Sari la conținut

Streetfighter


amimagz
 Share

Postări Recomandate

Primu' uichend din sept, Vama Veche....vezi pe topicul indicat mai sus...:P

Adicalea 3,4,5 sept ...

Nu m-am uitat pe linkul pus de tine ca am multa treaba ... asa ca te rog sa-mi zici daca stii cam cate motorete se vor aduna pe acolo ... Banuiesc ca ati facut o "prezentza" estimativa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Aprox 10 mobre / 20 oameni....Vama Veche, casute de 2 locuri si locuri de cort (cucu)rte interioara unde sa putem baga motoarele, 50 ron/casuta de doua locuri/noapte sau daca vrei 25 RON/noapte de om....:P

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

filtrele, ebay. amestecul: kit stage 2 de la dale walker (www.holeshot.com). de mers merge brici. toba totusi nu va ramane asa din pacate, e mult prea galagioasa, imi duduie capu in casca.

 

bateria se vede in centrul primei poze. deschide si zoom-eaza :moron:

Editat de alex-bandit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super fain , . fa si din fata o poza sau ne vedem odata live si vorbim . Oricum pune o poza . lauda-te :cheers:

 

Ma apuc si eu imediat de altul ca am ramas fara iara.. numai sa fac rost de moto :laugh:

Nu te intereseaza Blade-ul meu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
vand codita spate yamaha r6 2007 pentru streetfighter. contine cadru codita, carena si undertail, stop frana si ambele sei. culoare neagra. 0765336589

 

Eu nu sunt sigur ca inteleg ... codita (carena) e modificata? E facuta manual, are un design si se potriveste (are aceleasi prinderi) pe cadrul coditei de R6? sau e carena normala de R6 si vinzi si cadrul ei si restul ?

Daca e prima varianta, te rog pune 2-3 poze ...

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, am chocetat si eu cu ideea de a construi un streetfighter, momentan m-am limitat la un caferacer... daca aveti nevoie de indoit teava la rece va pot ajuta cu placere.

 

@ alex: felicitari pentru proiect, arata superbine!!!

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Monster Energy III 90 % gata :laugh:

 

mai trebuie sa fac toba . saua + cateva mici detalii . :P

 

Super farul ... ai un link ceva cu el ?

As vrea si eu sa-mi iau unul ca ala.

Foarte misto ti-a iesit, felicitari ... coditza totusi ... nu e deloc agresiva.

Uite un clip care ma inspira de fiecare data ... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Super farul ... ai un link ceva cu el ?

As vrea si eu sa-mi iau unul ca ala.

Foarte misto ti-a iesit, felicitari ... coditza totusi ... nu e deloc agresiva.

Uite un clip care ma inspira de fiecare data ... :kiss:

http://bikeshop.ro/accesorii/anunturi-vanz...+n+-115298.html

Mi-am cumparat si eu de la el.M-am apucat si eu de un mic proiect in limita bunului buzunar:))). Arata f misto dar lumineaza km din parti.Ultima oara cand am vb cu Robert mai avea unu cu parbrizu'albastr(nu ca ar conta culoarea!)

Cine ma ajuta si pe mine sa mi zica ce tip de bec sa pun pe masca aia sa intzeleg si eu ceva din noapte ca nu-i de gluma!

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://bikeshop.ro/accesorii/anunturi-vanz...+n+-115298.html

Mi-am cumparat si eu de la el.M-am apucat si eu de un mic proiect in limita bunului buzunar:))). Arata f misto dar lumineaza km din parti.Ultima oara cand am vb cu Robert mai avea unu cu parbrizu'albastr(nu ca ar conta culoarea!)

Cine ma ajuta si pe mine sa mi zica ce tip de bec sa pun pe masca aia sa intzeleg si eu ceva din noapte ca nu-i de gluma!

:moto:

la modelul asta (acerbis cyclope) merg becuri H3 atat la proiector cat si la lupa!eu am becuri normale ,de 55w si sunt multumit de ele!nu se vede ca si un far stock,dar e acceptabil!singura solutie ar fi un kit xenon,dar probabil o sa te coste mai mult decat masca!

bafta :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutis am si eu cyclope cu tot cu xenoane pe ambele becuri dar nu-s deloc multumit la drum lung e frectie...lumineaza in toate partile nu focalizeaza deloc pe drum...si bate si la 10-15 m in fata...la viteza mai mare nici nu ai timp sa ocolesti gropanul daca ai bulan de vreunul...si cum traim in romanica...cine e din buc pot sa le fac o demonstratie sa se convinga inainte sa dea cu banu...

La cat mai multe proiecte finalizate...Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://bikeshop.ro/accesorii/anunturi-vanz...+n+-115298.html

Mi-am cumparat si eu de la el.M-am apucat si eu de un mic proiect in limita bunului buzunar:))). Arata f misto dar lumineaza km din parti.Ultima oara cand am vb cu Robert mai avea unu cu parbrizu'albastr(nu ca ar conta culoarea!)

Cine ma ajuta si pe mine sa mi zica ce tip de bec sa pun pe masca aia sa intzeleg si eu ceva din noapte ca nu-i de gluma!

:moto:

 

 

Salut, am mai primit niste culori , iar in scurt timp o sa mai primesc un model de masca. O sa postez in semnatura.

 

 

Si eu am pe un moto masca aceea si sunt multumit in oras seara . Acuma eu nu mi-am facut fighterul sa fac drum lung cu el si nici voua nu va recomand :kiss: Masca aceea e 80% pentru aspect .

 

Dar daca vrei sa lumineze ca si un far original , schimba becul si gata .

 

 

Spor la munca ,Cardan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa jignesc pe nimeni si nu mi-o luati in nume de rau.dar...oameni buni,nu v-ari saturat de faruri/masti de astea kitchoase de doi lei,calitate execrabila doar din simplul motiv ca sunt ieftine?e drept,gusturile nu se discuta,dar toti faceti acelasi lucru.fighter cu bani marunti,care in final asa si arata.repet,nu vreau sa jignesc pe nimeni,dar lumea pe aici a intrat in efectul de turma si nu e tocmai calea cea mai buna pt un fighter reusit.sanatate si spor la munca tuturor

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...