Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Pushu, raspunde la telefon!

Mesaj completat

I did it! wheelie la 180 grade ;)

Mesaj completat

Urmari: putin polizata pe stanga, oglinda ciao, capac stator ciao, codita putin crapata...doar :D Eu, mana stanga in ghips, genunchii terfeliti si plini de rani ;)))

 

 

Bai turbatuleeeeee! Te-a mancat pina te-ai scarpinat!

Bine c-ai scapat doar cu atat! Sa vii maine sa te vedem decorat :D))

 

PS: Am raspuns! Vine s-o vada. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

I did it! wheelie la 180 grade ;)

Mesaj completat

Urmari: putin polizata pe stanga, oglinda ciao, capac stator ciao, codita putin crapata...doar :lol: Eu, mana stanga in ghips, genunchii terfeliti si plini de rani :D))

 

 

numai prostii faci ;) oricum fa-te bine repede :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din gaz si nu aveam manusi. Daca le aveam nu o dadeam peste cap. :D Aveam geaca atat + blugi + adidasi, ca eu iesisem sa-mi iau suc si am zis sa dau o tura..nici nu am depasit daca ma crezi 50 :D

 

Pushu, vezi ca te suna Alveola in legatura cu moto, de pe un cosmote.

 

Te mănâncă rău scobitoare mă Radule. Dă-mi un PM cu numărul tău, ca mi-a răspuns o gagică ardeleancă la ăla care-l aveam. ;)

Fă-te bine că dracii te iau! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si io o rugaminte! Poate sa-mi imprumute cineva un rucsac de rezervor ptr week-end? (mers la mare) . Dau o bere CU/SI FARA alcool. THNX.

 

 

 

 

PS Arc cineva?

 

"Cristi" ;), tank bag n-am, dar la arc as veni. Daca se merge, dati-mi si mie un semn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Cristi" ;), tank bag n-am, dar la arc as veni. Daca se merge, dati-mi si mie un semn.

Io atunci tocmai plecam de acas....

 

 

Am fost si mi-o placut tare dupe 2 saptamani de pauza moto. ;)

Mesaj completat

Am si io o rugaminte! Poate sa-mi imprumute cineva un rucsac de rezervor ptr week-end? (mers la mare) . Dau o bere CU/SI FARA alcool. THNX.

 

 

 

 

PS Arc cineva?

 

 

 

NIMENI cu un rucsac ???? Daca se indura cineva de un biet mociociclist sper sa veniti cu el la intalnirea de maine! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite si fiul ratacitor ;) bai nu pot sa te ajut cu un ghiozdan, dar as vrea sa mai haiducim. in schimb vad ca tu te plimbi pe la mare saptamanal :D

 

 

 

Pai daca ma uit in calindar se facu deja 13 august si so cam dus pi ......BEEP..... vara asta si nu ne-am saturat de mare. Apropo mergi? ;) . Cum a fost pe amkart ? ceva genunchi pe jos, pe sus ? te-au invatat ceva satanistii?

 

vb mai multe deseara daca nu ne strica vremea planurile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum te mai simti Adidasule?

Esti mai bine...

 

Inca cateva zile si sunt ca nou. Mana e ok pana acum, in 8 zile scot ghipsu si mai fac o raza iar genunchii, asa si asa ma mai dor in interior dar ranile au inceput sa prinda coaja. Nasol e cand ma ridic de pe scaun si-i intind ;)

 

;)

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca cateva zile si sunt ca nou. Mana e ok pana acum, in 8 zile scot ghipsu si mai fac o raza iar genunchii, asa si asa ma mai dor in interior dar ranile au inceput sa prinda coaja. Nasol e cand ma ridic de pe scaun si-i intind ;)

 

;)

 

Naspa faza cu coaja, stiu cum e. Iti urez sa-ti revii in forma si sa revii in sa cat se poate de repede (stiu ca deabia astepti).

 

Care mai vine diseara? Eu voi fi acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca cateva zile si sunt ca nou. Mana e ok pana acum, in 8 zile scot ghipsu si mai fac o raza iar genunchii, asa si asa ma mai dor in interior dar ranile au inceput sa prinda coaja. Nasol e cand ma ridic de pe scaun si-i intind :D

 

:lol:

 

 

Mama ta de baiat ;) Si nu zici nimic,taci ca melcu' ;)

Cum mama naibii io aflu de-abia acu ? :D

Fa-te bine mah ,of ....

Mesaj completat

Corfu este destinatie englezeasca (peste tot "english breakfast" cu carnatzi si fasole ) am fost acolo acum 2 ani, in Roda (nord) si in comparatie cu Thassos nu mi-a palcut deloc Corfu (ca piesaj)

Cred ca problema celor din Thassos este ca le-a crescut notorietatea, au multi turisti si mai ales au inceput sa vina acolo turisti greci (pe care acum 3 ani nu-i vedeai decat ca prestatori de servicii)

 

 

 

In Roda am fost eu anu trecut .Am inchiriat motoare si ne-am plimbat peste tot.

Ti-arat eu niste peisaje de pici,nush de ce zici ca nu nu e frumos... La Paleokastritsa e super peisaj ,si sunt multe locuri misto,timp sa ai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

slidere care sa se prinda cu velcro (arici) stiu la pantaloni, la cizme nu am auzit.

ce marca/model de cizma ai?

 

 

Cine merge maine la Breaza,eu sunt tentat cu conditia sa-mi intre azi banii pe card ;) Daca audienta mai are chef si nu ne place in mod special la breaza putem incerca o Cheia...un Siriu...un Brasov ceva ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...