Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

a pus cotul jos....

 

 

Printre altele. :(

 

Si ti-am zis ca eu sunt cu barabulele. Tu cu ceapa. Asa ca "suge-o ceapa" . :laugh:

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 ... da mai mari asa ... era de-o ciorba ... ceapa fasole ... unii plantau altii culegeau...

 

30 zeci poate :baldy: . Pacat ca eu nu am putut sa ajung mai devreme ... nu am avut timp intr-o singura intrare sa ma apuc si eu de agricultura. Poate data viitoare , nu de alta , dar de ce sa faca numai astia bani si eu nu ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

30 zeci poate :D . Pacat ca eu nu am putut sa ajung mai devreme ... nu am avut timp intr-o singura intrare sa ma apuc si eu de agricultura. Poate data viitoare , nu de alta , dar de ce sa faca numai astia bani si eu nu ? :baldy:

 

vezi ce postezi ma ca zici astia ca te apuci sa cultivi ceva :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

merci ptr poze claudiu* :baldy:

 

Ba da , mai sunt. Trebuie sa le posteze Gabarab a.k.a One-Track-Mind

 

 

la ora asta nani ma am uitat sa ii dau tigarile lui oana :) zii sa nu dea cu paru data viitoare

Editat de berserk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa nu tipati, ma doare capu' ! :)

sunt de acord :baldy: eu m-am trezit ca sa ma culc la loc pana maine la munca :)

 

Nu prea ati fost cuminti pe amc, noroc ca-mi place salata de primavara din agricultura voastra :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare! Si-a luat un amic un filtru de ulei K&N pt cbr 600f4is cu un indice ceva de genu 200....si mecanicul i=a zis ca este modelul pt motorul lui insa va avea debitul mai mic (cica de la aia vine 200-le ala) si i-a recomandat unul cu 300. vrajeli...sau??? stie cineva ceva?

Mesaj completat

am si eu o intrebare! Si-a luat un amic un filtru de ulei K&N pt cbr 600f4is cu un indice ceva de genu KN 204....si mecanicul i=a zis ca este modelul pt motorul lui insa va avea debitul mai mic (cica de la aia vine 200-le ala) si i-a recomandat unul cu 300 si ceva. vrajeli...sau??? stie cineva ceva?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...