Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

adevarat cat de tare va prins in poza si pe voi si pe motoare pacat ca nu am venit si eu la protest:(

daca veneam eram si eu acum vedeta:))) ca voi

Editat de Alx21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos motorul, sa ai numai bucurie cu el!!! Ai facut casca dupa motor sau motorul dupa casca?

 

In alta ordine de idei, ieri seara mi-am pus si eu toba sa ma aud. Nu vine chiar perfect aliniata, dar parca mai conteaza?! Speram sa pot iesi si astazi cu ea. Cand ma uit afara pe geam, ma felicit ca am fost ieri in plimbari toata ziua. Zaelule, casca aia din poza e casca mea, nu-i photoshopata :), stai linistit. Ati gasit pana la urma becuri cu led in Vitan?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare rau casca in general sunt frumoase castile ca design de la shoei si presupun ca si calitate ca vad ca multi moto au shoei ca , casca :) eu sunt multumit de HJC meu nu am bani momentan sa arunc pe un shoei ;)

 

aa si daca tot e vb de casca unde imi pot gasi si eu viziera fumurie la HJC CS-R1

Editat de Alx21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...( eu sunt multumit de HJC meu nu am bani momentan sa arunc pe un shoei

 

aa si daca tot e vb de casca unde imi pot gasi si eu viziera fumurie la HJC CS-R1

 

Banii care ii dai pe un echipament de calitate, in cazul asta cu standarde de siguranta ridicate si confort sporit nu sunt "bani aruncati"

Din cate imi aduc aminte nu aveai bani de "aruncat" nici pentru incaltari. Lumea nu iti spune din rautate sau invidie sa te echipezi cat mai bine.

Daca viziera fumurie crezi ca e o prioritate, arunca un ochi aici si poate gasesti ceva sa se potriveasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain Motorashu' Pushu. Sa aveti de grija unu de altu.

 

 

Si pe mine ma chinuie gindu sa o fac albastra toata pe asta a mea dar sa gasesc ceva care sa merite pictat pe albastru. Imi plac mobrele sa nu fie pictate doar asa ca o pinza... "rapirea din serai" etc. De exemplu daca as avea mobra rosie (nu... ANKa nu e rosie ;)) as face-o sa arate ca un Cylon... partile metalice sa ramina metalice dar vopsite in culori/nuante care sa dea o nota mai pronuntata de masinarie iar carenele desenate cu muschi rosii fara piele... cu nitica piele pe ici pe colo jupuita. Un CBR1000RR ar arata beton asa. Dar pe albastru nu am idei... :)

 

Pe gri ar merge un digital cammo amestec de Gri/portocaliu/negru cam ca echipamentele din BF2142.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aa si daca tot e vb de casca unde imi pot gasi si eu viziera fumurie la HJC CS-R1

Acum doi ani a murit un baiat in pasaj la Lujerului. Viziera fumurie, intrat in pasaj, nu a vazut ca era coada de masini in pasaj si s'a infipt intro masina. Not good.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...