Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Buei nu ma bagati si pe mine la mijloc...eu sustin pana la capat : a mea prinde 500 cand sunt cu pasager, si 7-800,(virgula)5 fara pasager....lejer... :)

 

ps: am scris cu marker-ul pe vitezometru kilometrii ca sa ma simt si eu bine... :laugh:

 

shinule...gata tati 900-le e 900, 600-le e 600..fara comparatii neeadecvate... :laugh:

 

george iti predau legatura.... :D

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vorbesti prostii...vezi ca iar sari calu' :D

Am zis "te poate face". Per total, esti cam emo de cand cu F-blade-ul asta :laugh: si-n plus ti-ai cam pierdut simtul umorului :laugh: daca ai inceput sa iei genul asta de discutii ca pe ceva personal :)

 

LE: @neby e absolut imposibil ca un 600 tunat la greu, adica power commander, turbo, nos?!? bla bla sa faca un 919 sau 929 stock :D ?

PS: daca pui pe 600 unu' macar cat tine iar pe 900 un diletant ca mine LOL!

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am zis "te poate face". Per total, esti cam emo de cand cu F-blade-ul asta :laugh: si-n plus ti-ai cam pierdut simtul umorului :laugh: daca ai inceput sa iei genul asta de discutii ca pe ceva personal :)

 

LE: @neby e absolut imposibil ca un 600 tunat la greu, adica power commander, turbo, nos?!? bla bla sa faca un 919 sau 929 stock :D ?

PS: daca pui pe 600 unu' macar cat tine iar pe 900 un diletant ca mine LOL!

 

 

mama asta a fost low blow

 

gg shinu

 

Mai baietzi...jucati-va frumos!

 

da ce-am facut bre? nu vezi ce cuminti suntem? :P

 

mda, deci ne parcam da de data asta sa fim pregatiti pt un gratar ca lumea k mie nu-mi place astia de fura cate doua copanele si nu recunoaste :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LE: @neby e absolut imposibil ca un 600 tunat la greu, adica power commander, turbo, nos?!? bla bla sa faca un 919 sau 929 stock :laugh: ?

cum zice retardu' de american: there's no substitute for CI (cubic inches, centimetri cubi pe continentu' asta)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A ta e mai rapida, dar a mea...

:laugh: Pot sa plec...?

 

Am zis "te poate face". Per total, esti cam emo de cand cu F-blade-ul asta :D si-n plus ti-ai cam pierdut simtul umorului daca ai inceput sa iei genul asta de discutii ca pe ceva personal

 

LE: @neby e absolut imposibil ca un 600 tunat la greu, adica power commander, turbo, nos?!? bla bla sa faca un 919 sau 929 stock ?

PS: daca pui pe 600 unu' macar cat tine iar pe 900 un diletant ca mine

 

Zi ca nu vrei sa fii si tu emo...? :) Da' am uitat ca tu oricum n-ai ce face cu el... :laugh: Poti sa-ti super tunezi F2-u ala...tot tu vei fi la ghidon :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne , nu citesc forumul 2 zile (ca am lucrat ca un sclav tot weekend`ul) si cand intru .... ce gasesc .... DEBANDADA. :)

Pai cum ma baieti ma ? Fara mine ? :laugh:

 

Si acum jumatatea serioasa : hai sa stabilim ceva concret pt weekend, eventual pt sambata .... chiar ar fi binevenita o plimbare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva spunea la petrecerea de helouin că ar exista o întâlnire săptămânală a ceberiÂştilor din bucureÂşti, din câte îmi amintesc eu, parcă joi. Unde Âşi la ce oră?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh las' ca nici io n-am stat degeaba.

 

Numa' ca grupuletu meu a constat dintr-un F3, Bandit 1200 modificat, Z750, Vulcan 800 si eu.

 

N-am ajuns in viata mea atat de repede la Biker's..

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu cred o mica problema, daca ma poate ajuta careva macar cu o consultatie...

Se pare ca-mi curge ceva ulei din furca, bratul din partea dreapta, cat de nasol e?

 

Multam.

Ne luam de manute si mergem la Alex ca avem simeringurile fu.. bulite :lol:

 

Si ca sa iti raspund totusi la intrebare - e nasol chiar nasol rau, ca la un moment dat iti iese tot smacazu din furca si face f f urat, cum imi face mie :disappointed:

 

@Gixx, tu te lauzi ca te dai de x-shpe ani pe toate motoarele posibile si totusi nu ma impresioneaza deloc stilul tau de mers. Eu macar am o scuza ca merg doar de 4 luni (din care una am fost accidentat) si 7k kilometri :lol:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma baieti ... din cate am vazut la meteo cica de joi se cam strica vremea ... in concluzie , plimbarea de sambata cam pica. Nici joi nu stiu cat de buna o sa fie vremea ... sa speram ca mai apucam sa facem o ultima strangere anul asta pana sa ne retragem prin baruri :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Arhimede

daca iti scapa ulei inseamna ca iese si aer, adica ai doo amortizoare care functioneaza diferit, care preiau efortul diferit in special pe franare, f nasol nu e dar cum te-ai gandit si tu e mom sa le schimbi (semeringurile)

operatiune pe care poti sa o faci si singur - in afara de semeringuri sa schimbi si uleiul din amortizoare - cred ca te duce la fro 2.5 mil cu tot cu ulei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...