Sari la conținut

HONDA GOLDWING GL 1800 A2


Morrissonxxx
 Share

Postări Recomandate

Honda Goldwing GL1800A2 An 2007, km 8260 ( reali - -documente disponibile, istoric service Suedia) motocicleta a rulat cca 1000 km in Romania. Varianta cu ABS, NAVIGATIE, AIRBAG, mansoane si sa incalzita, Cruise control, inchidere centralizata, parbriz reglabil. + revizie facuta la 7200 km cand a ajuns in Romania, cauciucuri noi ( dot 0423) furca fata revizonata. bateie noua. + bellypan ( wingstuff), bluetooth, suport telefon, pahar, steag Urmeaza a 2-a antena + steag + modulator mp3 Pentru orice intrebare va stau la dispozitie in privat. Nu ma intereseaza schimburi. Motocicleta este inmatriculata pe firma. Pret 14500 Euro + tva ( ideal a fi achizitionata pe firma)

IMG_7499.JPG

IMG_7500.JPG

IMG_7501.JPG

IMG_7502.JPG

IMG_7503.JPG

IMG_7504.JPG

IMG_7505.JPG

IMG_7506.JPG

IMG_7507.JPG

IMG_7508.JPG

IMG_7509.JPG

IMG_7510.JPG

IMG_7511.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citeste ce date obligatorii lipsesc din anuntul tau aici:

 

Completeaza anuntul cu ele,altfel anuntul va fi sters.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TELEFON : 0752124830

PRET : 14500 EURO + TVA

INMATRICULATA IN ROMANIA PE FIRMA - BUCRESTI - SE OFERA CONTRACT + FACTURA + FISCAL + CARTE SERVICE SUEDIA + FACTURA PIESE HONDA ROMANIA + ISTORIC + CAR VERTICAL REPORT 

INMATRICLATA ANUL ACESTA DECI ITP VALABIL 2 ANI

 

nu am gasit butonul edit ...

 

Editat de Morrissonxxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, Morrissonxxx a spus:

TELEFON : 0752124830

PRET : 14500 EURO + TVA

INMATRICULATA IN ROMANIA PE FIRMA - BUCRESTI - SE OFERA CONTRACT + FACTURA + FISCAL + CARTE SERVICE SUEDIA + FACTURA PIESE HONDA ROMANIA + ISTORIC + CAR VERTICAL REPORT 

INMATRICLATA ANUL ACESTA DECI ITP VALABIL 2 ANI

 

nu am gasit butonul edit ...

 

E ok si asa,doar ca nu era nevoie de majuscule. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Kristian K a spus:

Citeste ce date obligatorii lipsesc din anuntul tau aici:

 

Completeaza anuntul cu ele,altfel anuntul va fi sters.

Kristiane.orice poti sa zici dar sa spui ca stergi un anunt cu o Honda e,ca sa zic asa,blasfemie.Daca stergeai de la bmw,nicio paguba. Dar la Honda e de neiertat!

Editat de ivan pedala
Post dublu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha ha @foxbat-ule...uiti ca exista viata si fara Honda...ori de ce crezi ca o vinde omu'?! Oricum, un astfel de vapor cu atatea dotari nu-i pentru motociclistii de duzina! Pentru aceia ajunge un amarat de BMW, eftin si care face de toate (exclus pus oua in tigaie!).:blbl:

 

Pentru @autor: ai avut noroc de faptul ca a intervenit Krist', ca la completarea adusa (care nici aia nu contine detaliile exacte, asa cum cere regulamentul de vanzari) io iti stergeam anuntul si...

 

Hai, free up!  :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 ore, foxbat a spus:

Kristiane.orice poti sa zici dar sa spui ca stergi un anunt cu o Honda e,ca sa zic asa,blasfemie.Daca stergeai de la bmw,nicio paguba. Dar la Honda e de neiertat!

Exista viata si dupa Honda... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Kristian K a spus:

Exista viata si dupa Honda... :)

Evindent, asa cum exista si ORTOdoxie si ..restul.

Dar sa ramanem la motociclete, zic.

 

Acum 51 minute, apriliacluj a spus:

exista viata chiar si fara Honda :)

Aia nu e viata.

Acum 15 ore, ivan pedala a spus:

Ha ha ha @foxbat-ule...uiti ca exista viata si fara Honda...ori de ce crezi ca o vinde omu'?! Oricum, un astfel de vapor cu atatea dotari nu-i pentru motociclistii de duzina! Pentru aceia ajunge un amarat de BMW, eftin si care face de toate (exclus pus oua in tigaie!).:blbl:

 

Pentru @autor: ai avut noroc de faptul ca a intervenit Krist', ca la completarea adusa (care nici aia nu contine detaliile exacte, asa cum cere regulamentul de vanzari) io iti stergeam anuntul si...

