Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu cred ca o sa fiu dimineata la locul de plecare in acel pseudo mars de protest ca sa discut cu ceilalti nemultumiti de "conditii si regulamente" de ce se poate face "in paralel". la mars nu particip si nici nu stiu exact cit timp liber voi avea in weekend dar... vedem.

 

btw... voi ce parere aveti de "moto thursday"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu de marsul AMR vorbeam, ci de ceea ce a propus Ozzy: traseul Primarie - Min. Transporturilor. Oricum locul si ora de intalnire sunt aceleasi pentru ambele.

Moto Thursday mi se pare o idee buna, doar ca trebuie sa faci mult PR, sa tii topicul sus. Eu voi participa de fiecare data cand am sa pot.

BTW: se suprapune cu intalnirea CBR-istilor :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0765888825 ALEX (Monster's Garage)! Ieftin si bun!

Unde gasesc si eu un set de simeringuri bune?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da mai... la intilnirea de la 9am... la startul marsului... Eu daca merg merg cu bajetii care vor sa defileze pe la primarii (DAC Motors si restul).

 

 

PS Azi iar am facut pana... Afutemashu Tokio... :cheers: Am gasit shrapnel in cauciucuri luat de la dintii utilajelor de razuit asfaltul de la gaylorzii astia care asfalteaza de doua ori pe an... degeaba. daca aveam cauciuc nou ma sinucideam in chinuri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma sperie chestiile astea cand aud de ele, cu toate ca se intampla o data la o perioada (la pana ma refer).

Eu unu m-as caca pe mine de frica dupa care as blestema, injura, baga si scoate v-o juma de ora.

 

Eu ma gandesc cand am facut pana cu conserva si mi-a fugit fata spre niste pietoni. M-am cacao instant 3 kile si-am transpirat inca 2.

 

Bine ca esti bine si n-ai nik.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apai ambele pene le-am facut fara pierdere rapida de presiune. M-am echipat sa plec cu treaba la amiaza dupa "pit-stop" si cind sa dau Ankuta jos de pe rampa am simtit-o ca abia se misca... si am zis fara sa ma uit in spate.... "aaaaaaahhhh... 'tu-ti pastili ma-tii de cauciuc!". Si asa era :cheers:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pueti-ma si pe mine la curent, ca nu am cum sa reiau 10 pagini din urma, despre ce mars e vorba, unde e intalnirea si cand? Tocmai am revenit din Berlin, unde e plin de motociclisti, iar drumurile sunt toate impecabile. Tot sa fii motociclist pe acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nah... daca aveam o priza libera la indemina... :cheers:

 

Maine la ora 9-9:15 AM se face adunarea la un mars organizat de AMR. locul de adunare e in parcul Carol... parcarea din fata.

 

Unii vor pleca cu marsul... altii nu.

merci, zaelule, cred ca apar si eu pe acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi la mars din toata gasca cea mare doar 3 fura :cheers: cei 3 muschetari eu cu nenea Zelu si Cristi(Droom)

 

In rest??? ati avut treaba probabil pe acasa cred,ati spalat,ati calcat sau probabil ati facut mancare ;)

post-45936-1269688798_thumb.jpg

post-45936-1269688814_thumb.jpg

post-45936-1269688829_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as fi venit, dar sunt in Bulgaria pana marti... De ieri...

Imi pare rau sa aud ca nu a fost lume.

 

Pe forum, multa lume e tare si face si drege... Dar cand e pus fata in fata cu realitatea, se da la fund... pacat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

special question: are cineva cheia pt demontarea volantei ( din alternator - pagina 194 din manualul honda_cb_600f_workshop_service_manual.pdf ) ? dau jde beri...

multam anticipat

p.s atasez poza animalului in cauza

post-19960-1269693318_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi la mars din toata gasca cea mare doar 3 fura :cheers: cei 3 muschetari eu cu nenea Zelu si Cristi(Droom)

 

In rest??? ati avut treaba probabil pe acasa cred,ati spalat,ati calcat sau probabil ati facut mancare ;)

la ursu merge careva?

Mesaj completat

Unde pot gasi si eu releu de incarcare?

vorbeste cu vrmj stie el ceva de unele de la atvrom mai ieftine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...