Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

O urma de rautate in postul tau simt, Alexutza :D

 

E adevarat ca in afara de ei 2 lumea e la munci, da' las' ca iesim mai pe seara sa la facem in ciuda :scratch: Sau ei incalzesc gumele

pana venim noi, apoi dam o tura si fugim si la bericica.

 

 

 

Nu era rautate Shinule,era ca sa se si inteleaga. Chit ca eu tin mult la Gixx,da pana mea....cand am intrebat daca ne intalnim si noi ,au tacut toti.

Probabil se simt mai bine fara fete.

 

Si.....tie-ti place sa povestesti in gura mare ce se intampla in viata ta?

No offense,da uneori ti-o cauti rau si tu ....

Editat de alexutzza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O urma de rautate in postul tau simt, Alexutza

 

E adevarat ca in afara de ei 2 lumea e la munci, da' las' ca iesim mai pe seara sa la facem in ciuda .Sau ei incalzesc gumele

pana venim noi, apoi dam o tura si fugim si la bericica.

 

 

 

Nu era rautate Shinule,era ca sa se si inteleaga. Chit ca eu tin mult la Gixx,da pana mea....cand am intrebat daca ne intalnim si noi ,au tacut toti.

Probabil se simt mai bine fara fete.

 

Si.....tie-ti place sa povestesti in gura mare ce se intampla in viata ta?

No offense,da uneori ti-o cauti rau si tu ....

 

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu am facut o afirmatie foarte simpla, restu' a plecat de la comentariul lui George :D

N-am povestit nimic, tot ce am facut a fost sa afirm ca sunt fidel unei singure femei deci

oferta lui Gixxu nu este tentanta :scratch:

 

PS: nu cred ca se simt mai bine fara fete, da' pur si simplu nimeni nu mai anunta pe nimeni :P

Ai observat tendinta de "bisericute" tot mai multe si mititele. E cat se poate de naturala. Daca n-as

fi vazut fenomenul asta in toate gastile prin care-am trecut, poate-mi faceam griji, da' incep sa cred

ca e normal. Si apoi, ca fraieru, iar schimb gasca si sper ca "urmatorii" or sa reuseasca sa ramana

uniti :huh:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba Gixx, huo! v-am asteptat la 3 in Constitutiei pana mi-am uns lantul si reglat cursa de la ambreiaj. Mai invartim roata sau ce dracu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasă că după ce s-au răzgândit Gixxx' a zis că vine până la mine... și iote-l pe forum, dar tot n-a venit. Ej beton, ce să zic. :scratch:

 

 

e piesa chiar. Vroia sa ma corupa sa "chiulesc" de la munca. Si el, yote ce face, da tzepe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e piesa chiar. Vroia sa ma corupa sa "chiulesc" de la munca. Si el, yote ce face, da tzepe

Până la urmă nu a dat țeapă, doar că a venit mai târliu. :D

Am fost pasager pe "lama de foc" pentru 5 minute... holly crap! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns la 7, am stat pana la 7:30 si nu a venit nimeni. Am salutat 2 scuteristi de plictiseala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns la 7, am stat pana la 7:30 si nu a venit nimeni. Am salutat 2 scuteristi de plictiseala.

 

Am stat pana la 7 fara un sfert,am sunat-o pe Raven sa o intreb daca a mai zis cineva ceva si am plecat...Imi pare rau pt ca te-am pus pe drumuri la 3...mea culpa, sincer dupa ce Petre a zis ca nu mai vine am crezut ca nu mai vine nimeni. Inca o data imi cer scuze...maine daca e ok facem o reeditare da' cu happy ending de data asta :huh:

 

Până la urmă nu a dat țeapă, doar că a venit mai târliu. :P

Am fost pasager pe "lama de foc" pentru 5 minute... holly crap! :D

 

D-aia a deschis Simona geamu' cand ati plecat? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea se plimba, numai eu in loc sa imi pregatesc "frumusica" de sezon si sa ii fac schimbul de ulei, bag bani in "conserva" si in te mai miri ce alte probleme care apar ca ciupercile dupa ploaie. :scratch: Dar las` ca iese el soarele si pe strada mea si atunci sa vedeti intalniri si plimbari .... :D

 

Idea postului meu? Sa va salut si sa va urez plimbari cat mai placute si mai lipsite de incidente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Până la urmă nu a dat țeapă, doar că a venit mai târliu. :P

Am fost pasager pe "lama de foc" pentru 5 minute... holly crap! :scratch:

 

:D

si eu am fost si nu mai vreau sa repet

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io am iesit azi :D ... nu a plouat da e innorat... maglavais mult pe jos... da macar mi-am facut damblaua... :scratch::P

 

Mi=e mila de ea...si asa am chinuito ieri cu toata mazga aia de pe jos. Nu pot lua o curba calumea,aluneca si pleaca llateral cum incerci sa tragi un pic mai tare de ea...no fun there

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi=e mila de ea...si asa am chinuito ieri cu toata mazga aia de pe jos. Nu pot lua o curba calumea,aluneca si pleaca llateral cum incerci sa tragi un pic mai tare de ea...no fun there

Power slide man :D e moca (nu-ti toceste guma ca aluneca usor) ... am facut unu azi de toata frumusetea... de vreo 20-30 de m :P de pe la 40 a inceput sa plece guma spate, pana pe la vreo 100 ... asta dupa ce-am plecat de la o trecere de pietoni :scratch: uuhaaa

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am iesit si euuuuuu :scratch: dupa fix o luna de pauza in care m-am umplut de carnati si am schiat ca un nebun :P antemiu :huh: si ca sa-l copiem pe dom`antemiu am retrait iar senzatia de 250+ :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru curajosi.

Pe mine chiar m-a batut gandul sa ies ieri la o plimbare. A fost destul de caldut. Cum ieri nu am putut asta a fost , azi a pluat si e cam nasol de mers pe noroi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut...

 

Am si eu o rugaminte as dori si eu un USER MANUAL la o HONDA CBR 600 F4 (PC35) - Nu service manual ca ala il am!

 

Multumesc mult!!!

 

vezi aici

 

Am iesit si eu sambata la un drum pana la Slobozia cu intoarcere la Drajna pe A2 si sunt de acord cu adi.p, imi era dor sa ii dau in goarna. Astazi m-am dus pe A2 sperand ca va picura un pic si se va lasa de glume spre Constanta. N-a fost sa fie asa ca am experimentat ploaie de nu vedeam la 50m in fata, rafale de vant lateral de te mutau 1m pe banda si pot spune ca mai mult am navigat decat m-am dat. Vestea buna este ca au aparut statii de benzina care culmea, chiar functioneaza in majoritatea spatiilor de servicii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...