Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

merci de raspuns! sigur intra trei ca eu nu am luat decat unu si in manual nu m-am uitat inca.

 

 

pai de asta zic, ca stiam ca intra 3, si m-am mirat cand ai zis ca ai luat doar 1 litru...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe unde va plimbarati dvs. precum "ochiul mortului" ???? :blink: Cred ca Gixxx ar putea sti ceva de Petrica .

 

 

,,incepator cu pasagera'' ? dupa ce termini cu pasagera te apuci de pasageri ? :D

 

 

Nu, o sa fiu "satanist" cu pasagera !!!!!! asta daca imi iau 954 :D

 

 

Apropo, ce s-a intamplat cu saua ta?cea facuta de Darian .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve, deci ieri am fost si eu pe sacele, eram tipul cu honda cbr f4i negru, la un moment dat ma oprisem sa fumez o tigare, se prea poate sa ma fi vazut , data viitoare dati si voi sfat in tara sa vin si eu cu voi daca mai primiti oameni noi in gasca, in rest toate cele bune!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, o sa fiu "satanist" cu pasagera !!!!!! asta daca imi iau 954 :D

 

 

Apropo, ce s-a intamplat cu saua ta?cea facuta de Darian .

 

Pai daca te referi la modul de preparare Darian a jumulito de pielea originala si de o parte din burete apoi a reincarcat cu burete si silicon pentru a reda o forma cat mai supersport si a retapitato cu piele sintetica in 2 culori si a iesit ce se vede in poza. Apropo de asta vreau sa iti spun ca saua este mult mai confortabila ca inainte si pentru mine si pentru pasagera si plus de asta a mai inaltato putin pentru mine ca am picioarele prea lungi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca te referi la modul de preparare Darian a jumulito de pielea originala si de o parte din burete apoi a reincarcat cu burete si silicon pentru a reda o forma cat mai supersport si a retapitato cu piele sintetica in 2 culori si a iesit ce se vede in poza. Apropo de asta vreau sa iti spun ca saua este mult mai confortabila ca inainte si pentru mine si pentru pasagera si plus de asta a mai inaltato putin pentru mine ca am picioarele prea lungi :D

Io intrebam ce s_a intamplat cu ea ptr ca nu te-a vazut cu ea!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca te referi la modul de preparare Darian a jumulito de pielea originala si de o parte din burete apoi a reincarcat cu burete si silicon pentru a reda o forma cat mai supersport si a retapitato cu piele sintetica in 2 culori si a iesit ce se vede in poza. Apropo de asta vreau sa iti spun ca saua este mult mai confortabila ca inainte si pentru mine si pentru pasagera si plus de asta a mai inaltato putin pentru mine ca am picioarele prea lungi :D

 

 

CAT COSTAAAAAAA !!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve, deci ieri am fost si eu pe sacele, eram tipul cu honda cbr f4i negru, la un moment dat ma oprisem sa fumez o tigare, se prea poate sa ma fi vazut , data viitoare dati si voi sfat in tara sa vin si eu cu voi daca mai primiti oameni noi in gasca, in rest toate cele bune!!!!

Eu am postat cu o zi inainte de plecare si am intrebat daca exista doritori (ba chiar am si specificat ca se va merge frumos fara dat reising daca mai vin si altii, cum nu au mai fost doritori ... s-a cam dus si cu mersul frumos :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zi maaaaaa daca stii :D

 

Doar 180 de lei si o saptamana ca durata ,eu sunt multumit pentru ca este frumoasa si schimba total aspectul mobrei

Mesaj completat

o sa o vedeti joi la intalnire in prima aparitie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eeee,pe viitor incearca sa-ti planufici drumu' in asa fel incat si la intoarcere sa fie tot ziua :D

 

 

1. Gixxxule mai e mult pana la Targoviste?

2. @all: daca vreti aventuri extreme incercati Transfagarasan noaptea (ceata e bonus) mergand cu ultimii stropi de benzina.

 

Am incercat noi ieri, un drum usor care initial se vroia la Targoviste si retur s-a transformat in vreo 500 si ceva de km. Buc-Pitesti-Valcea-Sibiu-Cartisoara-Transfagarasan-Curtea de arges-Pitesti-Buc. Plecarea pe la 1 si ceva din Buc. Sosire 23.00

 

Frig rau sus la Balea (cam 8 grade).

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Gixxxule mai e mult pana la Targoviste?

2. @all: daca vreti aventuri extreme incercati Transfagarasan noaptea (ceata e bonus) mergand cu ultimii stropi de benzina.

 

Am incercat noi ieri, un drum usor care initial se vroia la Targoviste si retur s-a transformat in vreo 500 si ceva de km. Buc-Pitesti-Valcea-Sibiu-Cartisoara-Transfagarasan-Curtea de arges-Pitesti-Buc. Plecarea pe la 1 si ceva din Buc. Sosire 23.00

 

Frig rau sus la Balea (cam 8 grade).

 

Ca sa ma plang si aici... Auuuu genunchii,auuuu mainilee....auuuuu :D La Balea lac e misto sa ajungi (cu un enduro :D si eventual cu benzina suficienta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai.... in ultimele zile tot am observat o indesire a momentelor in care la relanti se aude clantz clantz sub rezervor... Tot lantul ala vesnic neintins sa fie? e semn rau daca se aude si la relanti?

 

O fii rezerva...Se simte singura :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca aici si vezi daca gasesti

http://www.carlsalter.com/motorcycle-manuals.asp

 

http://www.manualedereparatie.info/downloa...-reparatie.html

Editat de george46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...