Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

pentru ca vreau sa fac si drumuri lungi .. de ex brno.si nu vreau sa fiu tot ruginit pe cand ma dau jos.cu f3-u doar la genunchi am simtit ca ma dor.In rest ok.

o sa ma adaptez eu pana la urma.. :crack:

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

gixere daca vreai sa faci drumuri lungi sa schimbi buretele din Âşa. o fi el mai touring dar dupa 200 de km zici ca ai stat pe o scandura. parerea mea :crack: si am mai citit intr-un studiu ca iti afecteaza si potenta :blink:

Editat de adi.p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand iti vine ier ier `u adidasule ? :blink:

 

L-am sunat pe ala si cica e conditionat de vanzarea unei masini ca sa plateasca nush ce naiba. Ma suna el saptamana viitoare. :blink:

Apropo, stiai ca RR vine de la Radu RuLLz? Eu nu stiam :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-27759-1233836348.jpg

 

Apropo, stiai ca RR vine de la Radu RuLLz? Eu nu stiam :crack:

 

 

 

LE : ca disparuse textu . pe e-bay nu prea sunt Âşei. www.corbin.com ,dar e destul de expensive. uite ce accesoriu ai putea sa-ti pui pe 954 :blink:

 

LLE : fac curvasaraie aici :blink: post dupa post :)

Editat de adi.p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca unul in plus. Apar si eu la 18:30 la Constitutiei.

 

Si-a platit careva rovinieta pt moto ? Cat mai e ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Err, daca imi iau casca de acasa se risca vre-unu sa ma ia pasager? Promit sa nu afectez prea tare cu cele 65 de kile

ale mele :blink:

 

LE: pt baieti dau benzen si berica, daca e Alexuta (sau alta gagicuta misto) ofer... ce vrea ea :crack:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Cerberilor! Vad ca se imbogatesti comunitatea cu oameni noi. Frumos! Si deja va arde de intalniri in Consitutiei.

Ma faceti gelos. Bateria mea (Varta YB9L) isi scuipa plamanii. A cedat dupa cateva zile de stat. Dezamagitor...

Ii trebuie si ghetute noi ca alea de anul trecut sunt tocite rau, pregatiri de sezon si tot tacamnul.

Asa ma mananca palmele, dar avand in vedere ca peste 2 saptamani o tai pana in Viena am zis ca nu o scot la plimbare pana nu ma intorc cu echipament pentru fata ca a prins si ea in sfarsit gustul.

 

strumfule, sa o calaresti sanatos si fericit cand iti vine noua bijuterie. Este dementiala!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adi.p, mea culpa, ai dreptate. Am vazut eu aiurea intre cele 20 de mii de "quote-uri" de felicitari. :crack:

 

so, adidas, sa o calaresti sanatos si fericit cand iti vine noua bijuterie. Este dementiala! :blink:

 

Asta nu inseamna ca urarea pentru strumfu' nu mai e valabila, asa, in general. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu pe f3 am facut 800 de km intr-o zi si m-am simtit 70% obosit

pe f4i am facut 300 pe 4 grade si am injurat de numa :crack:

adevarul e ca si frigu asta a facut drumul sa para infinit .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si-a platit careva rovinieta pt moto ? Cat mai e ?

 

800 RON / 6 luni :blink:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

La moto nu se plateste rovigneta! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Genial :crack::lol::blink::lol:

 

LE: initial incepusem sa ma gandesc si eu daca am/n-am rovigneta si am uitat total ca mi s-a zis inca de anu' trecut ca nu-i

pentru noi prostia aia :blink:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si daca ar fi nu as plati rovinieta... la ce drumuri de kko avem.

dar cu criza asta sa vedeti ce taxe ne baga si astia pe gat.. ca deja suntem catvia motociclisti in romanica.

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva baterie Exide pe CBR? O fi buna de ceva?

 

Inca unul in plus. Apar si eu la 18:30 la Constitutiei.

 

Si-a platit careva rovinieta pt moto ? Cat mai e ?

 

Am eu Exide ETX9-BS, 1 mil si un pic. O am de un an, pana acum nu sunt probleme.

 

Va strangeti diseara? Cu moto?

 

Apar si eu masina, e inca la iernat, si unde o am (la mine in santier)e o mocirla de nu pot sa ies cu ea, desi vremea de afara ma indeamna la pacat.

 

Daca rovinieta=RCA, e un site RCA ieftin, parca, vezi acolo. Undeva la 90-100/6 luni.

 

Am gasit http://www.rca-ieftin.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rovinieta nu e RCA, e o taxa pentru folosirea drumurilor (sau a gropilor, inca nu s-a stabilit)

 

"Rovinieta se plăteÂşte pentru circulația pe rețeaua de drumuri naționale, exclusiv cele aflate în intravilanul reÂşedințelor de judete Âşi al municipiilor de către persoanele fizice sau juridice, pentru toate categoriile de vehicule înmatriculate temporar sau definitiv în România Âşi în alte state, nediscriminatoriu."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rovinieta nu e RCA, e o taxa pentru folosirea drumurilor (sau a gropilor, inca nu s-a stabilit)

 

"Rovinieta se plăteÂşte pentru circulația pe rețeaua de drumuri naționale, exclusiv cele aflate în intravilanul reÂşedințelor de judete Âşi al municipiilor de către persoanele fizice sau juridice, pentru toate categoriile de vehicule înmatriculate temporar sau definitiv în România Âşi în alte state, nediscriminatoriu."

 

 

Shinule. ca posesor a 3 masini si o motocicleta, pentru care platesc taxe (si platesc nu gluma) stiu care e diferenta intre rovinieta si RCA, nu e nevoie sa imi dai citate.

Ma gandeam ca poate la RCA se referea omu'.

 

Asa ca pastreaza citatele pentru tine.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fetita mea e inca la garaj si pentru ca sunt fricos din fire prefer sa o las asa pentru o vreme (innainte de craciun era sa ma pravalesc in geamurile de la otopeni -lipsa de aderenta and shit)...asa ca poate vin cu cele 4 roti dar nu promit...:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...