Sari la conținut

Galeria Foto 125cm3


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

CobraArt ai dat ma liniuta cu rs`u ? ziceai ca o dai cu....am uitat cu cine...ziceai ca filmati si ca pui filmuletul sa il vedem si noi :angryfire: :hurt:

Momentat nu este prin zona este la Bradulet la 60km de Curtea de Arges cu Reverse si cu un baiat cu mito de pe forum. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CobraArt ai dat ma liniuta cu rs`u ? ziceai ca o dai cu....am uitat cu cine...ziceai ca filmati si ca pui filmuletul sa il vedem si noi :angryfire: :hurt:

Da cu rss am dat :angryfire: O sa filmez si cu urmatoare ocazie ca sa vedeti care este diferenta intre RS si CBR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine a castigat?

 

de fapt ,mai bine zis,a castigat rss cu mult?

nu conteaza asta :angryfire:

plimbandu`ma ieri multi km cu cbr`u lui cristi pe diferite drumuri am inteles multe chestii noi si personal sunt impresionat de cbr`ul de 125 pe care pana de curand il batjocoream :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum merge,e prea urat :angryfire: in rest eu zic ca e o motocicleta ok pana la 80 la ora

 

am aflat cine a castigat,probabil liniuta trebuia facuta cu mine ca sa aiba si cel cu cbr sanse.. hihi

Puya eu in locul tau as zice sa taci din gura :angryfire: Am inteles caci conduci Rs-ul cam pararel cu ce poate un RS in adevaratul sens al cuvantului.Sincer mai bine shhhhh!

Ai RS de 125 nu de 50 frate!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puya eu in locul tau as zice sa taci din gura :angryfire: Am inteles caci conduci Rs-ul cam pararel cu ce poate un RS in adevaratul sens al cuvantului.Sincer mai bine shhhhh!

Ai RS de 125 nu de 50 frate!!!

Hai ma Cristi nu te supara... :hurt: Si eu am ramas foarte placut impresionat de cbr,la durm lung te ajuta enorm pozitia lejera!Este chiar o motocicleta placuta,pacat ca te cam doare capul de la toba aia :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt impresionat de ce fel merge la drum da tot rs 125 prefer

ce sa fac vreaus a fiu si eu trendy:))))

:angryfire:

Couldn't have said it better myself!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Egobrain esti un fustrat.Jumatate din posturile tale sunt alea in care vorbesti de rau rs-ul.

Multi cu cbr au recunoscut partile bune ale rs-ului(care sunt destul de multe spre surprinderea ta sau nu) si invers.

Strugurii la care nu ajungi sunt acri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puya eu in locul tau as zice sa taci din gura :angryfire: Am inteles caci conduci Rs-ul cam pararel cu ce poate un RS in adevaratul sens al cuvantului.Sincer mai bine shhhhh!

Ai RS de 125 nu de 50 frate!!!

merg in limita bunului simt,seara dupa 9-10 incepe distractia,pana atunci e trafic,riscul prea mare,nici nu mai ies ziua,dar deh,mergi tu cu puterea cbrului la 100 printre masini sa vedem cat mai traiesti(doamne fereste de vreun accident )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Egobrain esti un fustrat.Jumatate din posturile tale sunt alea in care vorbesti de rau rs-ul.

Multi cu cbr au recunoscut partile bune ale rs-ului(care sunt destul de multe spre surprinderea ta sau nu) si invers.

Strugurii la care nu ajungi sunt acri.

"Egobrain esti un FUSTRAT" :angryfire:

Ok, recunosc, sunt un FUSTRAT. Mama a fost fustra, tata fustru, din parinti fustri nu putea sa iasa decat un om fustrat. :angryfire: :hurt:

 

Lasand gluma la o parte, recunosc, ca prea vorbesc numai de rau RS-ul. Are partile lui bune, fara indoiala, dar depinde ce cauti la o motocicleata. Vrei fite de bulevard? ia RS. Vrei sa pleci primul de la semafor? ia RS Vrei sa "ii faci" p'aialalti cu motoare de 125? ia RS.... Vrei sa fii motociclist? ia-ti un CBR...

 

Parerea mea.... asa ca sa nu te rahatesti in gusturile omului, ca nu stii ca nu se discuta... :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Egobrain esti un FUSTRAT" :angryfire:

Ok, recunosc, sunt un FUSTRAT. Mama a fost fustra, tata fustru, din parinti fustri nu putea sa iasa decat un om fustrat. :hurt: :eek:

 

Lasand gluma la o parte, recunosc, ca prea vorbesc numai de rau RS-ul. Are partile lui bune, fara indoiala, dar depinde ce cauti la o motocicleata. Vrei fite de bulevard? ia RS. Vrei sa pleci primul de la semafor? ia RS Vrei sa "ii faci" p'aialalti cu motoare de 125? ia RS.... Vrei sa fii motociclist? ia-ti un CBR...

 

Parerea mea.... asa ca sa nu te rahatesti in gusturile omului, ca nu stii ca nu se discuta... :(

In mod indirect,le-ai spus tuturor celor care nu au cbr ca...nu sunt motociclisti :moto: :lol: !

NOT TRUE! :lol: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

loool ai ca asta e tare omu are cbr si crede ca e motociclist doamne cata prostie:))) cum dreaq ma vine asta daca am aprilia nu sunt motociclist. aprilia ce are nu merge pe 2 roti merge pe 4:)) ba ganditiva ma inainte sa postati vad ca cobra nu mai face atata gura ca tine zici ca oi ave si tu vrun r1 asa sau tu esti cu enduro

hai ca nu mai vreau sa ma cert da ne jicnesti aiurea

Editat de rss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

loool ai ca asta e tare omu are cbr si crede ca e motociclist doamne cata prostie:))) cum dreaq ma vine asta daca am aprilia nu sunt motociclist. aprilia ce are nu merge pe 2 roti merge pe 4:)) ba ganditiva ma inainte sa postati vad ca cobra nu mai face atata gura ca tine zici ca oi ave si tu vrun r1 asa sau tu esti cu enduro

hai ca nu mai vreau sa ma cert da ne jicnesti aiurea

Intradevar Doamne cata prostie.... Daca ti-ai luat motocicleta sa fii "trendy" si sa agati gagici pe bulevard nu esti "motociclist" ci doar posesor de motocicleta. Acum daca poti citi si printre randuri poate ti-ai da seama ce am vrut sa spun, si nu te-ai mai simti jiGnit. Scuze celorlalti posesori de rs care s-au mai simtit jigniti, a fost un post scris cu usurinta, si intr-o pasa proasta. Imi inchipui ca tu nu esti doar un posesor de motocicleta pt ca am inteles ca te descurci destul de bine la ghidon dar am exagerat ca sa imi intaresc punctul de vedere. Nu trebuie sa iei ad literam ce am scris eu. Voi cu ale voastre, noi cu ale noastre.....

 

Si ca un sfat prietenesc baga si tu casca aia ca lumea pe cap cand mai faci trickuri cu motoru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am facut rost si de un video :)

Filmuletu initial a fost format 3gp si transformat in avi si din acest motiv a scazut claritatea :)

 

Mie imi place la nebunie cum iti suna ! Si de la o vreme te obisnuiesti...cu migrenele :crack: . Oricum, poate te vad mai usor soferii in trafic; sau iti mai fac si loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...