te amuze asta :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stai calm, e doar o reclamă, în original apare şi continuarea cu omul bandajat la cap.

Editat de Penetru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...