Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

bah s-ar putea sa nu vin, banii care ii ia acum iutita la salariu se duc toti, nu raman cu nimic si eu nu am nici un ban pus deoparte ca ma bazam pe ea.

 

sa vad ce plm fac ca innebunesc

 

Lose the babe! :laugh:

 

Stai ca si eu sunt praf cu banii, tocmai d'aia o sa vin cu resurse de acasa, gen bautura, ceva mancare si o sa merg zilele astea si la consum prin oras, sa mai salvez oarece benzina.

 

a plouat si azi dar eu nu am azuns...nu din cauza ploii ci din cauza problemelor familiare...sper sa ajung zilele astea daca nu sper sa fiu prezent vineri la titan :blink:

 

 

A trecut NYT pe acolo, am stat 10 min de vorba. Ideea e ca noi o sa fim ceva din Pantelimon, si Domn' Profesor si-a anuntat intentia, si Pitic daca face rost de mobra se baga si el (cu a lui nu poa' sa mearga), mai e baiatul cu Kawa ER-6n care zice ca vrea sa ramana la cort peste noapte, Ionut cu SRAD-ul alb, Adi cu ZX-12R. Deci pana la urma se aduna lumea. Noi am vorbit ca sa adunam undeva la un 8:30, la 9 cel tarziu sa plecam. Vineri o sa mergem si la Titan sa vorbim si cu baietii de acolo si vedem ce hotarasc si ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Noi am vorbit ca sa adunam undeva la un 8:30, la 9 cel tarziu sa plecam. Vineri o sa mergem si la Titan sa vorbim si cu baietii de acolo si vedem ce hotarasc si ei.
ora asta imi convine si mie :laugh: sa vedem ce spun si baietii din titan...daca nu ajungem la un consens asupra orei plecam noi din rond :blink:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca ne-a stricat ploaia planurile ??

 

Eu sper sa nu. Daca nu, asta e, dam o fuga (la propriu) pana acolo, vedem care-i treaba si seara ne intoarcem acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi la 19:00 va duceti la Titan?

Cred ca o sa vin si eu, sa vedem ce se hotaraste cu Predealul.

 

Maine man!

 

Daca mergeti catre mare ma bag si eu. Mergeam si la predeal pt sambata si ma intorceam seara insa mi se pare aiurea sa dau 10 euro pt o zi...si in plus nu ma incanta vremea...

 

 

Vedem! Mai discutam, mai negociem, mai analizam.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sper sa nu. Daca nu, asta e, dam o fuga (la propriu) pana acolo, vedem care-i treaba si seara ne intoarcem acasa.

daca nu stam peste noapte,mergem...bem un cico mai admiram peisajul....profitam de aerul curat la o tigare si ne intoarcem :D

Azi la 19:00 va duceti la Titan?

Cred ca o sa vin si eu, sa vedem ce se hotaraste cu Predealul.

AZI 10.07.2009 ORA 19:00 :blink:

 

Daca mergeti catre mare ma bag si eu. Mergeam si la predeal pt sambata si ma intorceam seara insa mi se pare aiurea sa dau 10 euro pt o zi...si in plus nu ma incanta vremea...
s-ar putea doar sa mergem pentru o zi(de dimineata pana seara)si daca e asa nu are rost sa platim cei 10 euro(parerea mea) dar vedem diseara la titan ce se hotaraste :laugh:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da nu e diseara plecarea ! Ca parca o si vad diseara in rond cu dita rucsacul dupa ea ! :lol:

 

Diseara dupa 8 in rond sa vedem la cine ai loc sa mergi !

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da nu e diseara plecarea ! Ca parca o si vad diseara in rond cu dita rucsacul dupa ea ! :lol:

 

Diseara dupa 8 in rond sa vedem la cine ai loc sa mergi !

neah, n ai sa vezi, sunt e blonda da nici chiar asa, am inteles dc vin deseara la rond! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...