Sari la conținut

Inca Unul Cazut ...


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

Mort de beat,fara carnet,pe un drum de tzara la ora 5 AM,a accelerat prea tare,a pierdut controlul si a intrat sub un autobuz.

In caz ca e asa cum ai scris nea Lao, atunci Bravo lui! :ph34r: :(

 

Baiazide, nu sezonul asta e suxxx, asa e demult bre. Doar ca la unii li se pare ca e anul apocaliptic, asta e o tampenie. Asa e demult, doar ca ca nu se scriau pe forumu asta sau altele despre ,,anumite" accidente. S numai vorbim cate au fost, sunt si vor mai fii fara sa se afle si de la unii prezenti pe-aicea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sic enim dilexit Deus mundum, ut Filium suum unigenitum daret: ut omnis qui credit in Eum, non pereat, sed habeat uitam aeternam.

 

Recviescand in pace.

:ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au aratat ieri la Protv accidentul,presupun ca nu e vorba de altul exact la fel (moto+autobuz).Accidentele o sa se tot inmulteasca,poate si din cauza ca noi suntem din ce in ce mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mort de beat,fara carnet [...]

Să-i fie ţărâna uşoară!

 

Dar dacă e aşa cum spune Lao, atunci calificativul "motociclist" e in plus. Era un tânar pe o motocicletă (probabil împrumutată şi aia). Greşesc eu, sau într-adevăr e o diferenţă?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Să-i fie ţărâna uşoară!

 

Dar dacă e aşa cum spune Lao, atunci calificativul "motociclist" e in plus. Era un tânar pe o motocicletă (probabil împrumutată şi aia). Greşesc eu, sau într-adevăr e o diferenţă?

Nu cred ca se pune :ph34r:

Oricum, Dumnezeu sa-l ierte si condoleante!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...