Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

350 RoN, doua becuri H7, cu tot cu montaj, factura scrisa si garantie 12 luni pt orice fel de problema legata de becuri.

Le-am luat de la Luigi, userul l.u.v pe forum; tot el le-a montat. Un baiat de nota 10.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce ati zice sa incercam ceva nou in vara asta ?

 

/index.php?...500904&st=0

 

sa imbinam o plimbare frumoasa de weekend pana la Ciolpani apoi acolo o ora doua de endureala :D

 

eu de mult vreau sa fac asta,acum am posibilitatea.

 

intra in plan pentru propuneri de weekend :huh:

 

maine seara carnaciori si streaptease la Ursu :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' de unde stii ca e streaptease la ursu? Ala era un post din februarie, de 2 luni incoace vad ca nu e nici un feedback.. :blink:

Am pus deja o intrebare,va spun maine daca primesc raspuns ,sa dea Domnu sa fie :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ati zice sa incercam ceva nou in vara asta ?

/index.php?...500904&st=0

sa imbinam o plimbare frumoasa de weekend pana la Ciolpani apoi acolo o ora doua de endureala :huh:

eu de mult vreau sa fac asta,acum am posibilitatea.

intra in plan pentru propuneri de weekend :blink:

....

Pare super ideea. Eu ma bag la asa ceva, dar mai la vara; pe caldura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine caut sa imi iau un bec de far dar nu stiu ce sa aleg intre cele 3 variante Philips?

 

-X-treme power

 

-blue vizion

 

-night vizion

 

recunosc ca mi-ar place lumina mai albastruie asa apropiata de xenon :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati vazut ce program artistic are Ursu joia de la ora 21 ? :blink:

 

/index.php?showtopic=481223

 

Bagam niste carnaciori si berica f.a. maine seara?

 

 

buna idea dar cred ca maine zic pas, vin la 7 in rond, da' mai mult nu pot, vedeti voi de ce

 

350 RoN, doua becuri H7, cu tot cu montaj, factura scrisa si garantie 12 luni pt orice fel de problema legata de becuri.

Le-am luat de la Luigi, userul l.u.v pe forum; tot el le-a montat. Un baiat de nota 10.

 

bravo tizule, sa-ti fie de folos

care-i prima impresie pe intuneric? e mai bine decat cu night vision-uri ori ...

Editat de Dracushor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu exagerez si eu ca altii ca e de zeci, poate sute de ori mai luminos; dar sincer e de vreo 3 ori mai bine. Acum chiar vad pe unde merg.

Probate azi dimineata la 6 cand era intuneric si ud (cadou de la REBU).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Confirm ca se vede mult mai bine cu xenon si asta e principalul motiv pentru a-ti pune asa ceva, nu alte impresii in cap.

 

Caludiu eu zic sa te obisnuiesti sa navighezi prin apa ce 5 cm pe bulevardele din Buc...ca o s-o intalneste foarte des, mai ales daca ai acelasi traseu.

 

:blink:

Mesaj completat

Intrebari de baraj:

1. La RAR pentru autentificare trebuie sa mergi tu personal sau poate merge altcineva cu actele si moto?

2. La inmatriculare la Politie, daca motoru luat nu are RCA...te trimit acasa sau ba?

 

Astept raspuns de la cei care stiu ca s-au plimbat pe acolo.

Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. La RAR poate merge si alta persoana

2. Trebuie sa ai neaparat RCA cand depui actele pt inscriere. Daca retin eu bine, o copie RCA ramine la ei in dosarul de inmatriculare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Confirm ca se vede mult mai bine cu xenon si asta e principalul motiv pentru a-ti pune asa ceva, nu alte impresii in cap.

 

Caludiu eu zic sa te obisnuiesti sa navighezi prin apa ce 5 cm pe bulevardele din Buc...ca o s-o intalneste foarte des, mai ales daca ai acelasi traseu.

