Sari la conținut

Programul Intrunirii De La Constanta


univet
 Share

Postări Recomandate

Speram sa va placa , vor veni CARGO, NIGHT LOOSERS si altii.

Se va face parada prin statiuni, concursuri pe plaja, iesiri pe on- si off- road in Cheile Dobrogei sau Delta

Locatie - aceeasi ca cea de la 1 mai Campingul GPM la iesire din Mamaia

In program Concursuri pe plaja

1. concurs caiace - premii multe halbe de bere

2. motocross pe plaja - premiul 1 - o polimbare cu ski - jetul

3. jaloane pe nisip - contra cronometru- bonuri de benzina ca premii

4. cascadorii pe nisip - cea mai inalta si cea mai lunga saritura - premii - bere pt cascadori si benzina pentru caii lor

5 fiti pregatiti pentru impinsul butoiului pr nisip, ladies sumo, body panting, water ski tras de atv si multe altele

 

O SA FIE ....................BELEA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 67
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Întrunire Moto

 

 

 

 

Constanţa 2004

 

ORGANIZATOR: Sea Riders

LOCAŢIE:Camping G.P.M. Mamaia

DATA : Vineri 25 Iunie-Duminica 27 Iunie

 

Clubul SEA RIDERS , reprezentat de Francu Ştefan, Butnaru Florin, Dzogoliuc Cristian, Davidescu Radu, Chintoan Marian, Mănăstireanu Adrian,Proicea Valentin, îşi propune să organizeze o întrunire de motociclişti din toata ţara şi din străinătate (Austria, Germania).

Aceasta se va desfăşura pe parcursul a două zile.

 

 

Vineri 25.06.2004

 

Deschiderea evenimentului pe data de 25.06.2004 la ora 12:00

Primirea invitaţilor ora 12:00-20:00

Concert formatia SEVEN din Cluj ora 20:00-22:00

Striptease feminin ora 22:00-22:30

Concert CARGO ora 22:30-01:30

 

 

 

Sambata 26.06.2004

 

Desteptarea cu MC GIRIP si formatia SEVEN din Cluj, ora 10:00

Organizare concursuri pe plaja ora 11:00

⢠Trasul rotii de tractor cu motocicleta ora 11:00-11:30

⢠Saritul cu bicicleta pe trambulina in mare ora 11:30-12:00

⢠Turnir pe butoaie in mare ora 12:00-12:30

⢠Concurs Moto-Cross pe plaja ora 12:30-13:00

⢠Sumo feminin in namol ora 13:00-13:30

⢠Scandenberg femenin/masculin ora 13:30-14:00

Parada motociclistilor in centrul orasului Constanta/Mamaia

⢠Adunarea pentru parada ora 14:00-14:30

⢠Plecarea la parada ora 14:30

Concurs motociclism viteza organizat pe B-dul Tomis Constanta (Zona Prefectura /Centru) 15:30

Reantoarecere in camping ora 17:00

Organizare concursuri

⢠Concurs de baut bere masculin/feminin ora 17:30-18:00

⢠Concurs "cine merge mai incet" ora 18:00-18:30

⢠Trasul de funie pe echipe ora 18:30-19:30

Concert ANTRACT ora 20:30-22:30

Streaptease feminin ora 22:30-23:00

Concert NIGHT LOOSERS ora 23:30-01:30

 

Duminica 27.06.2004

Desteptarea cu formatia SEVEN si MC GIRIP

Plecarea spre casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veti avea si numar pentru rezervari in curand

Vrem sa facem rezervari printr-o persoana care se va ocupa numai de asta

post-13-1087157340_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pregatim si caiace pt mare si multe alte surprize (poate samba ca sa se supere rokerii).

Pt cazare 0723 355 331 - Radu Davidescu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pregatim si caiace pt mare si multe alte surprize (poate samba ca sa se supere rokerii).

Pt cazare 0723 355 331 - Radu Davidescu

si cand o sa se si raspunda la nr. asta de telefon?

am sunat si :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dom' Dobrescu poate ne bagi si pe noi mai in fata si mai in seama - ca noi urmam.............Vrem, sincer, sa facem ceva deosebit si facem eforturi mari in acest sens.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde e adunarea pt parada pina la urma. Si la ce ora... simbata?

