Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu-i cunosti pe satanistii astia care se numesc F`isti si se intalnesc in Piata Constitutiei, ca altfel nu ai mai intreba :D

nu cunosc bre . eu e de la tara , aici la mine nu e nici piata constitutiei , nici mol , nici nimic :(

sal alexxa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci toata lumea isi ia F3 si F4i... F4 e hulit o data ca nu e pe injectie ca i-ul si a doua oara ca e mai scump decat F3... :)

 

Foarte nedrept...

 

dar cred ca Honda a gresit cu F4 ceva... merge si cu 4 dinti lipsa in pinionul spate... trebe lantu sa fie slab... atit :D

 

 

rock on!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' pe tine cand te mai vede omu',domne?

 

 

pai unde m-ai chemat si n-am venit? :) am messenger, mail, telefon, mesagerie pe forum... eu n-am iesit ca n-am avut cu cine. deci daca se organizeaza ceva, ca pietoni, ma bag :)

Mesaj completat

Foarte nedrept...

 

dar cred ca Honda a gresit cu F4 ceva... merge si cu 4 dinti lipsa in pinionul spate... trebe lantu sa fie slab... atit :(

 

 

rock on!

 

ne drept sau ne nedrept, asta e. cred ca o sa imbatraneasca la mine. nu ca mi-ar parea rau :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai unde m-ai chemat si n-am venit? :D am messenger, mail, telefon, mesagerie pe forum... eu n-am iesit ca n-am avut cu cine. deci daca se organizeaza ceva, ca pietoni, ma bag :)

Mesaj completat

 

 

ne drept sau ne nedrept, asta e. cred ca o sa imbatraneasca la mine. nu ca mi-ar parea rau :(

 

 

 

ia ma legam un gratar pana in sarbatori ? asa o pastrama o bere ceva ?

 

acuma cat aveti timp si nu sunteti pe 2 roti sa va vaitati ca mine vara ca nu beau decat chestii cu bule ...

 

 

hai bagam un gratar ? sau daca nu gratar o ieseala undeva vineri sambata duminica .... care vreti sa mergeti spuneti ..... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit eu de curand niste motoristi semi-beti vorbind despre un restaurant turcesc prin zona Colentina. Si am mai auzit niste medici semi-treji vorbind despre ceva mancare chinezeasca.

Hai sa gasim un local si sa mergem pe saptamana viitoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit eu de curand niste motoristi semi-beti vorbind despre un restaurant turcesc prin zona Colentina. Si am mai auzit niste medici semi-treji vorbind despre ceva mancare chinezeasca.

Hai sa gasim un local si sa mergem pe saptamana viitoare.

Nu face planul ca tiganul ... ca weekendu asta ti-l dau eu peste cap pe al tau. Facem cu schimbu , sa nu ne plictisim, ce mama draq :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAH! Ce e cu linistea asta? sunteti afara cu motoarele? WTF?

Mesaj completat

Nu face planul ca tiganul ... ca weekendu asta ti-l dau eu peste cap pe al tau. Facem cu schimbu , sa nu ne plictisim, ce mama draq :(

Bem? :rolleyes: Facem un pouc?r? Ne dam cu driftu? :rolleyes:

 

----------

P.S.: :D < imi place la nebunie emoticonu` asta :(

Editat de One-Track-Mind
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand motocicleta Honda CBR F3, an 1998. Toate consumabilele sunt noi (ulei, filtru de ulei, filtru de aer, bujii, baterie). Motocicleta este dotata cu toba sport SBK, capete de ghidon racing si alarma cu pager Scorpio SR600. Cauciucurile sunt in stare perfecta (uzura 5%). Unic proprietar in Romania (de sex feminin). Motorul a fost culcat pe o parte insa este afectata numai carena (se poate observa in poze starea acesteia). Motorul este in stare foarte buna, nu are nici o defectiune tehnica, accept orice fel de test. A fost tinut numai in garaj si bine intretinut. ITP valabil pana in noiembrie 2012. Pret 1800 EUR. Pentru mai multe detalii, puteti sa ma contactati la numarul de telefon 0730391954 sau prin e-mail la adresa darthpataki@yahoo.com.

post-33370-1292584015_thumb.jpg

post-33370-1292584021_thumb.jpg

post-33370-1292584025_thumb.jpg

post-33370-1292584030_thumb.jpg

post-33370-1292584034_thumb.jpg

post-33370-1292584039_thumb.jpg

post-33370-1292584043_thumb.jpg

post-33370-1292584054_thumb.jpg

post-33370-1292584058_thumb.jpg

post-33370-1292584063_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...