Sari la conținut

Excursie La Pripyat - Cernobil,ucraina


Skywalker
 Share

Postări Recomandate

Asa mi-au zis multi ( te convingi daca citesti inceputul topicului

Dar am reusit sa gasesc inca cativa tzicniti ca mine si...iata ca am ajuns si acolo.

A fost foarte interesant, m-as mai duce odata. Dar s-a micsorat drastic numarul de tzicniti ( in sensul ala ) disponibili pe aici :rusinica: ....

eu cred ca nu :) tot se mai gasesc niscai talalai care sa mearga :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 257
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Destinatia este interesanta doar prin rezonanta numelui. Altfel locatia este cam in campie, ceea ce nu prea o face atractiva dpdv al drumului pana acolo. Exista evident si posibilitatea, sa te strecori in zona interzisa cu mobra, inclusiv in niste localitati, probabil camine ale lucratorilor fostei centrale acum abandonate. Exista riscul sa fii surpins de patrule inarmate si tre' sa fi pregatit sa o stergi in viteza. Pentru asta iti trebuie un anume fel de mobra. Nu prea merge cu orice utilaj.

 

 

Ceea ce am scris mai sus, reprezinta interpretarea mea, asupra unei povesti scrisa de un motociclist, care a trecut pe acolo cam anul trecut .

 

P.S.

Mie mi-a propus tura asta o tipa acum vre-o 2 ani cred. :mexicanwave:

Editat de ERU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma bag dar nu stiu daca ma tine motorul pana acolo. Vin cu autocarul si ne intalnim in kiev :)

 

 

Eu am fost cu un GS 500, si pasager. N-am avut nicio problema... parca.

 

pacasac, zice bajatu' asta ca esti talalau :crack: ...

 

Las' ca nici el nu e departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Destinatia este interesanta doar prin rezonanta numelui. Altfel locatia este cam in campie, ceea ce nu prea o face atractiva dpdv al drumului pana acolo. Exista evident si posibilitatea, sa te strecori in zona interzisa cu mobra, inclusiv in niste localitati, probabil camine ale lucratorilor fostei centrale acum abandonate. Exista riscul sa fii surpins de patrule inarmate si tre' sa fi pregatit sa o stergi in viteza. Pentru asta iti trebuie un anume fel de mobra. Nu prea merge cu orice utilaj.

 

 

Ceea ce am scris mai sus, reprezinta interpretarea mea, asupra unei povesti scrisa de un motociclist, care a trecut pe acolo cam anul trecut .

 

P.S.

Mie mi-a propus tura asta o tipa acum vre-o 2 ani cred. :mexicanwave:

 

daca te plictiseste locatia iti propun sa dai un ocol pe la tiraspol/transnistria sa iti mai treaca blazajul :) (skywalker sa nu ii strici supriza bajetului)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...