Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@bersek: ce ti-ai luat ma pana la urma? Geaca aia de fete cu buricu' gol?

 

Oricum targul pare gol; e mult mai mult spatiu, dar nu sunt firme care sa il umple. Noroc cu standurile politiei rutiere (cu ale lor dildau-uri cu luminite), de aparate foto, arme de autoaparare sau cele de tatuaje & "bodytuning".

Dupa cum remarcase un coleg de-al nostru (cu ochi formati) : la scutere erau cele mai multe pipitze la care sa te poti uita.

Singurii care mi s-au parut ok ca preturi si produse sunt cei de la ScorpioAZ; cu produse de la Icon si JoeRocket. Mai sunt ceva reduceri si pe la Honda: aici sunt de notat niste costume si castile Arai Quantum care sunt undeva imediat sub 2000 RoN (nu mai au decat marimea M, in schimb)

La polul opus nu pot sa inteleg cum un magazin ca ElfShop poate sa mai existe: cu preturi de 150% fata de ce iti poti aduce de pe fc-moto - si asta acum ca-s reduse ! :bounce:

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai slab salon de pana acum cred . Nu vb ca nu era o mobra interesanta ,dar nici pitzipoance mai de doamne-ajuta . Dezamagit total. Bleah . :bounce:

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@vlad (&alexutzza ?): Nu cred ca e de prisos. As mai baga o fisa maine. Azi mai mult am alergat prin targ. As vrea sa merg si sa ma uit mai pe indelete. Poate imi cumpar un pistol, sau inca o bandana :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@vlad (&alexutzza ?): Nu cred ca e de prisos. As mai baga o fisa maine. Azi mai mult am alergat prin targ. As vrea sa merg si sa ma uit mai pe indelete. Poate imi cumpar un pistol, sau inca o bandana :laugh:

pistoalele alea air-soft mi-au placut si mie :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La salon merg acum (la 14.00 o sa fiu acolo). Dupa aia mergem la o scurta plimbare - cine vrea sa mearga si nu a fost informat sa sune :laugh:

 

 

cred ca o sa raceasc rau de tot cu geaca asta obosita ...... mi-as ceva in ea cred ca o sa port hanorac pe sub ea si cica e de piele.

 

nu mai merg pe vremea asta cu tine ca esti agitat si ii dai gaz te-n puii mei .... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca o sa raceasc rau de tot cu geaca asta obosita ...... mi-as ceva in ea cred ca o sa port hanorac pe sub ea si cica e de piele.

 

nu mai merg pe vremea asta cu tine ca esti agitat si ii dai gaz te-n puii mei .... :bounce:

Ba naiba te mai intelege. Pana acum mergeai cu geaca aia textila sub care puteai sa bagi 20 de hanorace. Azi cand s-a anuntat frig ti-ai luat perforata (desi stiai de ieri ca e aerisita bine)

Am inteles; gazu' nu iti place pe frig, da' la vara ii dam gaz, da?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba naiba te mai intelege. Pana acum mergeai cu geaca aia textila sub care puteai sa bagi 20 de hanorace. Azi cand s-a anuntat frig ti-ai luat perforata (desi stiai de ieri ca e aerisita bine)

Am inteles; gazu' nu iti place pe frig, da' la vara ii dam gaz, da?

 

 

tu chiar ai crezut ce-am scris sus ma ?

 

stai linistit ca m-am indragostit de geaca aia chiar daca a fost unpic frig azi, e atat de aerisita incat simti si tantarii cand intra prin gaurile alea :laugh:

 

si da vara ii dam gaz si azi i-am dat da alergi ca un bezmetic, faza tare aia de dupa pasaj nu ?.... te-ai speriat unpic ca nu mai apar ? :)

Mesaj completat

A luat cauciuc de la stii tu cine si d-aia ... :bounce:

 

 

am auzit ca ai nevoie de un cauciuc pentru spate e putin uzat dar merge nu vrei ? ieftin .... ma bag in afacere cu respectivul eu colectez banii el vinde cauciucele :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu alerg deloc. Azi am stat pana s-au dat cei cu masinile la o parte de pe ultima banda (in loc sa crosetez printre ele) ca sa te astept. Tu esti cel care merge prea incet :laugh:

Si nu m-am speriat ca nu mai apari; pur si simplu ma intrebam daca te-ai intors inapoi de unde plecasem. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu alerg deloc. Azi am stat pana s-au dat cei cu masinile la o parte de pe ultima banda (in loc sa crosetez printre ele) ca sa te astept. Tu esti cel care merge prea incet :laugh:

Si nu m-am speriat ca nu mai apari; pur si simplu ma intrebam daca te-ai intors inapoi de unde plecasem. :bounce:

 

am bagat benzina bre si merge ca una de cross jur, nu mai bag decat de la petrom sau rompetrol, lukoil obosit nu mai bag niciodata.

 

am vrut sa ma intorc sa mai comand o portie de mancare, a fost buna, defapt m-am oprit ca imi era prea frig, sa beau o cafea la lukoil :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...