Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cablurile instalatiei sunt destul de lungi incat sa permita montarea balastelor undeva mai spre spatele motorului ? Eventual chiar in codita ....

 

nu exista cablaj atat de lung

 

au 30-40 cm max.

am innadit unu pt un custom,cu fire normale si fura curent in dracii aia mari.

am reusit sa il fac sa meaga cu fir dintr-un balast ars,dar tot face figuri cateodata

are condensator si nu iti mai face figuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar ceva in genul asta nu ai?

Tie iti place sa te scarpini pe dupa cap?

De ce te-ai complica atat, mai ales ca la tine farul are sticla cu striatii si nu s-ar vedea ca ai pus asa ceva inauntru....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca a fost fain in Alter Ego asta (nu userul)

HAHAaa... mah, tu ai un fetish cu chestia asta. La inceput a fost Adam, apoi Neutral, acuma Alter Ego. Huz next? :blink:

 

mai ales ca la tine farul are sticla cu striatii

cred ca confunzi, zaelu (userul :huh:) are F4. F3 au far cu striatii..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum am zis ieri seara, zic si acum pe forum, pentru cine este interesat...daca este careva interesat.

 

Concert Fara Zahar astazi 09.04.2010 la ora 21.00, in club 100 Crossroads, str. Mosilor nr 100. (mosilor veche, zona Rosetti)

 

http://www.bucuresteni.ro/servicii/cluburi...oads_20294.html

 

http://100crossroads.blogspot.com/

 

Eu merg, o sa fiu cat mai in fata si o sa urlu alaturi de ei.... suntem consateni :blink:

Editat de gabarab
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aleks13, dar pentru F4 simplu, care nu are decat un far, respectiv ar trebui un singur balast slim, si un bec H4... ce preturi ai?

 

H4 slim cu condensator- 270 lei cu manopera (le montez fara mizeria de releu dat de ei,direct pe instalatia mobrei cu releele motocicletei fara sa tai sau sa innadesc ceva)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

H4 slim cu condensator- 270 lei cu manopera (le montez fara mizeria de releu dat de ei,direct pe instalatia mobrei cu releele motocicletei fara sa tai sau sa innadesc ceva)

 

 

[2bec hx(fara h4)+2balast+montaj=300 ron]+ [1bec H4+1balast+montaj=270 ron] = cam scump ptr un H4 care se invarte un set in jur de 150-200(max.) ron. plus ca are si montajul mai usor(cred)

 

 

Si vorbi si nea ion ca e si el om. :huh: :D sa mai faca un post, si nu negru. :)

 

Mesaj completat

Nu cred ca astea erau detalii. Mai degraba un post de bursa aruncat aiurea. Detaliile le'ati cerut voi dup'aia..

 

Pai atunci muta postul la bursa si lasa un link catre el. Oricum io speram sa fie o super oferta ptr DETINATORII DE HONDA CBR dar ....... :blink:

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva gratis nu aveti? ca sa o dam si in donatii acum :blink:

Daca aveti vreun televizor pe acasa de care vreti sa scapati sunt interesat(vreau sa il scot vara in curte pentru vizionare meciuri si restul)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un cadru de bord pentru un F4 din 2000 unde as putea gasi? Nu mai am linkurile alea de la voi.. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva gratis nu aveti? ca sa o dam si in donatii acum :huh:

Daca aveti vreun televizor pe acasa de care vreti sa scapati sunt interesat(vreau sa il scot vara in curte pentru vizionare meciuri si restul)

 

Ai luat initiativa? La vara venim la tine la terasa? :blink: :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva gratis nu aveti? ca sa o dam si in donatii acum :blink:

Daca aveti vreun televizor pe acasa de care vreti sa scapati sunt interesat(vreau sa il scot vara in curte pentru vizionare meciuri si restul)

Daca nu v'as stii pe amandoi, as fi crezut ca sunteti clone.. :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desigur dupa amenajarea terasei cu o masa mare si 2 banci lungi acoperite de un cort 6x3m unde va mai fi amplasat un televizor si un frigider ,binenteles gratarul va sta in afara,SUNTETI INVITATII MEI :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desigur dupa amenajarea terasei cu o masa mare si 2 banci lungi acoperite de un cort 6x3m unde va mai fi amplasat un televizor si un frigider ,binenteles gratarul va sta in afara,SUNTETI INVITATII MEI :blink:

 

 

Pai daca ai nevoie cred ca gasesti niste asociati. :huh: Si asa ne plangeam ca nu avem un loc asa mai retras ptr stat la taclale.

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[2bec hx(fara h4)+2balast+montaj=300 ron]+ [1bec H4+1balast+montaj=270 ron] = cam scump ptr un H4 care se invarte un set in jur de 150-200(max.) ron. plus ca are si montajul mai usor(cred)

 

preturile sunt pentru slim,daca vrei mizerie d'aia uriasa intradevar ala e pretul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva o cheie de bujii sa imi imprumute si mie? maine dimineata sau sa imi spuna de unde pot cumpara una care sa se potriveasca la motociclete?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...