Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu am sa imi las mobra la mecanic de azi pana sambata viitoare.... sa imi mute toba, sa ii faca un silencer... sa vada daca mai are ceva de facut la ea....

 

asa ca, zic pas ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dimineata era politia si r.a.r-ul la cora pantelimon!oprisera un bmw cu nr rosii si din ce am observat,erau f atenti la nr masinilor! :cheers:

 

 

Multumim pt. info!

 

Tineti-o to asa cu avertizarea de RAR :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok. If loud pipes cant save lives anymore.... incoming hydraulic horn. Vazusem o reclama cu un claxon foarte puternic si destul de mic pe youtube, special pentru motociclete/scutere etc. Se plimbau unii intr-o masina pe strada si tot foloseau claxonul in diverse locuri scotandu-l pe geam de sareau bietii pietoni prin iarba, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok. If loud pipes cant save lives anymore.... incoming hydraulic horn. Vazusem o reclama cu un claxon foarte puternic si destul de mic pe youtube, special pentru motociclete/scutere etc. Se plimbau unii intr-o masina pe strada si tot foloseau claxonul in diverse locuri scotandu-l pe geam de sareau bietii pietoni prin iarba, etc.

Genial, vreau si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce liniste e p'acilea de cand am plecat eu.

 

noi acum ne-am intors de la mare, 10 zile de relaxare !

 

lasa ca vin cu 2 Akrapovic-uri si va trezesc :laugh:

 

Sa inteleg ca ai trecut la cateoria grea ?

 

 

 

Intrebare: cine are o masina cu carlig ptr remorca de imprumut de preferat in week-end?

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi acum ne-am intors de la mare, 10 zile de relaxare !

 

 

 

Sa inteleg ca ai trecut la cateoria grea ?

 

 

 

Intrebare: cine are o masina cu carlig ptr remorca de imprumut de preferat in week-end?

Ce bre,ti-ai luat rilota?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce liniste e p'acilea de cand am plecat eu. lasa ca vin cu 2 Akrapovic-uri si va trezesc :laugh:

 

Eu acum 15 min m-am intors de pe Cheia (plecat de sambata dupa aer curat, intors acum, dupa 3 zile de gratar, bere si suis la Muntele Rosu)

 

daca nu era si incidentul la dus in care mobra mea a suferit o fractura deschisa de oglinda stanga, fisura plus julituri de carena fata era perfect.

 

Eu sunt bine, n-am absolut nimic. (in afara de 100.000 de gaze decedate pe costum si pe casca).

 

poze pun maine ca blacberiu meu e obosit si face fitze.

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari din Salonic! Iar maine Zakynthos... A fost destul de obositor pana aici, dar fun oricum...

Salutare. Baga mai multe detalii zgarcitule!

 

 

 

daca nu era si incidentul la dus in care mobra mea a suferit o fractura deschisa de oglinda stanga, fisura plus julituri de carena fata era perfect.

 

Eu sunt bine, n-am absolut nimic.

Ha ?!? Ce facusi bre? Cum, de ce si pe unde? In orice caz, bine ca n-ai tu nimic.

 

 

@Palalila: Da, am trecut. Cel putin pe acte; sa vedem si in realitate cum o sa fie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Palalila: Da, am trecut. Cel putin pe acte; sa vedem si in realitate cum o sa fie.

 

 

felicitari atunci si sa fie intr-un ceas cu ccocosei ! asta ptr ca vadf tot mai multi adepti ai fun clubului !

 

 

@dracushor bine ca esti intreg si fara pagube mari pentru restul egzista MASTER CARD ! :) :P

 

se pare ca week-end-ul asta afost cam nefast ptr motosiclisti .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi tre neaparat sa ne vedem :D I need some help: vreau sa invat sa o intorc pe cric, inainte sa plec in concediu. :D

Asa ca am nevoie de niste brate puternice sa ma sprijine in cazul in care nu pricep treaba si vrea sa pice :rolleyes:

 

Stiu ca e relativ usor, dar fara practica degeaba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Baga mai multe detalii zgarcitule!

 

 

 

Ha ?!? Ce facusi bre? Cum, de ce si pe unde? In orice caz, bine ca n-ai tu nimic.

 

 

@Palalila: Da, am trecut. Cel putin pe acte; sa vedem si in realitate cum o sa fie.

 

dar vai ce s-a intamplat cu forever honda? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Baga mai multe detalii zgarcitule!

 

Sunt pe tel si e mai greu. Am facut si 2-3 filmulete, am si ochit unele locuri unde sa filmez la intoarcere; sa nu mai zic ce frica imi era sa nu cada camera din botul motocicletei... Cel mai mult timp l-am pierdut in Salonic sa gasesc hotelul... Am cedat nervos si am mers cu castile/gps/dictare pana la urma.

 

E fain la astia, sunt printre putinii ciudati care chiar poarta casca (pe cap); nu mai vorbim de combinezon... Se uita la mine ca la urs. Ah, si politistii bulgari au fost indulgenti peste poate, trebuie sa recunosc... :rolleyes:

 

Salonicul e interesant, frumos de privit din balcon, dar nu l-as alege ca destinatie mai mult decat "via"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pe tel si e mai greu. Am facut si 2-3 filmulete, am si ochit unele locuri unde sa filmez la intoarcere; sa nu mai zic ce frica imi era sa nu cada camera din botul motocicletei... Cel mai mult timp l-am pierdut in Salonic sa gasesc hotelul... Am cedat nervos si am mers cu castile/gps/dictare pana la urma.

 

E fain la astia, sunt printre putinii ciudati care chiar poarta casca (pe cap); nu mai vorbim de combinezon... Se uita la mine ca la urs. Ah, si politistii bulgari au fost indulgenti peste poate, trebuie sa recunosc... :rolleyes:

 

Salonicul e interesant, frumos de privit din balcon, dar nu l-as alege ca destinatie mai mult decat "via"...

 

Vezi ca au cel mai tare water park din europa...sau cel putin acum cativa ani asa era catalogat! drum bun in continuare!

 

@claudiu - poze cu noua bestie!!!sa o stapanesti sanatos!

 

@dracushor - bine ca nu ai patit tu nimic!

 

Eu am fost la mare....ce satisfactie aveam pe mine cand erau coloanele de km intregi si eu tot inaintam :D

Editat de adism
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...