Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Ai sa razi dar pachet de fumatori chiar mi-am dorit. M-a apucat bazdacul la un semafor in vara cand langa mine a aparut un scuteris cu casca openface si cu o tigare in bot.

Cat despre lantul pt roata spate...a fost o exprimare nefericita...intelegeti voi ce am vrut sa spun :10:

 

Yeah , yeah , we still love you :rock:

 

o sa fac si eu prezenta deseara, la constipatiei..... :D

 

Te asteptam cu drag :haha: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Copchii, eu nu cred ca ajung diseara (mare pierdere, stiu :rock: )

Imi asfalteaza astia strada, cica, si de ieri m-am trezit cu o groapa de aproximativ juma de metru in loc de strada, deci mai scoate dracu motorul din curte. (desi inca niscaiva posturi si levitez si eu deasupra)

 

In caz ca se-ntampla vreun miracol, va gasesc eu.

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu esti pe mess bey?sa chatuim ..:what:

 

Pai daca as fi pe mess nu as mai strange posturi :haha:

 

Sunt la munca si sincer mai uit sa il deschid , nu sunt un mare impatimit al mess`ului :rock:

 

LE : Mersi de info ... de venit o sa vin dar de dansat nu dansez, nu de alta dar nu am echipament complet :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca as fi pe mess nu as mai strange posturi :haha:

 

Sunt la munca si sincer mai uit sa il deschid , nu sunt un mare impatimit al mess`ului :rock:

 

LE : Mersi de info ... de venit o sa vin dar de dansat nu dansez, nu de alta dar nu am echipament complet :10:

Echipament complet la biker dance inseamna casca,geaca si manusi.Deci poti sa dansezi :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

copchii ce se intampla in puii mei ! toti isi vand f-urile :haha: . gxg, am citit in anunt ca o dai si iti iei suv. presupun ca ai nevoie de el pentru ca in traficul din bucuresti e cea mai proasta alegere :rock: parerea mea :what:

 

LE: si ma intereseaza pe mine genuchierele :10: de care sunt ?

 

Din pacate mi-a fost demonstrata inca o data teoria conform careia in Romania daca ai Tanc/TIR esti Dumnezeu, daca ai Gipan mare esti sfant, daca ai SUV esti muritor de rand, daca ai Matiz esti sclav, daca ai motor/scuter esti o flegma.

In 2 ani de cand merg cu motorul, am evitat multi dobitoci si, desi m-am urcat direct pe 110 cp si am ars-o si eu pe Cheia cat am putut n-am trantit-o niciodata; in nici un fel.

Marti, in timp ce stateam la semafor intr-un matiz, un tanar sofer a considerat ca n-am mai avut de mult timp pentru mine si adrenalina totodata si a hotarat sa isi parcheze astra in portbagajul matizului pe care il conduceam. Efectul coliziunii intre un corp de aprox 1,5 tone si unul de 0,9 => Corpul ala mai usor aruncat in un alt corp din fata, spatar scaun cedat, masina aranjata binisor + mana bulita si gat la fel. estimez dupa vitezometrul din nas (hihi) ca gagiul a avut la impact peste 50 km/h daca si-a spart radiatorul, m-a impins pe mine (cu piciorul pe frana) in ala din fata pe care la randul meu l-am impins (si el era cu piciorul pe frana) vre-un metru de i-a sarit la propriu sapca din cap. Daca eram cu motorul (desi nu stau ultimul in coloana niciodata) 99% dadeam ortul.

Fuck that! Oricum vroiam sa vand 307-le si sa ma sui intr-un SUV(gipan mare nu imi permit ca ala era prima alegere) tot din cauza bizonilor care la fiecare drum ma baga pe mine in sant ca ei e schumacheri de mici cu 4 la aproximarea vitezelor si a distantei, dar cu 10 la tupeu de borfas si curaj de kamikaze. Acum o sa vand matizul si pasez 307-le sau SUV-ul consoartei si 307-le nu mai iese din bucuresti la drum lung. Pun bull-bar la SUV (daca il conduc eu) eventual si mitraliera pe acoperis (ca stau in giulesti sarbi) si ies si eu la plimbare mai relaxat. PLM, eu vreau copii, viata frumoasa, nu stat prin spitale pe mana meseriasilor romanasi.

 

Joia asta speram sa ajung si eu la o intalnire ca aveam un pic de timp, eh, gata si cu grija asta! Acum stau acasa! PLM

Asfalt uscat si aveti mare grija de voi! Oricum sunt destui care nu au nici o treaba cu condusul. Nici in oras nu sunteti safe in nici un moment! Doar paranoia va salveaza si, dupa cum se vede, nici aia cateodata!

 

PS. Genuncherele sunt dainese d-alea lungi pe toata tibia.

Editat de GXG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu pot spune ca inca-s beat bine! :lol:

Hai la motoreta fratilor, ieftina, skill and bitchez included..

Ati vazut noul anunt? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai , imi cer scuze ca n-am mai ajuns dar, (rahatim-as pe el de "dar") au aparut niste probleme... adidasu stie despre ce-i vorba... :lol: pana mea... ma oftic de mor... dar asta e...

 

Mai mult ca sigur ne vom vedea la Biker Dance .... ala nu-l ratez :laugh: !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...