Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

As adauga aici avantaj pentru saua dintr-o bucata, spatiul relativ mare sub ea. Eu unul am indesat acolo lantul de legat moto (si nu-i mic deloc), husa, plasa pentru locul din spate, mica trusa de scule si alte nimicuri (tigari, servetele, etc)... E drept ca nu a fost niciodata un considerent in alegerea motocicletei, dar sa fie primit! ;)

 

mai incape si un mar, doua?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

CLATITEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!

D-alea gigant...

 

Data viitoare nu-l mai ascult pe nenea care vinde acolo... ca voiam 2... si mi-a zis ca eu sunt mic si ca nu le pot termina... x(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CLATITEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!

D-alea gigant...

 

Data viitoare nu-l mai ascult pe nenea care vinde acolo... ca voiam 2... si mi-a zis ca eu sunt mic si ca nu le pot termina... x(

 

bai haplea ... dai una lui pisi ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CLATITEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!

D-alea gigant...

 

Data viitoare nu-l mai ascult pe nenea care vinde acolo... ca voiam 2... si mi-a zis ca eu sunt mic si ca nu le pot termina... x(

Oooo da!!! Mama ce pofta mi-ai facut de clatite uriase din regie ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oooo da!!! Mama ce pofta mi-ai facut de clatite uriase din regie :)

am avut si eu o clatita prin regie acum cativa ani,parca prin P8 sau 9! :D

Mesaj completat

O punga de malai, un litru de ulei, carne, Oo, Branza... Consumabile. :P

gixule,tu crezi ca toata lumea isi tine ouale sub sa? :P ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce ai vrea sa mergi pe strada cu o motocicleta fara faruri? Are oglinzi, semnalizatoare, numar, dar n-are far.

 

Are si far, faza lunga/faza scurta, e acolo unde e "gaura" aia rotunda in carena din fata, doar ca e un pic bagat inauntru ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor pe noul sezon, am si eu o mica problema la un F4i. Mai precis carena frontala este un pic ridicata de pe far "ciocul" acela care vine peste far nu sta lipit. Gasesc in manual cum se scoate carena? Si daca stie cineva in ce ar trebui sa fie ala prins sa imi zica si mie. Si mai am o problema de incepator... reusesc sa imi reglez singur roata spate (intins lant si centrat)... in Braila nu gasesc o vulcanizare moto care sa stie sa imi umble acolo si nu vreau sa pierd roata ca acela de pe circuit ;))...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor pe noul sezon, am si eu o mica problema la un F4i. Mai precis carena frontala este un pic ridicata de pe far "ciocul" acela care vine peste far nu sta lipit. Gasesc in manual cum se scoate carena? Si daca stie cineva in ce ar trebui sa fie ala prins sa imi zica si mie. Si mai am o problema de incepator... reusesc sa imi reglez singur roata spate (intins lant si centrat)... in Braila nu gasesc o vulcanizare moto care sa stie sa imi umble acolo si nu vreau sa pierd roata ca acela de pe circuit :D)...

Descarci manualul si acolo gasesti tot ce iti trebuie

- prinderile carenei frontale si a farului(probabil ai un surub slabit sau pierdut)

-intretinerea lantului,modalitatea de intindere si reglare a rotii conform gradatiilor

Mesaj completat

deci maine daca ploua canci intalnire ;) canci plimbare ,canci relaxare ......dar mai rau canci clatite

 

ma duca sa imi iau clatite si nutela de la megaimage

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in Braila nu gasesc o vulcanizare moto care sa stie sa imi umble acolo si nu vreau sa pierd roata ca acela de pe circuit ;))...

daca ai cric central e simplu, slabesti axul central cu o cheie de 32 parca si insurubezi de surubelele de reglaj in mod egal pana lantul are sageata necesara (2-3cm sus-jos, parca). Verifici ca marcajele sa fie la fel si pe stg si pe dreapta apoi strangi bine axul central, ideal cu cheie nanometrica dar merge si ca dorel, la mana.

 

ma duca sa imi iau clatite si nutela de la megaimage

alea nu's clatite, citeste ingredientele de pe punga. Sunt chemical brothers alea...

 

ne vedem eu iau niste parizer siasa o ardem cu foame seara ... cine ia mustar ?

Cine vine cu ziaru'?

Pe bune, ceva hranitor se mananca? Sau doar junk? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

STATIE ITP AUTO,MOTO,ATV,TRIKE,MOTOCICLETE CU ATAS.

BUCURESTI.BLD TIMISOARA NR 76(O STAIE DE TRAMVAI DE LA RENAULT SERUS SPRE VAMA)

TARIF 100 LEI.PROGRAM 8-19(FARA PROGRAMARE INTRE ORELE 10-17)

TEL 0760654463

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...