Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

are cineva idee cum as putea sa-l contactez pe acest vanzator http://www.okazii.ro/catalog/54653762/honda-cbr-f4i-sport-urgent-.html

 

care nu si-a lasat niciun nr de tel? ca eu incerc sa aflu de ieri

sau daca il stie cineva pe acest baiat....

Alexandru Iusan

0760163204 - alex

Facebook

Nascut 23 ianuarie 1988

sector 6 Bucuresti.

post-52872-0-46440200-1306056750_thumb.jpg

post-52872-0-02298400-1306056760_thumb.jpg

post-52872-0-57912600-1306056768_thumb.jpg

post-52872-0-42410800-1306056777_thumb.jpg

 

 

 

 

Have fun!

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Daca aveti magazine Plus in Bucuresti..ai putea gasi la ei huse moto, modele variate, cu preturi intre 30 si 100 de lei. Eu mi-am luat o husa de la ei si e foarte buna. Pacat ca mi-a sfasiat-o cainele putin. Daca nu ..vezi pe forum la vanzari ca sunt baieti ce vand huse bune (Oxford cred) la preturi ok.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine puneai problema "cat de unsafe este?". sau ai avut vreo clipa impresia ca ar fi ok sa ti-o arzi cu muzica pe motor?

 

Depinde,eu in ultimii 2 ani am tot mers cu muzica in urechi si culmea,e misto...Mersul pe mobra,in sine,nu e safe :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde,eu in ultimii 2 ani am tot mers cu muzica in urechi si culmea,e misto...Mersul pe mobra,in sine,nu e safe :)

 

eu in locul tau mai bine imi luam un Goldwing, cu surround si toate cele :P

 

PS: mersul in sine nu e safe :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu in locul tau mai bine imi luam un Goldwing, cu surround si toate cele :P

 

PS: mersul in sine nu e safe :P

 

In oras sa zicem ca nu sunt geniale,te opresti des si poate ai nevoie de mai multa atentie si mai putina atmosfera indusa (incearca " take a look around - Limp B" si o sa ai o surpriza,mare :)) ), afra in schimb sunt geniale, fac plimbarea de X ori mai placuta. :D

 

Ps, decat un GW mai bine un Fjr un Pan sau o Busa si bani pt 2 ani de drumetii :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In oras sa zicem ca nu sunt geniale,te opresti des si poate ai nevoie de mai multa atentie si mai putina atmosfera indusa (incearca " take a look around - Limp B" si o sa ai o surpriza,mare :)) ), afra in schimb sunt geniale, fac plimbarea de X ori mai placuta. :D

 

Ps, decat un GW mai bine un Fjr un Pan sau o Busa si bani pt 2 ani de drumetii :)))

 

:moto:

 

Claudiule - sorry pt azi...fusei cam femeie la ce potop m-a prins ieri, recuperam alta data sper la o iesire mai lunga cand n-or mai fi atatea ploi pe o Cheia cu intoarcere pe Siriu :rolleyes:

Editat de Survolaj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Exact: asta mi l-am luat si eu, e foarte fain! In toamna astea erau reduse la 42 de lei la Kronau :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare: este ok acest ulei http://www.motodiscount.ro/10w40/motul-7100-4t-ester-10w40-4l--1417946 ?

Daca am avut alt ulei in motor (15w50 Prista) ar trebui sa schimb si filtru de ulei ( a fost schimbat odata cu uleiul Prista)?

 

 

Iote ca deja se facura 2......DOUA !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare: este ok acest ulei http://www.motodiscount.ro/10w40/motul-7100-4t-ester-10w40-4l--1417946 ?

Daca am avut alt ulei in motor (15w50 Prista) ar trebui sa schimb si filtru de ulei ( a fost schimbat odata cu uleiul Prista)?

 

 

Iote ca deja se facura 2......DOUA !

Eu fix uleiul asta l-am folosit la toate motoarele, inclusiv CBR-ul si tin sa spun ca sunt multumita de el ;)

 

Exact: asta mi l-am luat si eu, e foarte fain! In toamna astea erau reduse la 42 de lei la Kronau :D

;) pai asa o sa mi-l iau si eu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu fix uleiul asta l-am folosit la toate motoarele, inclusiv CBR-ul si tin sa spun ca sunt multumita de el ;)

Mersi ! mai ramane intrebarea daca schimb si filtru ! Cine mai doreste? :P

 

PS LMA sfintilor care s-au serbat sambata !

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gasiti la MyMoto - 300V 15W50 + filtru 220 RON :P

Cel putin eu atat am dat pe el cand am scos mobra anu asta.

 

 

Am avut 15w50 si nu prea mi-a placut. parerea mea. vreu sa incerc Motul dar intrebarea era daca necesita si schimbare de filtru daca am avut alta marca de ulei si alt tip.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu un CBR 600 F2 '94. Sunt foarte multumit de ea, am luat-o intr-o stare foarte buna. Poate nu postez bine dar imi incerc norocul. Am pierdut carena dreapta pe drum, cea mica de se printe in 2 suruburi. Pe unde gasesc asa ceva ? Multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu un CBR 600 F2 '94. Sunt foarte multumit de ea, am luat-o intr-o stare foarte buna. Poate nu postez bine dar imi incerc norocul. Am pierdut carena dreapta pe drum, cea mica de se printe in 2 suruburi. Pe unde gasesc asa ceva ? Multumesc !

 

crash-moto.eu sau incearca la bikeshop la cei care dezmembreaza f2-uri ai sanse sa gasesti asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu fix uleiul asta l-am folosit la toate motoarele, inclusiv CBR-ul si tin sa spun ca sunt multumita de el ;)

 

 

;) pai asa o sa mi-l iau si eu....

 

Are Fabio la 1 mil costum de ploaie f misto. Dupa 3 ore de torentiala am ajuns acasa uscat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...