 

:D

Mesaj completat

Intrebari de baraj:

1. La RAR pentru autentificare trebuie sa mergi tu personal sau poate merge altcineva cu actele si moto?

2. La inmatriculare la Politie, daca motoru luat nu are RCA...te trimit acasa sau ba?

 

Astept raspuns de la cei care stiu ca s-au plimbat pe acolo.

Mersi

 

 

1 Poate merge si altcineva (nu stiu daca ii trebe vreun act anume din partea posesorului, ex la firme egsista acea imputernicire catre o pers. sa reprezinte ferma la RAR). Poti cauta firme care se ocupa cu asa ceva si iti fac parca si inmatricularea.( dar s-ar putea sa egsite aceeasi problema ca mai sus).

 

2 Da te trimit acasa.

 

 

 

Dar ce motociclu vrei mata sa inmatriculesti????? :huh: :blink:

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica un Hornet...vezi topicul de rigoare cica e si o poza acoloshea.

 

Mersi de raspunsuri....atunci e cam problematica situatia cu RCA-ul. Si cum sa fac daca nu exista RCA-ul, dupa ce s-a facut vanzarea nu se mai poate face RCA din ce stiu eu...?

 

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica un Hornet...vezi topicul de rigoare cica e si o poza acoloshea.

 

Mersi de raspunsuri....atunci e cam problematica situatia cu RCA-ul. Si cum sa fac daca nu exista RCA-ul, dupa ce s-a facut vanzarea nu se mai poate face RCA din ce stiu eu...?

 

:blink:

 

 

pai daca ai cumparat-o tu poti sa-i faci linistit asigurare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica un Hornet...vezi topicul de rigoare cica e si o poza acoloshea.

 

Mersi de raspunsuri....atunci e cam problematica situatia cu RCA-ul. Si cum sa fac daca nu exista RCA-ul, dupa ce s-a facut vanzarea nu se mai poate face RCA din ce stiu eu...?

 

:blink:

Exact ... ce te opreste sa ii faci RCA ?

 

P.S. : Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica un Hornet...vezi topicul de rigoare cica e si o poza acoloshea.

 

 

Hei sa-o stapanesti sanatos si sa aiba grija de tine si tu de ea. Arata destul de bine in special toba are un design mai stralucit decat la F4.

 

cand vii pe la bucale sa ne-o arati? motocicleta, mei nu altceva ! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica un Hornet...vezi topicul de rigoare cica e si o poza acoloshea.

 

Mersi de raspunsuri....atunci e cam problematica situatia cu RCA-ul. Si cum sa fac daca nu exista RCA-ul, dupa ce s-a facut vanzarea nu se mai poate face RCA din ce stiu eu...?

 

:blink:

 

 

 

care topic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domne n-oi fe vreo vedeta locala sa-mi prezint motorul in topic separat...e la Horneturi acolo la gramada.

 

In Buc s-ar putea sa vin pe 30 Apr ca pe 1 Mai s-o aduc in Cj.

 

Pai daca-mi fac RCA pe cat sa il fac? Ca in momentul in care schimb talonul RCA-ul nu mai e valabil, alt nume, alt talon bla bla bla...

Editat de Arhimede
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domne n-oi fe vreo vedeta locala sa-mi prezint motorul in topic separat...e la Horneturi acolo la gramada.

 

In Buc s-ar putea sa vin pe 30 Apr ca pe 1 Mai s-o aduc in Cj.

 

Pai daca-mi fac RCA pe cat sa il fac? Ca in momentul in care schimb talonul RCA-ul nu mai e valabil, alt nume, alt talon bla bla bla...

 

Pai sa-ti faca dupa seria motorului, fara nr de inmatriculare. Nu este neaparat necesar sa aiba nr de inmatriculare, oricum cea mai scurta perioada ptr RCA este de 6 luni parca.

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, RCA se face pe VIN, nu e musai sa treaca nr de inmatriculare. Nu ai nicio problema, nu te mai stresa atat.

Cel care merge la RAR cu ea trebuie sa aibe buletinul la el. Am impresia ca trebuie sa ai RCA valabil cand te duci la RAR, dar nu sunt sigur..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...