Sari la conținut

Vand casca ICON Ghost carbon


PuFFO412
 Share

Postări Recomandate

Vand casca icon variant pro ghost carbon marimea M57-58, achizitionata anul trecut, folosita un sezon, fara cazaturi, vine cu viziera neagra si transparenta, sac de transportat, liner nou schimbat azi 5mai + liner-ul vechi care se poate spala. Pret 1500 ron, contact Mihai 0727626436

20230508_115538.jpg

20230508_115521.jpg

20230508_115512.jpg

20230508_115501.jpg

20230508_115456.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu plăcere. Nu am pus nicio întrebare ..dar acum ca ma intrebi, chiar am o ingrijorare: Nu ai mancat nimic pana acum sau de ce ești arțăgos? Nu ești tu când ti-e foame...

Puff🙄😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

26 minutes ago, Flower-Power said:

Cu plăcere. Nu am pus nicio întrebare ..dar acum ca ma intrebi, chiar am o ingrijorare: Nu ai mancat nimic pana acum sau de ce ești arțăgos? Nu ești tu când ti-e foame...

Puff🙄😂

Doar mi se pare ca eram luat la misto cu postarea calendarului. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 ore, PuFFO412 a spus:

Doar mi se pare ca eram luat la misto cu postarea calendarului. 

Bineinteles, pentru ca meritai!

 

 

Acum 17 ore, PuFFO412 a spus:

Postul este luat de pe alta platforma si 'azi' era 5mai cand am pus liner-ul nou? Alte intrebari?


Eu nu inteleg de ce ne intrebi TU pe noi daca postul era luat de nu stiu unde.

Si acum, ca veni vorba, eu am alta intrebare: e acelasi model https://www.muziker.ro/icon-variant-pro-ghost-carbon-black-m ?

Editat de Speedy.K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

27 minutes ago, Speedy.K said:

Si acum, ca veni vorba, eu am alta intrebare: e acelasi model https://www.muziker.ro/icon-variant-pro-ghost-carbon-black-m ?

Da, numai ca asta este mai scumpa, probabil pentru ca are "patima" timpului. Te pomenesti ca o fi ca vinul.:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil pe acel site e o lichidare de stoc. Casca e un model mai vechi si era scumpa la vremea ei, am una cumparata de un prieten acum 6-7 ani (si primita de mine acum vreo 3 ani gratuit) si nu se mai produce de cativa ani, e normal la lichidare sa aibe un pret foarte redus. Probabil vanzatorul nu stia de pretul ala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

26 minutes ago, TomTheMouse said:

Probabil pe acel site e o lichidare de stoc. Casca e un model mai vechi si era scumpa la vremea ei, am una cumparata de un prieten acum 6-7 ani (si primita de mine acum vreo 3 ani gratuit) si nu se mai produce de cativa ani, e normal la lichidare sa aibe un pret foarte redus. Probabil vanzatorul nu stia de pretul ala.

Multumesc frumos, asa este, pretul ei si la momentul in care am pus-o la vanzare era peste 2000 de lei, nu am mai cautat-o sa ii vad pretul pe alte siteuri. Oricum pretul ramane cel afisat avand in vedere ca am mai luat un liner nou pt casca si cel original poate fi spalat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare e liber sa-si evalueze ce vinde la cat doreste.Pretul de vanzare real e cel la care se da. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...