Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Good day citizens! :baldy:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Care stiti sau aveti o platforma (remorca sau cum ii mai spune) si puteti sa mi-o imprumutati si mie pt o zi? Mi-am lasat motorul (un pic shifonat) prin Bran si am nevoie sa ma duc sa il iau .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stiti sau aveti o platforma (remorca sau cum ii mai spune) si puteti sa mi-o imprumutati si mie pt o zi? Mi-am lasat motorul (un pic shifonat) prin Bran si am nevoie sa ma duc sa il iau .

 

Suna-l pe Cristian si ti-o aduce el cu o duba: 0764-377.207 din partea lui adidas (care e prieten cu Alex) :baldy:

Aprox 3 mil.

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna-l pe Cristian si ti-o aduce el cu o duba: 0764-377.207 din partea lui adidas (care e prieten cu Alex) :baldy:

Aprox 3 mil.

 

Mersi Adidas , am rezolvat-o intre timp. Mersi inca o data pentru raspunsul rapid.

 

Nasol...da tu ai patit ceva sau esti intreg?

 

Sunt destul de intreg. Niste julituri , mici dureri de coaste pe partea stanga, dar nimic rupt. Adica doar rani superficiale ca sa zic asa .... mersi de intrebare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt destul de intreg. Niste julituri , mici dureri de coaste pe partea stanga, dar nimic rupt. Adica doar rani superficiale ca sa zic asa .... mersi de intrebare.

Recuperare rapida si inapoi in sa!

Daca ai nevoie de capac alternator, vezi la semnatura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce sa fac? M-am dar reising .... cu ghenunchiu jos, apoi cu cotu , apoi cu capu .... PRO . Pe serpentinele dintre Predeal si Bran , un pic dupa mijlocul unui viraj stanga am avut bafta de niste pietris care nu se vedea deoarece erau pete de umezeala pe sosea. Si in momentul in care am realizat ca mi-a plecat fata priveam deja asfaltul de la o distanta de 2-3 cm :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@F C A:La pod la Fundeni,la Adistar, la baza podului pe dreapta dupa ce treci podu de intorci un pic pe dreapta, venind dinspre Colentina spre Pantelimon.

Undeva 50-100RON depinde.

 

@xcite: Si Lorenzo a facut la fel in weekend doar ca el face pe multi bani...

Editat de Arhimede
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@F C A:La pod la Fundeni,la Adistar, la baza podului pe dreapta dupa ce treci podu de intorci un pic pe dreapta, venind dinspre Colentina spre Pantelimon.

Undeva 50-100RON depinde.

 

@xcite: Si Lorenzo a facut la fel in weekend doar ca el face pe multi bani...

multumesc pentru raspuns :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun asa. Esti ok banuiesc, dar mobra?

 

Eu in mare sunt ok, mobra insa o sa necesite ceva reparatii ... :baldy:

 

Asa ca pt o perioada nedeterminata no more fun for me :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trecut azi pe la United Motors si am descoperit urmatoarele lucruri tentante pentru cei interesati:

1. Un costul 1 bucata marca Axo rosu cu alb, fara slidere cu genunchere interioare pret 150EUR marimea 54(imi era mic :baldy:)

2. Au oferte la castile Vemar cam 70% reducere din pretul afisat pe raft, asa ca intrebati daca e, aveau o casca S vreo 2 M si restul L si XL...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu nevoie de putin ajutor din partea voastra: am un F3 din '96 si nu prea se imbina ok codita cu carenele acolo unde se termina saua. Imi lipsesc "suruburile" acelea care ar trebui sa fie in alea 2 gauri care prind carene de codita sub sa.

Plus ca mai am joc la carene undeva la mijlocul seii, cam unde se separa locurile din sa. Ma poate ajuta careva cu o idee cu aceste probleme? ceva poze, linkuri de pe forumuri straine, orice.. Multumesc frumos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu nevoie de putin ajutor din partea voastra: am un F3 din '96 si nu prea se imbina ok codita cu carenele acolo unde se termina saua. Imi lipsesc "suruburile" acelea care ar trebui sa fie in alea 2 gauri care prind carene de codita sub sa.

Plus ca mai am joc la carene undeva la mijlocul seii, cam unde se separa locurile din sa. Ma poate ajuta careva cu o idee cu aceste probleme? ceva poze, linkuri de pe forumuri straine, orice.. Multumesc frumos

 

Pune poze, sa vedem mai exact...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce sa fac? M-am dar reising .... cu ghenunchiu jos, apoi cu cotu , apoi cu capu .... PRO . Pe serpentinele dintre Predeal si Bran , un pic dupa mijlocul unui viraj stanga am avut bafta de niste pietris care nu se vedea deoarece erau pete de umezeala pe sosea. Si in momentul in care am realizat ca mi-a plecat fata priveam deja asfaltul de la o distanta de 2-3 cm :P

 

 

mama lui de nisip :baldy: am patit-o si eu Duminica pe drumul de la Anina spre Resita coboram si imediat dupa curba ditamai pata de nisp intins pe asfalt :) , nici n-am apucat sa realizez bine ce se intampla ca a inceput sa fuga fata si imediat spatele m-a onduit de cateva ori, am ajus pe contrasese si m-am inpotmolit in nisipul dinafara carosabilului dandu-ma cu roatele in sus :lol:

 

Daune : moto un pic zgaraiat lacul de la nisip si intr-un colt luata vopseaua, pedala frana indoiata iar, si cap chidon iar raschetat, eu nimca inafara de sperietura groaznica pe care am laut-o, pemparsul un pic ud "glumesc".

 

Daca vineri am cumparat masina de Polisat si ma vaitam ca nu am ce polisha acum am

 

O intrebare de unde iau si eu crashpaduri, care stiti de unde sa iau si de care recomndati,

 

O zi buna, asfalt uscat si fara pietrisi :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa se vada indeajuns de bine pozele.. Am fost la Hobby Moto sa ma rezolve, ziceau ca imi pun "suruburile alea", ca fac totul ok, dar am observat ca minunea a tinut decat o zi.. si ce se vede acolo e putin silicon pus sa lipeasca.

 

Si alte poze..

post-39666-1241445474_thumb.jpg

post-39666-1241445615_thumb.jpg

post-39666-1241445912_thumb.jpg

post-39666-1241446037_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@F C A:La pod la Fundeni,la Adistar, la baza podului pe dreapta dupa ce treci podu de intorci un pic pe dreapta, venind dinspre Colentina spre Pantelimon.

Undeva 50-100RON depinde.

 

@xcite: Si Lorenzo a facut la fel in weekend doar ca el face pe multi bani...

 

 

:baldy:

 

 

 

 

 

si hayden .nu ? :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat exctitatule si de tine si d emobra...si probabil si de casca aia noua :baldy: bafta la reparatii

 

Casca a scapat, am zgariat doar viziera , slava Domnului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...