Sari la conținut

Detinatori de Kawasaki ZX-6R/636


chino
 Share

Postări Recomandate

Eu sunt ala cu Acrapovic pe care il face Arrow si e adevarat din toate puctele de vedere: puterea sunetului, aspect etc. De asta o sa-mi iau Ajko, ca sa fiu si mai smecher, dar numai pt drumuri necirculate. Sic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ati vazut ,a recunoscut prietenul meu ,dar a uitat sa spuna ca il inebuneste cand k6 meu trece pe langa 636 lui din 2004 :P [urmeaza sa/mi pun pc 3usb si te sparg JOHONSON ,nici nr nu ai sa apuci sa m/il mai vezi :( :P :rose: :finger: :finger: :finger: :what: :ok: :ok: :( ]

il intreci o (cuvant urat),nenea!!!!!...si cand e in urma ta ...e...mai lung k tine...aia ce-are el nu-i toba,vere,e kitu' de la centrala!!!!! :(

...(cuvant urat)...n-am pus eu...ma gandisem la altceva...da' nu m-au lasat!

Editat de tin-tin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il intreci o (cuvant urat),nenea!!!!!...si cand e in urma ta ...e...mai lung k tine...aia ce-are el nu-i toba,vere,e kitu' de la centrala!!!!! :(

...(cuvant urat)...n-am pus eu...ma gandisem la altceva...da' nu m-au lasat!

 

care centrala vere? aia care ii curge in casa?pai ai dreptate in{cuvant urat} de aia i sa stricat centrala a luat tubu de aerisire si la pus in loc de toba :P :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut zilele astea noul 600 de la Kawa. Cica dintre modelele 2007 e cea mai buna. Nu stiu, dar ca e cea mai urata asta e clar. Parerea mea...

Da adevarul e ca nu e prea superba.

Da cica tehnicienii de la Kawasaki motors au lucrat intens la reducerea frecarii interne si la vitezele pe curbe care acum sunt mai bune decat la modelele precedente.

Daca o faceau mai frumoasa totul era perfect.

Dar acum in general oamenii considera un bike supersport frumos in momentul in care e ascutit....(vezi cbr gsxr r1)

Mie mi se pare ca NINJA arata ca o ....well NINJA.....nu stiu cum sa ma explic.

Are forme mai rotunde poate asta nu considera lumea frumos.

Dar sa spunem ca e urata mi se pare cam deplasat.

A cum fiecare cu parerea lui.

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU stiu de alte marci dar iti spun sigur ca arrow nu acopera 2 frati .Mie dintre toate imi place la un kawa 2 frati sau Akra.Akra are un sunet mai cumintel dar frumos.2 frati la o anumita plaja de turatii te scutura bine de tot.Acum ma refer strict la modelul 636 incepand cu 2005.

Editat de iurox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU stiu de alte marci dar iti spun sigur ca arrow nu acopera 2 frati .Mie dintre toate imi place la un kawa 2 frati sau Akra.Akra are un sunet mai cumintel dar frumos.2 frati la o anumita plaja de turatii te scutura bine de tot.Acum ma refer strict la modelul 636 incepand cu 2005.

 

nici nu stii cat de frumos poate sa se auda un arrow ... mi-am pus de curand un arrow de titaniu ... sunet gros, demential, nu cred ca as fi putut face o alegere mai buna... ma dor urechile, la propriu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu stii cat de frumos poate sa se auda un arrow ... mi-am pus de curand un arrow de titaniu ... sunet gros, demential, nu cred ca as fi putut face o alegere mai buna... ma dor urechile, la propriu :P

Pai stiu cum se aude un Arrow pe un 636. Mie mi-a placut 2 frati mai mult. :( . am auzit un 636 2005 cu un arrow , altu cu un akra si unu cu 2 frati.Dintre toate se vede pe care l-am ales :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gusturile nu se discuta

dar nu poti pune calitatea sunetului pe care o da un arow cu doi frati

ce arow ai auzit tu cum suna ???? era titanium?race?

colegule,aku' tehnologia asta iti da voie(chiar si tie!) sa filmezi niste ture (stii cum,ai mai filmat tu odata suza la 280!) si sa pui aici sa vada copiii!!!...si pe urma pune el pe aia 2...si noi ne dam cu parerea!...ce zici?!..eu am sa fiu subiectiv si-am sa te sustin,oricum!si cre' k pot sa mai masluiesc niste voturi!!!...am un ghiuj vecin cu un minsk care nu prea pricepe fenomenu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

colegule,aku' tehnologia asta iti da voie(chiar si tie!) sa filmezi niste ture (stii cum,ai mai filmat tu odata suza la 280!) si sa pui aici sa vada copiii!!!...si pe urma pune el pe aia 2...si noi ne dam cu parerea!...ce zici?!..eu am sa fiu subiectiv si-am sa te sustin,oricum!si cre' k pot sa mai masluiesc niste voturi!!!...am un ghiuj vecin cu un minsk care nu prea pricepe fenomenu!

 

suza de 600[2006] tin sa/ti amintesc colegule, am filmato cu 286 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gusturile nu se discuta

dar nu poti pune calitatea sunetului pe care o da un arow cu doi frati

ce arow ai auzit tu cum suna ???? era titanium?race?

Din pacate nu stiu daca era titanium race.Orcum eu la inceputul acestui topic am pus un link cu un video cu 2 frati.La urma urmei toate sunt bune si frumoase.Fiecare tre sa isi cumpere ce ii place.Cand cumperi ceva tre sa cumperi ca iti place si nu ca place altcuiva. Ma refer in viata de zi cu zi.Nu neaparat in domeniul moto. :P

Editat de iurox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu stiu daca era titanium race.Orcum eu la inceputul acestui topic am pus un link cu un video cu 2 frati.La urma urmei toate sunt bune si frumoase.Fiecare tre sa isi cumpere ce ii place.Cand cumperi ceva tre sa cumperi ca iti place si nu ca place altcuiva. Ma refer in viata de zi cu zi.Nu neaparat in domeniul moto. :P

 

ai dreptate :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...