Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Sper ca nu sunt stresant dar ai vorbit cu prietenul tau, are si daca la ce pret sau lasa-mi un PM cu un nr de telefon, ti-as ramane dator. Nu mai rezist sa vad ca toata lumea se da si io stau in garaj.

 

Am intrebat ieri, nu le are :D Dar cum ma mai plimb pe forum poate gasim ceva :D

 

PS. Am nevoie de vreo 4-5 mil pana saptamana care vine, Miercuri, Joi..sa ma duc la mare ofcourse! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am nevoie de vreo 4-5 mil pana saptamana care vine, Miercuri, Joi..sa ma duc la mare ofcourse! ;)

Falimentu' dracu!.. :D

Lasa ca mergi si tu la consum, intr'a 6'a la 100, iar de baut cata bere poti bea? :D

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde. Viziera clara shoei xr 1000 sau x-11 fara suport pinlock (state) pt casca marimea S cred. La mine la M este mica :D

 

Stiam ca, in exterior toate-s la fel si interiorul difera, adica mai mari sau mai mici. Mai incearca sa o fixezi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS. Am nevoie de vreo 4-5 mil pana saptamana care vine, Miercuri, Joi..sa ma duc la mare ofcourse! :D

 

Hai 3-4 macar! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

xr 1000 si x _11 au aceeasi viziera! nu am ce sa mai potrivesc ca e mica, e pt S si XS. sunt 2 sau 3 outer shells la shoei sau "shui" :D

Editat de george46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fathaaa, sunteti cu creierii capului, fathaaaa.. :D

eu si ramy avem aceleasi casti (RF-1000), doar ca eu am M si ea XS.

Viziera e identica, nu stiu ce naiba nu potriviti voi.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fathaaa, sunteti cu creierii capului, fathaaaa.. :D

eu si ramy avem aceleasi casti (RF-1000), doar ca eu am M si ea XS.

Viziera e identica, nu stiu ce naiba nu potriviti voi.. :D

 

daca tu reusesti sa o si inchizi dupa, esti tare. se opreste in venturile de pe casca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, hai sa'ti explic.

Am comandat, pe langa casti, 2 viziere fumurii ptr RF-1000, care au venit IDENTICE.

Una am montat'o pe casca Ramonei, una pe a mea. Au mers perfect. Pe a mea i'am vandut'o lui adidas care nu are RF1000 ci XR1000 si s'a potrivit perfect.

Uite chiar o sa probez pe casca mea M viziera transparenta cu care a venit casca Ramonei, insa ma indoiesc profund ca exista vreo diferenta. :D

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca azi doar eu si cu Strumfu am onorat cu prezenta,probabil restul se odihnesc pentru maine sau isi pregatesc calutii .

O sa ma gandesc la cei care pleaca la mare,aveti grija ca drumul e lung si obositor.Eu prefer sa ma chinui cu ceva fripturi pe gratar si niste bere rece.

 

Distractie placuta tuturor. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca azi doar eu si cu Strumfu am onorat cu prezenta

au mai venit dupa ce atzi plecat alter ego, gixxxu si adidasu, bineintzeles ca s-a lasat cu gangbang training in ajun de 1 mai. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce zic astia la meteo,la mare ploua.Deci varianta cea mai buna e sa ma plimb prin Capitala ca e soare si strazile aproape pustii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...