Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Is ieftine Yuassa alea si imi zice un nenea mai experimentat in motoare ca lui ii par bune, ca are 2, cate una pe fiecare motor si este multumit de ele. Adica nu iti va transforma F3-ul in RR dar nici nu te va lasa la greu, in mijlocul gerului tu sa ai nevoie sa impingi mobra :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mulți ani CBR-F-iștilor! Hai că trece și geru ăsta si avem vară prelungită, cică va fi cel mai călduros an din 2000 încoa'. :o

 

P.S. Se vede că nu porți centura Petre, altfel nu dădeai cu dovleacul de parbriz. :laugh: Ai grijă de tine mă băiatule că te luăm cu linia la palmă, ce dreaq! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu au grija de gabarit :laugh: Io n-am belele cu toate alea pe mine (exceptie genunchiere ca tot nu mi-am luat)

 

Sau poate unora le place mai mult caldura :o Pe 40 de grade mai mergi cum mai mergi da' pe -10 chiar sunt curios cati mai sunt viteji :(

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu au grija de gabarit :laugh: Io n-am belele cu toate alea pe mine (exceptie genunchiere ca tot nu mi-am luat)

 

Sau poate unora le place mai mult caldura :o Pe 40 de grade mai mergi cum mai mergi da' pe -10 chiar sunt curios cati mai sunt viteji :(

 

da de ce tre sa fie viteaz sa mearga la - 10 grade? Io sincer ,nu vad unde e placerea sa-ti inghete toatea alea...ma lamuresti tu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da de ce tre sa fie viteaz sa mearga la - 10 grade? Io sincer ,nu vad unde e placerea sa-ti inghete toatea alea...ma lamuresti tu?

Daca mergi pe -10 grade fie esti prost rau fie foarte curajos :o Aici depinde de fiecare cum e, ce stie, experienta, bla bla.

Nu-s in masura sa judec pe nimeni. Eu sa merg pe -10 as fi prost rau, unu' hexperimentat si echipat + mobra echipata poate

nu ar fi catalogat asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mergi pe -10 grade fie esti prost rau fie foarte curajos :o Aici depinde de fiecare cum e, ce stie, experienta, bla bla.

Nu-s in masura sa judec pe nimeni. Eu sa merg pe -10 as fi prost rau, unu' hexperimentat si echipat + mobra echipata poate

nu ar fi catalogat asa.

 

 

mda..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mergi pe -10 grade fie esti prost rau fie foarte curajos :laugh: Aici depinde de fiecare cum e, ce stie, experienta, bla bla.

Nu-s in masura sa judec pe nimeni. Eu sa merg pe -10 as fi prost rau, unu' hexperimentat si echipat + mobra echipata poate

nu ar fi catalogat asa.

 

Hai că începi anul cu bine... :o

 

În altă ordine de idei... să-i credem sau nu? Într-un fel mă bucur că o să fie sezon lung de mers cu moto, dar în același timp trebuie să te echipezi și adecvat, iar la 40 grade nu prea merge cu geaca de piele. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mergi pe -10 grade fie esti prost rau fie foarte curajos :) Aici depinde de fiecare cum e, ce stie, experienta, bla bla.

Nu-s in masura sa judec pe nimeni. Eu sa merg pe -10 as fi prost rau, unu' hexperimentat si echipat + mobra echipata poate

nu ar fi catalogat asa.

 

Sunt prost rau, doar ca mobra se incapataneaza sa ramana la verticala. M-am intalnit ieri in oras, in trafic cu un alt prost cu un drz si inca 2 prosti cu bimare si ale lor se incapatanau sa stea tot la verticala. Mobra e echipata de strada, nici experimentat nu-s, nici singurul nu-s.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt prost rau, doar ca mobra se incapataneaza sa ramana la verticala. M-am intalnit ieri in oras, in trafic cu un alt prost cu un drz si inca 2 prosti cu bimare si ale lor se incapatanau sa stea tot la verticala. Mobra e echipata de strada, nici experimentat nu-s, nici singurul nu-s.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt prost rau, doar ca mobra se incapataneaza sa ramana la verticala. M-am intalnit ieri in oras, in trafic cu un alt prost cu un drz si inca 2 prosti cu bimare si ale lor se incapatanau sa stea tot la verticala. Mobra e echipata de strada, nici experimentat nu-s, nici singurul nu-s.

Nu o lua direct, de multe ori el vorbeste si tot el aude/citeste. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io ma refeream la mine ca ar fi prostie mai, unii oameni sunt mai intregi la cap. In situatia mea nu se pune problema de asa ceva :banana:

Un om normal mai poate merge si pe vremea asta, ad' io pur si simplu nu stiu ce-i aia limita.

 

PS: am venit cu ea la job :blbl: Top speed 60 kmh. Need pampers :)

 

LE: @sukhoi din postul ala reiese ca exista posibilitatea sa fii mai degraba curajos :D

Nu am avut nici o clipa intentia de a jigni pe nimeni :D

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io ma refeream la mine ca ar fi prostie mai, unii oameni sunt mai intregi la cap. In situatia mea nu se pune problema de asa ceva :banana:

Un om normal mai poate merge si pe vremea asta, ad' io pur si simplu nu stiu ce-i aia limita.

 

PS: am venit cu ea la job :blbl: Top speed 60 kmh. Need pampers :)

 

LE: @sukhoi din postul ala reiese ca exista posibilitatea sa fii mai degraba curajos :D

Nu am avut nici o clipa intentia de a jigni pe nimeni :D

 

 

tie in afara de pampers iti mai trebuie si putina minte la cap..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am skimbat toba pe mobra..deci care vrei toba stock de F4i sport? :)

 

Cu cat o dai? Am eu pe cineva care vroia sa o cumpere pe a mea! Iti las ID-ul lui si vb direct cu el :D angel.nastase

 

PS. Si nu mai stricati topicul cu offtopicurile voastre! Nu aveti nici o treaba, stati deoparte..sau la matrimoniale! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu cat o dai? Am eu pe cineva care vroia sa o cumpere pe a mea! Iti las ID-ul lui si vb direct cu el :) angel.nastase

 

PS. Si nu mai stricati topicul cu offtopicurile voastre! Nu aveti nici o treaba, stati deoparte..sau la matrimoniale! :D

 

 

pai 100 d euro e mult?kiar nu am idee cu cat sa o dau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai 100 d euro e mult?kiar nu am idee cu cat sa o dau

 

Depinde cine si-o doreste si cat de mult are nevoie de ea...in principiu e mult avand in vedere ca o toba aftermarket second e undeva intre 130-150 de euro. Acum depinde si de cel ce o vrea...am zis :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde cine si-o doreste si cat de mult are nevoie de ea...in principiu e mult avand in vedere ca o toba aftermarket second e undeva intre 130-150 de euro. Acum depinde si de cel ce o vrea...am zis :banana:

 

 

gata am dat-o...mocca :) stii ca snt baiat d treaba :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu daca-mi gasesc teava de legatura si colierul de prindere il las pe Infinity fara toba aia Termignoni. :blbl:

 

gata am dat-o...mocca :) stii ca snt baiat d treaba :D

 

Ma da' tu nu ti-ai luat 1000RR? La ce naiba ai mai schimbat toba?:banana:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...