Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu stiu daca o sa ajung chiar la 19:00 , dar la ora 20:00 sigur vin , sper sa mai fie cineva pe acolo :laugh:

 

Pai unii mai sunt la munci...deci cred ca se va muta ,sau mai bine zis intinde pana pe la 8...8 si ceva(sper) :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha , am inteles. Ei erau din aia care respecta legea, dar pot sa pun pariu ca erau ascunsi cu radarul.

Nasol. Bine macar ca nu ai patit-o in plin sezon. Mult mai multa bafta in continuare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

am o rugaminte le voi. am un fsport si cred ca am o problema cu rezervorul, cand deschid busonul parca deschid o sticla de sampanie asa presiune are, e normal ?

 

Ai un furtun infundat.

 

Rezolva-l repejor, un amic are rezervorul indoit frumos spre inauntru din cauza vidului care s-a creat, si ca nu l-a rezolvat la timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

xcite nu erau si..era radar mobil...dar il aveau stins..mi l-au aprins in fata pt ca am un detector..destul de scump care nu a detectat nimik pana in momentul apropierii cam la 30 de metrii cand a inceput sa 'piue in blana'..dar era deja prea tarziu..:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E pe astia mor eu Adrenalin Hunter, pe astia care recurg la diverse tertipuri pentru a te prinde pe picior gresit. Slujba lor nu este sa dea amenzi, ci sa protejeze si sa previna eventualele accidente, sa fluidizeze traficul samd. Dar din pacate se pare ca la noi mai e mult pana departe.

Multa bafta si sper sa iti iei carnetu intr-o luna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FX scrie in acte si am cautat si pe google sa ved ca exista modelu cu totusi ca nu am gasit prea multe despre el... da am, gasit :-??

 

PS: merci sunt foarte fericit de cum arata si cum merge

Editat de Chucky_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FX scrie in acte si am cautat si pe google sa ved ca exista modelu cu totusi ca nu am gasit prea multe despre el... da am, gasit :-??

 

PS: merci sunt foarte fericit de cum arata si cum merge

 

Foarte tare, parca vroiai Kawasaki Zx6-r, cum de ai ajuns la coltu` opus :rolleyes: ?

 

Rieju il scoti la vanzare sau il pastrezi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem la arc pe la 7+ :laugh: . Man pt 120 in localitate era normal sa ti-l ia,mai ales ca "la tara" nimeni nu respecta nici o regula si te poti trerzi cu un copil care iti trece in fuga prin fata...sau vreo dacie pusa de-a latu' starzii :cheers: Eu personal nu sar de 80 in localitate(nu iau in calcul Bucurestiul) :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...