Sari la conținut

Streetfighter


amimagz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut dezu , spune-mi te rog cat a costat farul cu totu (asta daca l-ai luat nou) si de unde l-ai luat.

multumesc si sport la treaba , sa ne mai arati poze pe parcurs.

E in jur de 120 de euroi un Acerbis Cyclope de nou.. Dar vine cu becuri standard! Daca vrei pe xenon, se poate pune ulterior..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuzeeeeee am fost foarte bizzi dar uite revin si am si noutati uriaseeeeeee

Deci ca sa va las un pic in aer pe data de 26 mai la baia mare pe aeroprtul local clubul Urbanmoto organizeaza pt prima data in romania

Campionatl Mondial de Stunt Riding Ediatia 2009 Romania cu participarea celor mai buni 32 de concurenti din lumea.Momentan se lucreaza la partea birocratica si in luna februarie speram dupa cum am vb deja sa

avem si sprijinul FRM-ului Deci pt orice intrebari sau nelamuriri va raspund personal pe mail maczo_istvan@yahoo.com

e si ceva poze din lucrare .....

post-35358-1231963397_thumb.jpg

post-35358-1231963410_thumb.jpg

post-35358-1231963419_thumb.jpg

post-35358-1231963427_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuzeeeeee am fost foarte bizzi dar uite revin si am si noutati uriaseeeeeee

Deci ca sa va las un pic in aer pe data de 26 mai la baia mare pe aeroprtul local clubul Urbanmoto organizeaza pt prima data in romania

Campionatl Mondial de Stunt Riding Ediatia 2009 Romania cu participarea celor mai buni 32 de concurenti din lumea.Momentan se lucreaza la partea birocratica si in luna februarie speram dupa cum am vb deja sa

avem si sprijinul FRM-ului Deci pt orice intrebari sau nelamuriri va raspund personal pe mail maczo_istvan@yahoo.com

e si ceva poze din lucrare .....

 

Baga mare omule ca acum vine iar caldura ... felicitari pentru eveniment :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata bine.

Eu mai astept inca dupa discurile de frana :lol: si sa vad cum montez riser`ele pentru ghidon pt ca se pare ca sunt gandite pt o suprafata plana nu pt jugul superior de la honda. :crack:

 

Sper ca pana la sfarsitul lunii Feb sau cel tarziu la jumatatea lui martie sa fie finalizata. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi mersi avansez incet incet,azi cu un sparay negru lam festit asa doar sa vad alura din mare ......a iesi bine :crack:) :lol: da e multa munca

asta e.La eveniment bineinteles va atept pe toti

 

ce ai facut cu manunchiul de fire ce venea la bord far si toate alea ???

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi treaba e simpla din catalog din auner pt e ieftin fata de louise iti comanzi inaltatoarele de ghidon tot ce e important e sa aibe talpa dreapta

la alea partea de jos sunt cu un surub pe mijloc si capaul cu 2.masori distanta si dai o gaura in jugul superior si nu te uita ca e mai subtire peretele pt garantat nu il rupi de acolo apoi pui dedesupt

o saiba mai mare si gata.zici ca de acolo o fost

si este ieftin 40 euro pt ghidon de 28.Acuma nush treaba ta da zic sa iti iei un ghidon cu memorie e mai scump ghidonul da face de cite ori il dai de pamant ma refer daca faci strunt se indreaqpta singur.e beton.

cadru e gata!!! asta sa scap de vopsit cadru sa nu scot motoru

post-35358-1232133189_thumb.jpg

post-35358-1232133229_thumb.jpg

post-35358-1232133238_thumb.jpg

post-35358-1232133246_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi treaba e simpla din catalog din auner pt e ieftin fata de louise iti comanzi inaltatoarele de ghidon tot ce e important e sa aibe talpa dreapta

la alea partea de jos sunt cu un surub pe mijloc si capaul cu 2.masori distanta si dai o gaura in jugul superior si nu te uita ca e mai subtire peretele pt garantat nu il rupi de acolo apoi pui dedesupt

o saiba mai mare si gata.zici ca de acolo o fost

si este ieftin 40 euro pt ghidon de 28.Acuma nush treaba ta da zic sa iti iei un ghidon cu memorie e mai scump ghidonul da face de cite ori il dai de pamant ma refer daca faci strunt se indreaqpta singur.e beton.

cadru e gata!!! asta sa scap de vopsit cadru sa nu scot motoru

hai ca usor usor iese motoreta.

Abia astept sa vina putin caldura sa ma apuc si eu de ea.

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man.

 

Faza e ca am inaltatoarele numai ca vreau sa le montez pe un jug superior de 929 iar inaltatoarele au talpa dreapta asa ca am 2 posibilitati. Ori le iau la strung si le refac ori achizitionez altele fixe pt 929.

 

PS. Folia aia imitatie de carbon de unde ai luat`o :lol: ? Este cea din bricostore ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate stiu eu CafeRacer e o motocicleta de strada careia i se aduc modificari pt a fi sportivizata! (toba ridicata; coarne sport)... din cate stiu eu termenul a aparut in franta intre cei care faceau intreceri de la o cafenea la alta in ideea ca cine ajunge ultimul da cafeaua!

 

...DAR VA ROG SA NU NE ABATEM DE LA SUBIECT!!

 

 

 

CAFE RACER = 1 / (STREETFIGHTER) ... adica opusul

Salutare!

Exista la noi adepti CAfe Racer?

Ar fi ceva deosebit sa avem si noi asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer folia mia adus-o un amic tot ce stiu este ca e foarte groase se poate intinde mult de tot cu un pistol de aer cald aaaaaaa si suporta lacuirea

 

faci treaba faina .....

si parerea mea:

-cu mult gust

 

is curios cum o sa iasa......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...