 

Pt organizatori: Am si eu o rugaminte... un hotel prin apropiere decent si la conditii si la bani.. eventual rezervare ... se poa? Sa nu ma trimiteti la Savoy... pls..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In program Concursuri pe plaja

1. concurs caiace - premii multe halbe de bere

2. motocross pe plaja - premiul 1 - o polimbare cu ski - jetul

3. jaloane pe nisip - contra cronometru- bonuri de benzina ca premii

4. cascadorii pe nisip - cea mai inalta si cea mai lunga saritura - premii - bere pt cascadori si benzina pentru caii lor

5 fiti pregatiti pentru impinsul butoiului pr nisip, ladies sumo, body panting, water ski tras de atv si multe altele

 

O SA FIE ....................BELEA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

160.000 lei / pers, si 40.000 lei/pers pt corturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca este cinava interesat sa mearga la mare cu masina ofer transport de 5* :baubau: .Se accepta si bagajul(saci,corturi chiar si prietena :baldy: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

160.000 lei / pers, si 40.000 lei/pers pt corturi

sa inteleg ca pentru motociclisti e 200k de caciulita tricotata, pentru gura-casca e 160k :baubau: :D Mareata strategie ! :D

 

..Si cam la ce conditii de lux si beri incluse in bilet trebuie sa ma astept pentru CEA MAI SCUMPA INTALNIRE MOTO ???

 

 

P.S. Ma intereseaza daca se poate manca decent si bea o bere "neaditivata" in camping sau trebuie sa fac o oprire pe drum la venire pt alimentare :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si la Bucuresti se plateste camparea (se plateste catre locatie), doar ca este inclusa in pret, ca asa ni s-a parut normal.

Pentru prima intalnire la mare, mi se pare exagerat pretul de intrare, ca sa nu mai zic de campare platita separat.

Anul trecut, la Snagov, noi am oferit o revista cadou. Pe langa asta era si clasica emblema. Am crezut ca os a fie o provocare pentru anul asta, si ca fiecare club va incerca sa ofere cat mai mult. Se pare ca ne-am inselat, si ca tendinta intalnirilor devinde din ce in ce mai mult una pur comerciala.

Eu ma gandesc sa nu mai merg la mare, din principiu, nu datorita sumelor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte neplacuta surpriza cu pretul asta!

Ploiestenii ca de obicei o sa vina in gasca (din pacate chiar din cauza de banii nu o sa mai fim asa de numerosi) e aberant ca tocmai motociclistii sa plateasca mai mult decit ceilalti si noi sintem dezamagiti ca nu a luat chiar nimeni exemplul nostru ba chiar din contra, se pare ca tendinta este intr-adevar de comert si afaceri si e mare pacat. (mai ales ca e prima intilnire la constanta)

Traiasca libertatea si prietenia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, e cam naspa faza cu pretul,cam mare.Atunci, hai sa nu le mai spunem intalniri ci festivaluri sau cam asa ceva. Ideea intalnirilor nu e sa te spargi in figuri... cine are bani vine, cine nu... Ca si asa drumul costa, cazarea, mancare...Deodata totul devine costisitor. Ori, ideea de moto, de intalnire intre pasionati nu ar trebui sa te usture asa tare la buzunar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte neplacuta surpriza cu pretul asta!

Ploiestenii ca de obicei o sa vina in gasca (din pacate chiar din cauza de banii nu o sa mai fim asa de numerosi) e aberant ca tocmai motociclistii sa plateasca mai mult decit ceilalti si noi sintem dezamagiti ca nu a luat chiar nimeni exemplul nostru ba chiar din contra, se pare ca tendinta este intr-adevar de comert si afaceri si e mare pacat. (mai ales ca e prima intilnire la constanta)

Traiasca libertatea si prietenia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum, felicitari celor de la Ploiesti care au imbracat tot evenimentul intr-un aer caritabil...o jucarie pentru copii. Deci, se poate, mai ales in conditiile in care exista atitia sponsori.

