Sari la conținut

Din Capritza In Printzesa


pantera
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 101
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Frumoasa rau d tot!!! si e utre sa o vopsesc p a mea... :bounce: imi spui si mie dak stii codul culorii k imi place la nebunie :) pls:) drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... Pasiunea nu cunoaste limite ... FELICITARI

Frumos spus! :bounce:

 

Frumoasa rau d tot!!! si e utre sa o vopsesc p a mea... :) imi spui si mie dak stii codul culorii k imi place la nebunie :drink: pls:) drum uscat!

Merci. Secret culoarea :ok:

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

pantera....TE IUBESC pt co iubesti pe frumoasa kawa :P

:rock: :moto: :D ........................................................... :rock:

 

Cateva poze cu ea gata...estetic vorbind :rock: :P

post-4366-1178406728_thumb.jpg

post-4366-1178406759_thumb.jpg

post-4366-1178406805_thumb.jpg

post-4366-1178406824_thumb.jpg

post-4366-1178406842_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pantera....TE IUBESC pt co iubesti pe frumoasa kawa :D

 

 

fratzica ai grija cum iti alegi cuvintele ca ca sunt mai greu de cap si poate intaleg gresit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

fratzica ai grija cum iti alegi cuvintele ca ca sunt mai greu de cap si poate intaleg gresit

:D :rock: :rock: :rock: iese cu mardeala.... :moto:

 

frumoasa, next color?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Frumoasa rau, de fiecare data cand prind o poza cu ea o observ pe indelete :drums:

 

Da ma rod niste intrebari, fata fiind: cum te descurci cu ea? Pe unde mergi? Cati km ai cu ea? N-ai avut incidente (sper)?

 

Bafta multa si asfalt uscat!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa rau, de fiecare data cand prind o poza cu ea o observ pe indelete :wave:

 

Da ma rod niste intrebari, fata fiind: cum te descurci cu ea? Pe unde mergi? Cati km ai cu ea? N-ai avut incidente (sper)?

 

Bafta multa si asfalt uscat!!

Ma descurc foarte bine, merg pe strada :clap: (mai fac si un pic de enduro din cand in cand pe drumuri de tzara). am facut in jur de 11.000 de km, si n-am avut incidente de nici un fel. :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca o data s-a demonstrat ca o femeie are mai mult bun-gust si simt estetic decat un barbat.

Respectele mele. Este una dintre cele mai frumoase motociclete pe care le-am vazut vreodata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca o data s-a demonstrat ca o femeie are mai mult bun-gust si simt estetic decat un barbat.

Respectele mele. Este una dintre cele mai frumoase motociclete pe care le-am vazut vreodata.

Sar'naaaa :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si daca expuneai IJU vopsit, astia spuneau ca e cea mai frumoasa motocicleta din lume!!! :(

barbatii nu mai stiu ce sa faca sa se invarta pe langa fuste.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

si daca expuneai IJU vopsit, astia spuneau ca e cea mai frumoasa motocicleta din lume!!! :lol:

barbatii nu mai stiu ce sa faca sa se invarta pe langa fuste.. :lol:

Gadila-ma sa "ma" rad ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gadila-ma sa "ma" rad ! :lol:

rade-te!

:lol: pai zi si tu asa, parca nu au mai vazut kawe vopsite. de parca ai descoperit india inaintea lu columb.

 

 

Inca o data s-a demonstrat ca o femeie are mai mult bun-gust si simt estetic decat un barbat.

Respectele mele. Este una dintre cele mai frumoase motociclete pe care le-am vazut vreodata.

zi si tu...

cea mai frumoasa motocicleta din viata lui... :lol: :lol: :finger: ai facut-o din verde rosie si gata femeile au cel mai tare simt estetic din lume... normal ca era urata verde!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

rade-te!

:bounce: pai zi si tu asa, parca nu au mai vazut kawe vopsite. de parca ai descoperit india inaintea lu columb.

zi si tu...

cea mai frumoasa motocicleta din viata lui... :rock: :ok: ;) ai facut-o din verde rosie si gata femeile au cel mai tare simt estetic din lume... normal ca era urata verde!!!

O vorbit si nea Ion ca e si el om. Unde a fost verde motorul meu inainte bai ametitule? :D :baldy: :lol:

Verzi sunt omuletii ce-i visezi tu noapte de noapte :lol: :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O vorbit si nea Ion ca e si el om. Unde a fost verde motorul meu inainte bai ametitule? ;) :bounce: :baldy:

Verzi sunt omuletii ce-i visezi tu noapte de noapte :lol: :lol: :lol:

habar n-am, nu verde???? naiba mai stie ce motoare aveti si cum le amestecati intre voi, de nu mai stie ION care cum le posedati. Io credeam ca verde!

acuma am dat back in za past si am vazut ca era... cacanie... :D buna treaba cu vopsitul... esti zeita mea cu motor rosu, cea mai tare motocicleta pe care am vazut-o in viata mea de la nastere si pana in viitor!!! :D :rock:

 

 

Inca o data s-a demonstrat ca o femeie are mai mult bun-gust si simt estetic decat un barbat.

Respectele mele. Este una dintre cele mai frumoase motociclete pe care le-am vazut vreodata.

sa fiu in ton cu toata lumea... :lol: cea mai cea mai cea mai cea mai cea mai cea mai cea mai.... (Bogdan, vezi ca Tzaran_ro pardon Tarzan. :ok: se da la prietena ta!! :eek: :D )

 

 

 

Later true edit:

Acuma, gata cu off-topic, ai facut super treaba... este intr-adevar o motocicleta frumoasa! Multi km in fata si in spate va doresc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super frumos culoarea asta!!! :wave: in sfarsit cineva cu gust adevarat :lol:

toate kawasakiurile sunt lafeli, asta macar nici nu semana cu altele.

 

Sa-l stapanesti sanatoasa!

 

FOARTE FRUMOASA A IESIT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa o vad si prin oras, ca pana acum numai zx-10r-ul l-am vazut ...

E de ceva timp pe tusha in service in Ungaria, si tre s-o duc in Germania...probleme cu CDI-ul...deci o s-o vezi in curand :rusinica:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleu...ai forjat-o bai :blink: !!!

ma duc sa ma imbat..maine iti cer iar ajutorul online :D

Oh nuuuuuu! Nu mai beeeaaaa! :hug: ..muraturi, lamaie ....NU!!!...deci NU SHAORMA!!! NU CARTOFI PRAJITI CU SALATA DE ROSHII CU CEAPA !!! Baaaad Reverse! bad ! :rusinica: :cheers: :cheers: :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...