Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Ovy, i s-a raspuns si omului, momentan nimic la orizont, doar sa maltratam toba stoc.

e o varianta si asta,asta mi-a propus si gixx-u(care are honda) :D

eu i-am facut oferta dar a zis ca nu vrea toba care sa faca zgomot :D) acum s-a razgandit

pai mai fa-i o oferta acum ,poate i se pare ok de data asta :)

 

imi pare rau pentru postari :P ,internetul.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

e o varianta si asta,asta mi-a propus si gixx-u(care are honda) :cheers:

 

pai mai fa-i o oferta acum ,poate i se pare ok de data asta :friends:

 

imi pare rau pentru postari :) ,internetul.... :lol:

 

 

daca e interesat sa dea Pm... vazusem ca zicea ca sta prost cu bani... toti stam prost cu banii pe criza asta ... dar si pretul e negociabil... daca e interesat sa dea pm cu cati bani ofera si discutam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e interesat sa dea Pm... vazusem ca zicea ca sta prost cu bani... toti stam prost cu banii pe criza asta ... dar si pretul e negociabil... daca e interesat sa dea pm cu cati bani ofera si discutam.

ok ii transmit :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OVY pai cu CRASHBURN am vorbit acum cateva zile,imi oferea o toba ,dragut din partea lui numai ca nu prea este ceeea ce caut,nu sunt pretentios dar nu cred ca imi va place cum sta pe moto.

 

era vorba de o toba scurta de inox gen ca la noul R6 ,numa ca nu preea e toba,e doar teava,deci va iesi prea zgomotoasa asa,nu vreau sa trezesc mortii :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OVY pai cu CRASHBURN am vorbit acum cateva zile,imi oferea o toba ,dragut din partea lui numai ca nu prea este ceeea ce caut,nu sunt pretentios dar nu cred ca imi va place cum sta pe moto.

 

era vorba de o toba scurta de inox gen ca la noul R6 ,numa ca nu preea e toba,e doar teava,deci va iesi prea zgomotoasa asa,nu vreau sa trezesc mortii :friends:

atunci va trebui sa tunezi toba pe care o ai,sau cumperi alta stoc si iti faci de cap cu aia :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles eu ce vrea el. Din pacate nu prea gasesti toba care sa fie in niste limite ale bunului simt (ca zgomot) si sa coste putin. Sa incerce pe la Horia ( Power Motors ), poate prinde o toba second hand bunicica. :friends:

 

xcite la tine o sa fie putin mai dificil, dar nu imposibil. Cu un pic de rabdare cred ca o sa gasim ceva. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum e vremea in Bucuresti? Dam o plimbare diseara? :friends:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

 

Cine stie cum se regleaza farul la honda cbr f3 pe verticala ??

 

Presupun ca e la fel ca la a mea, trebuie sa ai o gaura, prin spatele farului si cu o surubelnita in cruce invarti surubul din interior. Sa ai farul aprins, sa vezi ce faci. :kiss:

 

Neata! Canci trafic pe topic, canci plimbare in WE! Vroiam sa va prezint si eu The Missle :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca toti erau p-afara. Ieri am vrut sa ajung cuminte acasa si m-au anturat mai multi plimbareti pana

s-a facut noapte :rolleyes: Pleci pentru o ora si ajungi peste 5 :kiss: Plimbarica de weekend rulz!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

 

Cine stie cum se regleaza farul la honda cbr f3 pe verticala ??

 

Pe spatele farului ai doua reglaje identice dpdv al formei. Unul e pentru reglare in plan orizontal iar celalalt pentru reglare in plan vertical. din pacate n-am o poza sa-ti arat, dar daca te uiti vei vedea cu siguranta :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine are o poza cu un numar de inmatriculare pentru moto? Ca vreau sa-mi printez numarul, NT 12 LUP, pana-mi ajunge placuta de acasa :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...