 

Acum, nu zice nimeni sa fie gratis dar parca 200.000 de om e cam piperat. Asa, cat ti-ar trebui pentru o intalnire moto, de 2 - 3 zile? 2 - milioane? Ca si asa la mare e totul foarte scump.

 

Vor deveni aceste intalniri locul celor care isi permit si atat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte neplacuta surpriza cu pretul asta!

Ploiestenii ca de obicei o sa vina in gasca (din pacate chiar din cauza de banii nu o sa mai fim asa de numerosi) e aberant ca tocmai motociclistii sa plateasca mai mult decit ceilalti si noi sintem dezamagiti ca nu a luat chiar nimeni exemplul nostru ba chiar din contra, se pare ca tendinta este intr-adevar de comert si afaceri si e mare pacat. (mai ales ca e prima intilnire la constanta)

Traiasca libertatea si prietenia!

Pana acum, singura intalnire despre care am auzit numai lucruri de lauda ramane cea a Ploiestiului. In rest se pare ca toate au "scartait" la cate un aspect. Chiar imi pare rau ca nu am reusit sa ajung la Ploiesti. :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci daca vin cu fumeia platesc 80.000 ptr. cort ?  :baubau:

+intrarea.Reduceri pt pensionari,studenti,handicapati se fac? :baldy: Cat este parcarea pt auto ca asta nu am vazut.Sa inteleg ca ACEST CLUB nu suporta nimic?Cam nasol si miroase a afacere.Ma pot distra la fel de bine si in alta statiune si nu ma costa nici intrarea si nici camparea.Eu am fost de 1 mai din curiozitate.Parerile le tin pt mine.Aceste intalniri se fac pt motociclisti(adica costuri minime pentru ei).CARE ESTE AVANTAJUL SA VIN LA MARE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu ma intelegeti gresit, nu sunt impotriva taxei de intrare, este necesar sa fie o suma maricica,dar nu exagerata, pentru a tine AFARA pe cei care nu au treaba cu motociclismul.

Dar e logic ca un gura-casca vine dar nu ramane noaptea acolo...am mai dat ideea asta mai demult cand se discuta pe aici...AR TREBUI SA FIE O DIFERENTIERE, DAR INVERS. Taxa mai mica pentru motociclisti sau macar inclus in bilet un "ceva" care nu ar avea utilitate pentru altii. Eu unul vreau sa fiu intre motociclisti, nu sa ma intrebe unul-altul "Cat baga la ora mancat'-as?" si sa-mi puna manele la casul din conserva. :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...e aberant ca tocmai motociclistii sa plateasca mai mult decit ceilalti si noi sintem dezamagiti ca nu a luat chiar nimeni exemplul nostru ba chiar din contra, se pare ca tendinta este intr-adevar de comert si afaceri si e mare pacat. (mai ales ca e prima intilnire la constanta)

Traiasca libertatea si prietenia!

Eu chiar ma bucur ca nu a luat nimeni exemplul vostru. Banii politici nu au ce cauta in motociclism, iar sa te lauzi cu o intalnire facuta cu ajutorul lor, ei bine eu nu sunt de acord cu asta.

Tendinta este intradefvar de comert, dar daca e sa alegem intre politica si comert, alegem comertul.

Traiasca Partidul, nu?

 

Problema ridicata de mine este strict de costuri "un pic" prea mari, cel putin pentru prima editie.

 

Axo, solutia este urmatoarea: toata lumea se inscrie in cluburi, si cluburile negociaza preturile de intrare pentru membrii. Noi asa o sa facem, incepand cu anul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu propun sa ne adunam in alta statiune dac tot se face si vom face o "parada" mica prin statiuni si gata decat sa dau 200k mai bine bag gaz... fiind prima intalnire trebuia sa fie maxim 150mii intrarea... si inca ceva de 1 mai au intrat toti negri care vroiau(manelisti) pai ce e asta o intalnire mixta sau de motociclisti? 40mii de pers de cort pe zi?...

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto ar fi sa ne adunam toti in fata portii campingului si sa nu intre nimeni. Le putem explica ca putem auzi concertul si de afara. Iar de dormit...Dumnezeu cu mila...dar macar for free la cerul liber de sute de stele confort

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...