Sari la conținut

Programul Intrunirii De La Constanta


univet
 Share

Postări Recomandate

Am de facut 650km pina la Constanta si...sper sa merite.Hai sa mergem pe mana organizatorilor.Daca ei ar fi vrut sa fie o simpla intilnire ar fi gasit un camping departe de mare si ...ieftin ca la multe alte intruniri dar incearca sa faca ceva deosebit .DRUM BUN ,ne intalnim pe plaja...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 67
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am vorbit cu Geanina Corondan si a spus ca mai are ceva cunostinte la meteo si vor da timp frumos.Astept intilnirea asta pe plaja din '83 de cand mi-am luat carnetul.Sigur va fi O.K.,PREA MULTI NE DORIM ASTA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o astept din '85. In 86 sau 87, nu mai tin minte exact anul, am fost in campingul asta (se chema Popas Mamaia, banuiesc ca e acelasi) cu motorul de atunci, un ij jupiter 4 nou noutz. Pana acolo am mers si cu atasul pentru ca trebuia sa iau benzina cat mai multa in canistre pentru acasa (in vremurile alea numai la mare era benzina oarecum la liber, in restul tarii era la cartela). Si acum am aminitiri foarte adrenalinice, daca pot spune asa, despre alea trei zile petrecute cu motorul acolo pe plaja. O plimbare cu motorul pe malu marii, cu rotile prin apa,e ceva ce iti ramane adanc intiparit in memorie.

 

Eu cred ca va fi o intrunire foarte reusita si diferenta de pret fata de celelalte intruniri va fi acoperita din plin de farmecul acestei intruniri. Abia astept sa ajung acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc celor ce ne iau in seama - pozitiv sau negativ - suntem si noi o mana de oameni, nu suntem profesionisti ai intalnirilor dar avem noroc de natura si de timp bun. Nici campingul nu e de lepadat. Va fi bere la pret omenesc, pt toate pretentiile, mici, fripturi, dar si pizza la preturi zic eu corecte.

Weekendul viitor planuim o iesire in delta si muntii dobrogei, pe enduro, cu brasovenii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cand o sa se si raspunda la nr. asta de telefon?

am sunat si  :baubau:

Pe pro-bike domnul Davidescu s-a suparat pe mine ca sunt "acid"Eu inca mai astept raspuns de la domnul Davidescu (am facut o rezervare inainte de a fi acid).Imi mai mentioneaza ca evenimentul si-l promoveaza singur si ca nu prea conteaza parerea noastra.

Pt Domnul Davidescu aceste siteuri sunt platite si data viitoare se va "taxa" publicitatea.(asta ca il promovati singur).Eu am comentat preturile:taxa de cort , parcare moto,pipi si altele care mi se par nejustificate .Nu am comentat taxa de intrare.Aceste intalniri tind catre afacere si in unele cazuri sunt amestecate cu politica.Eu le numesc tunuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nitescule, Domnul Davidescu are dreptate. EU am aflat de intalnire prin intermediul televiziunii, presei locale din Constanta pe care o citesc oricum, am primit fluturasi la intalnirea de la Brasov, am primit telefon, plus alte metode conventionale... NU?

 

Cum adica pt. Domnul Davidesc aceste site-uri sunt platite? Normal ca sunt platite, nimic nu e gratis... sa ne dea banii pentru promovare!

 

Apropos, credeti ca exista vreo personana din tara care a auzit de Seariders din alta sursa decat forumurile clasice?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, am descoperit, promovarea a fost facuta prin site-ul lor:

 

The Seariders Home page is about:

 

who we are

what we do

what we belive

what we want

We have lots of news ... but ... we are still under construction

 

 

Hehehe, nici macar un anunt mic-mic despre intalnirea lor pe site-ul lor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, am citit posturile de pana acum, si am ajuns la concluzia ca fenomenul moto in Romania e sublim, dar lipseste cu desavarsire. Totul costa mult, toata lumea vrea sa faca bani repede, si pe deasupra ne mai si ratoim unii la altii.

Pun si eu o intrebare "tehnica" pentru cine a fost anu asta la mare: ce drum e mai bine de folosit, cel prin Urziceni, sau cel prin Lehliu? (din Bucuresti)

Eu cred ca o sa vin, sper doar sa nu ploua...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai fratilor toata lumea a zis ca pleaca la mare discutii controversate,aprinse pana la plecare si la inrtoarcere nimic? A-ti fost mituiti,sau ati ramas socati de ce a-ti vazut? Nu spune nimeni nimic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...