Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si la mine ramane cum am stabilit:

negru si galben, cu BBL pe spate, marimea XL.

 

Cu ce culori faci imprimeurile?

 

 

ÂŞi eu rămân pe poziții. Mărimea M, roÂşu, fără nume pe spate (varianta 2 cu logo mic în stânga Âşi mare pe spate)

 

 

În altă ordine de idei. Are cineva sau Âştiți pe cineva care face suporturi pentru coburi Âşi topcase? Alea de la Givi sunt cam scumpe :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as propune pt cei cu tricouriele sa va hotarati repede. Deja 6 sunt facute

 

eu m-am trezit mai tarziu pentru ca nu am mai avut timp sa intru pe forum,in caz ca nu a fost facut al meu as vrea cu numele pe spate.

Daca a fost facut e ok si asa, joi la 19 sunt si eu la constitutiei ca sa il iau,mersi frumos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jorjeleee...si eu si eu.....vreau prima varianta si penultima, la postul acela de la pagina 507 , cu numele meu sus, scris cum e pe forum NeBuN@Ke si cu fontul gen "lucida caligraphi".... ....hmmm si culorile primul sa fie negru si al doilea rosu, ms... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi a venit casca!!! :D

SHOEI%20-%20XR-1000%20ARTIFACT%20TC-1.jpg

 

Si e mai frumoasa decat in poza!!!! :D

 

Sa o stapanesti sanatoasa !!! Si sa dea Dumnezeu sa ramana ca noua pana te plictisesti tu de ea !!!

Editat de xcite
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as propune pt cei cu tricouriele sa va hotarati repede. Deja 6 sunt facute

 

 

Sal, noi suntem hotariti : vrem tricouri negre; marimi: 1 buc XXL cu nume (ALECS) + 1 buc L fara nume. Ca model ne place cel din poza atasata, dar imprimeurile musai sa fie albe (ca doar tricourile sunt negre) sau - daca se poate - argintii (negru/argintiu e combinatia de culori a "mociocicletei").

Daca-i fain afara, venim sa va prezentam "minunea" si sa ne cunoastem. Daca nu, venim impachetati la conserva.

 

In alta ordine de idei AM TERMINAT DE CITIT TOATE PAGINILE FORUMULUI !!!!

Youpiiiiiiiii

/me champ :D

post-42572-1238610819_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei am si io o intrbare : se aplica aceeasi regula ca si la masini cum ca nu ai voie sa iesi cu ea din tara atata timp cat inca esti incepator??

 

As vrea sa mer de florii in bg la balcik.

 

 

 

Dupa legislatie , da , se aplica aceeasi regula ca la masini, de fapt se aplica la toate autovehiculele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa legislatie , da , se aplica aceeasi regula ca la masini, de fapt se aplica la toate autovehiculele.

 

 

 

THNX exact asa ma gandeam si eu! :D :D

 

Se mai tine intrunirea de maine? Sau au ocupat cei cu targul de nunti spatiul?

 

 

Si sa nu ma certati dar de obicei in ce parte a pietei va adunati?(sunt si io mic si incepator)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu stiam de faza asta cu legislatia. acum 2 ani si ceva, aveam B-ul de 6 luni, am mers in olanda cu masina si-am venit cu masina :crack:

si intre timp am mai iesit cu aceeasi masina, cu nr de olanda, pe parcursul a 7 luni cat am avut-o (desigur asigurare la zi in olanda etc), in ungaria de vreo cateva ori

niciodata nu m-a intrebat nimeni de permis sau ceva de genul. doar 1 data actele masinii care erau pe firma cu care lucrez :D

n-a comentat nimic

deci :D

nu cred ca vei avea probleme, dar riscul exista

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu stiam de faza asta cu legislatia. acum 2 ani si ceva, aveam B-ul de 6 luni, am mers in olanda cu masina si-am venit cu masina :crack:

si intre timp am mai iesit cu aceeasi masina, cu nr de olanda, pe parcursul a 7 luni cat am avut-o (desigur asigurare la zi in olanda etc), in ungaria de vreo cateva ori

niciodata nu m-a intrebat nimeni de permis sau ceva de genul. doar 1 data actele masinii care erau pe firma cu care lucrez :D

n-a comentat nimic

deci :D

nu cred ca vei avea probleme, dar riscul exista

 

 

Muktam fain de pont! Am sa ma mai gandesc si totul depinde si de vreme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alecs, ne gasesti :crack: De obicei mai spre Unirii, in cadrul rondului dar un pic

spre Unirii, nu chiar spre centru. Seeya all la 7 :rock:

 

 

unde ma...zi si mie..am scos motoreta de la hibernare :D

 

i'll wait for your call, dear :D

Editat de laurbalaurcbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Constitutiei, 7 PM, ai mai venit cu Blaze parca :D

Stai ca te sun, ca tu nu nimeresti :crack: :D

da..am mai venit...ODATA...de'acum..de fiecare data..nu o sa mai vin cu el...oriunde m'as duce

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...