Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Ce treaba am eu cu lumea, cand de fapt eu ii feresc pe ei, nu ei pe mine. Si, doi, trebuie sa si stii cum se sta pe banda, distanta fata de cel din fata asa incat sa nu te incurce nimeni, chestia asta am invatat-o conducand masina :rock:

 

Multi dau vina pe culori, soferi, avioane, pentru incompetenta lor :what:

Are treaba lumea cu tine..Da' mai tii minte ca tu m-ai invatat chestia asta cu, culorile vii? mai demult..

Si e vb de noapte aici,ca ziua oricat de negru ai fi tu ,tot te vede lumea.

Editat de Alexutza_sct
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La fel si Vladut...dar ei uita ca pe cat de bine arata asa black ,pe atat de putin ii vede loomea..

 

 

Daca e sa o patesti , o patesti... poti sa fii sorcova...

Parerea mea...

 

Ps. Asa Radule, zii-le tu... NEGRU pana-n ceru gurii !!! :rock:

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are treaba lumea cu tine..Da' mai tii minte ca tu m-ai invatat chestia asta cu, culorile vii? mai demult..

Si e vb de noapte aici,ca ziua oricat de negru ai fi tu ,tot te vede lumea.

 

Noaptea ai far, stop si elemente reflectorizante, singura chestie e ca noaptea nu se poate aproxima distanta. Apropo, ochiul uman nu poate distinge culorile noaptea :what:

 

Daca unul e handicapat si nu stie sa mearga, normal ca soferii il iau de fraier si incerca sa-l depaseasca sau sa-l inghesuie, daca nu le dai motive stau cuminti in banca lor iar tu in oglinda lor :rock: Cheia e sa mergi cum scrie in legislatie si reduci considerabil riscul de a te accidenta!

 

Si o chestie care mi-a ramas in minte de la intructorul auto: "Tot timpul sa stii ce se intampla in jurul tau, nu te uita ca boul numai in fata!"

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noaptea ai far, stop si elemente reflectorizante, singura chestie e ca noaptea nu se poate aproxima distanta. Apropo, ochiul uman nu poate distinge culorile noaptea :haha:

 

Daca unul e handicapat si nu stie sa mearga, normal ca soferii il iau de fraier si incerca sa-l depaseasca sau sa-l inghesuie, daca nu le dai motive stau cuminti in banca lor iar tu in oglinda lor :rock:

Ochii albastri disting toate culorile noaptea... :what: :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ochii albastri disting toate culorile noaptea... :haha: :10:

 

Offtopic: Buhahahahahahhhaha :rock: ...si ochii verzi sunt buni la pat :what:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A da :haha: , am uitat ca Adidas e pe stilul "Ghostrider" ... cu cat mai mult negru cu atat mai bine. Oricum vei ramane tot un CBRist la inima indiferent de ce motor iti vei lua. :what: :rock:

 

da tre sa-i cer drepturi de autor, ca de la mine a plecat cu negru, doar k acum eu nu am banutzii necesari sa o fac neagra pe fata mea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...