Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

today i've joined the dark side, light dark side so to say ....

 

mandrul posesor al unui mare elefant va saluta, in suflet voi ramane tot cbr-ist si la fel de activ la intalniri numai ca vin cu elefantul :P

 

sper sa ne intalnim sa-l vedeti cat mai curand.

 

Bravo, dom' Berserk, sa o stapanesti sanatos! Sa inteleg ca ti-ai luat elefant pentru trompa? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bravo, dom' Berserk, sa o stapanesti sanatos! Sa inteleg ca ti-ai luat elefant pentru trompa? :D

 

 

merci, da mi-am luat elefant pentru a nu mai sta chircit la inaltimea mea pe F2, sincer sunt foarte multumit de modificarea facuta, pozitia e foarte relaxanta, sunetul, o sa-l auzi, daca te sperii sa-mi zici :rolleyes:

 

e un elefant la propriu, greu cu draci, centrul de greutate mult mai sus decat la F, trage ca o bestie....

 

ne vedem poate joi la constipatiei daca nu mai e vreun concert de ghey si nu ne mai ocupa prostii locul :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

 

Am dat CBR-ul,si urmand principiul "Honda-i Honda,si suzuki e cea mai buna",mi-am luat Yamaha R6 :D

 

Sa ne vedem cum bine pe sosele,

 

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Claudiu, da-mi te rog adresa ta de mail sa-ti trimit niste poze din wknd si un filmulet.

Eu sambata merg la Lehliu, la intrunirea Chopper Academy. Ma intorc seara. Asa ca cine mai vrea....

/index.php?/topic/664226-black-white-motor-fest-2011/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai e si asta (http://www.transalpina.biz/harta.html) dar necesita 2 zile :(

 

 

Eu doar duminica pot iesi... sambata am planuri mari :)

Pai si Marlitza sambata ajunge tarziu in Buc. Poate dam o fuga Duminca inspre Babadag.

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wrong topic :-) dar oricum, strada sau circuit ?

 

Oricum, optiunile pot varia de la placute stoc pana la SBS DS, EBC (de exemplu HH), Galfer (tot HH), Vesrah si un upgrade la liniile de frana daca nu-l ai deja.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si Marlitza sambata ajunge tarziu in Buc. Poate dam o fuga Duminca inspre Babadag.

pai si pe ce drum? Ca mai mult de jumatate imi arata a autostrada .... si sincer, parca n-as vrea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu o luam pe autostrada. Tinem drumul vechi spre mare, care e relativ bun. Intram doar pe pod la cernavoda unde putem sa tragem de gaz ca maimutele :P

 

@Elena: sar'na!

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai e si asta (http://www.transalpina.biz/harta.html) dar necesita 2 zile :(

 

Transalpina mi-a fost recomandat si mie cu mare caldura. Cica este perfect (si) pentru moto, proaspat asfaltat si inca nu foarte cunoscut lucrul acesta. Probabil pe viitor va deveni foarte aglomerat/cunoscut.

 

Tot ce am auzit este la superlativ, poate mergem odata curand... iar daca este nevoie de 2 zile, cu atat mai bine!

Editat de a_costin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wrong topic :-) dar oricum, strada sau circuit ?

 

Oricum, optiunile pot varia de la placute stoc pana la SBS DS, EBC (de exemplu HH), Galfer (tot HH), Vesrah si un upgrade la liniile de frana daca nu-l ai deja.

 

Stateam sa ma gandesc intre SBS si Brembo. SBS sinterizate am mai avut pe un F4 (deasta am si postat aici ca-s fost posesor de F), dar cu Brembo nu m-am dat niciodata si ma gandeam ca ma ajuta cineva care stie, care le-a probat eventual pe ambele. Ma interesa mai mult daca e vreo diferenta intre diftanta de franare (diferenta sesizabila la mersul stradal) si care se duc mai repede.

 

Sarumana de ajutor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clar, joi avem de jelit cel putin 2 CBRisti tradatori :crack:

:goodposting: :agree:

 

pana la urma unde se merge in ce directie ?

Unde stabilim noi, joi.

 

...

N-am incercat decat SBS si sunt multumit. Daca te ajuta cu ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu o luam pe autostrada. Tinem drumul vechi spre mare, care e relativ bun.

 

Am auzit la radio ca pe drumul asta sunt mici blocaje(circulatie doar pe un sens), in special la Drajna, din cauza lucrarilor nesfarsite si interminabile la calea ferata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...