 

Hai, free up!  :cheers:

Pai tu esti justitiarul. Stii vorba aia? " Ce dai ma', nu stii sa injuri"?

lasa tu vaporul ca nu te urci pe el:). nu esti in "target" (si nici eu, inca, dar daca Da Dumnezeu sa mai cresc in varsta, cine stie)

Hai ca trebuia sa raspund pe rand- sa fie 3 up=uri nu unul singur:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru faptul ca ati admis greselile facute, o sa verific cum se pune "astazi" un anunt pe motociclism.ro, nu am mai fost pe acest site de vreo 12 ani si daca este cazul modific, repostez anuntul.

Ca si explicatii - motocicleta a fost adusa din Suedia la 7200 km - fostul proprietar ( primul) implinise cu 2 zile inainte de a vinde mobra venerabila varsata de 75 de ani. 

Aceasta mobra necesita timp si multi km, timp pe care nici el nu l-a avut ( se poate vedea istoricul Honda si istoricul International) si nici eu nu il prea am, nu prea merita sa tin inca o motocicleta de genu acesta pentry 2000 / 3000 km pe an. Cand a fost achizitionata era un alt scop - un turneu in Europa cu sotia, plus ca e o mobra pe care am admirat-o de mult.

Cum cele spuse nu s-au intamplat si am plecat tot cu masina, mobra a facut 1000 km in romania ( timp in care s-a facut tot ce este posibil la ea ca sa fie perfecta tehnic) si acum sta. Genul asta de mobra tre sa faca minim 15-20000 km pe an.

Nu ma da afara din casa si nici nu cere de mancare dar este pacat de ea sa stea, este nou nouta si merita un proprietar care are timp de ea.

Sper ca am raspuns cam la toate intrebarile / supozitiile si inca odata multumesc si imi cer scuze de erori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Morrissonxxx a spus:

Multumesc pentru faptul ca ati admis greselile facute, o sa verific cum se pune "astazi" un anunt pe motociclism.ro, nu am mai fost pe acest site de vreo 12 ani si daca este cazul modific, repostez anuntul.

Ca si explicatii - motocicleta a fost adusa din Suedia la 7200 km - fostul proprietar ( primul) implinise cu 2 zile inainte de a vinde mobra venerabila varsata de 75 de ani. 

Aceasta mobra necesita timp si multi km, timp pe care nici el nu l-a avut ( se poate vedea istoricul Honda si istoricul International) si nici eu nu il prea am, nu prea merita sa tin inca o motocicleta de genu acesta pentry 2000 / 3000 km pe an. Cand a fost achizitionata era un alt scop - un turneu in Europa cu sotia, plus ca e o mobra pe care am admirat-o de mult.

Cum cele spuse nu s-au intamplat si am plecat tot cu masina, mobra a facut 1000 km in romania ( timp in care s-a facut tot ce este posibil la ea ca sa fie perfecta tehnic) si acum sta. Genul asta de mobra tre sa faca minim 15-20000 km pe an.

Nu ma da afara din casa si nici nu cere de mancare dar este pacat de ea sa stea, este nou nouta si merita un proprietar care are timp de ea.

Sper ca am raspuns cam la toate intrebarile / supozitiile si inca odata multumesc si imi cer scuze de erori.

Nicio problema,asa s-a completat anuntul cu datele necesare,mai mult chiar.

Spor la vanzare. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 28.09.2023 la 15:47, Morrissonxxx a spus:

TELEFON : 0752124830

PRET : 14500 EURO + TVA

INMATRICULATA IN ROMANIA PE FIRMA - BUCRESTI - SE OFERA CONTRACT + FACTURA + FISCAL + CARTE SERVICE SUEDIA + FACTURA PIESE HONDA ROMANIA + ISTORIC + CAR VERTICAL REPORT 

INMATRICLATA ANUL ACESTA DECI ITP VALABIL 2 ANI

 

nu am gasit butonul edit ...

 

 

Buna ziua,  

Să inteleg ca pretul intreg este 17.255 euro ? 

De ce este ideal sa fie achizitionata pe firma ? - doar nu este o motocicleta de mers sa faci Glovo prin Bucuresti 

Nu prea inteleg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 9/30/2023 at 9:23 PM, sprike said:

 

Buna ziua,  

Să inteleg ca pretul intreg este 17.255 euro ? 

De ce este ideal sa fie achizitionata pe firma ? - doar nu este o motocicleta de mers sa faci Glovo prin Bucuresti 

Nu prea inteleg

Avand in vedere ca este inmatriculata pe firma, asa cum zice si "apriliacluj" se de duce tva-ul. Adica este platit dar se poate deduce in contabilitate in momentul in care firma factureaza si se egalizaeaza tva-ul facturat cu cel platit. Sau se face cerere de returnare TVA. Dupa caz...

 

Update dupa week-end  - mobra are acum 8607 km dupa un frumos drum spre brasov cu intoarcere pe Cheia unde se comporta super.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...