Sari la conținut

Detinatori de Kawasaki ZX-6R/636


chino
 Share

Postări Recomandate

Ce mi-e 96 ce mi-e 112...tot e mult pentru ea.Oricum multumesc.cred ca daca nu gasesc altceva ii scot 2 fise,si gata :rolleyes:

scoate doua bujii si e bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma dace vreti motociclete slabe va cumparati honde....besides va tin o viata ca is foarte fiabile :)

DA ce vrei sa spui c KaWa nu ie fiabila ? :rolleyes: eu ia m dat :crack: 15500 Km :rock: anu asta si in afara de ulei si filtre(+cauciucuri) nimic....in primavara tre sa schimb Kitu de lant da si ala i consumabil .....a am uitat mi s au ars 2 beculete in bord ....mmmda :blbl: , da ce la Honda nu schimbi uleiu si cauciucurile ? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietena mea a preluat "comanda" motoretei si ma cam tem pentru integritatea ei , de aceea as vrea sa recurg la varianta asta.

Referitor la ce a zis Carja,nu pot sa iau GS pentru ca nu vrea sa vada nici o alta mobra in fata ochilor decat aceasta mobra.

@sergiukawa-sa iau postul tau ca pe un compliment la adresa motoretei ???? :rolleyes:

oricum daca stie cineva,va rog spuneti-mi

 

aaa. nasol atunci ...nu shtiu ce sa zic , impune-te , mergi cu ea pe amkart sa faca cursurile de acolo ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am fratior cu ce sa ma impun ca nu sint sub papuc,am incercat o luna sa o conving sa ia un CB ca a lui Noro,i-am aratat cred ca 5 giga de mobre care le-ar putea conduce,ea NU NU NU o vrea numai pe Baby.Nu vrea R1,nu vrea nimik de Baby.Eu in banii de pe motor i-am inclus si casca si in total m-am scos f bine cu banii,dar nu vede mobra pana nu ii fac ceva sa o limitez.

PS:mergi cu noi de revelion sau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am fratior cu ce sa ma impun ca nu sint sub papuc,am incercat o luna sa o conving sa ia un CB ca a lui Noro,i-am aratat cred ca 5 giga de mobre care le-ar putea conduce,ea NU NU NU o vrea numai pe Baby.Nu vrea R1,nu vrea nimik de Baby.Eu in banii de pe motor i-am inclus si casca si in total m-am scos f bine cu banii,dar nu vede mobra pana nu ii fac ceva sa o limitez.

PS:mergi cu noi de revelion sau...

 

nu pot sa merg , muncesc pe 1 de dimineatza , ... daca era pt mine intrebarea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Schimb Zx 636 din 2004, in varianta stock, 17000 km, impecabil cu zx6rr, de 600 cmc, acelasi an. Sau cu modificari la greu pt un 600 mai nou. Se baga cineva?

 

Parca era aici un ZX-6RR de vanzare: http://www.sbz.ro/modules.php?name=Forums&...asc&start=0

 

Nu te lasa astia cu 636 la SS600, treb sa ai maxim 599 cmc , corect ?

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Schimb Zx 636 din 2004, in varianta stock, 17000 km, impecabil cu zx6rr, de 600 cmc, acelasi an. Sau cu modificari la greu pt un 600 mai nou. Se baga cineva?

 

ma bag eu pe combinatie.............. iti dau un zx6r din 96 cu tot ce am pe el si imi mai dai 5000 eur........ :crack: :crack: :crack:

salutare sefu.............. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal frati si surori intru suferinta; va voi vorbi de bestia mea: Kawasaki zx10-r 2006;6000 km, bujii laser-iridium, modificata admisia, largita, modificat supape, modificat ax cu came, redusi dintzisori ambreiaj, modificate franele, modificata evacuarea;ridicata la 201 hp pe dynotest. Evacuare MIG, broscuta este o bomba;cauciucuri noi, de 200 pe spate, maneta pazzo racing vin peste doua saptamani. In fine, o iubesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal frati si surori intru suferinta; va voi vorbi de bestia mea: Kawasaki zx10-r 2006;6000 km, bujii laser-iridium, modificata admisia, largita, modificat supape, modificat ax cu came, redusi dintzisori ambreiaj, modificate franele, modificata evacuarea;ridicata la 201 hp pe dynotest. Evacuare MIG, broscuta este o bomba;cauciucuri noi, de 200 pe spate, maneta pazzo racing vin peste doua saptamani. In fine, o iubesc.

ce tare ..... as da orice sa am si eu una !!!!! nu toti sunt asa norocosi !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si poza, dar habar nu am de ce nu se up-loadeaza, desi dimensiunile fotografiei se incadreaza in baremul cerut. cine ma poate sfatui, i-as multumi.

 

Asta??? :P

 

PS Nu e 2006 ci model 2004-2005 :bigstar:

post-7102-1199557834_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta??? :lol:

 

PS Nu e 2006 ci model 2004-2005 :P

 

pai inseamna ca nu e acelas model.

 

si ziceti voi ca nu te lasa cu 636 pe circuit la clasa 600? :lol:( io deaia voiam sa imi iau 636 , pt circuit.

atunci imi iau de 1000 :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...