Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

din planta aia cu 5 frunze

 

E OFICIAL!!!! vineri 07.11.2008 in Biker's otopeni se desfasoara concursul Mr. Moto!!! mai pe scurt caterinca si bautura .si asta nu e tot ....aveti ocazia sa faceti misto de doi cavaleri convinsi(subsemnatul si nyt)care isi vor prezenta farmecele de biker> so...cine vrea sa vina sa acorde cateva voturi si rada pe cinste e rugat sa se prezinte

 

Cine sa faca misto de voi ma? Sa mi-i arati p-aia de fac misto de voi, ca-i transform in broscoi :laugh: Se lasa cu opturi? :)

 

 

 

 

iar am probleme cu vecinii. ieri am adus inca o mobra si azi am gasit-o cu oglinda data peste cap si miscata putin din loc... noroc ca sunt legate intre ele si de gard.

 

Tu ai probleme cu vecinii, eu in noaptea asta dorm la vecina, tocmai l-am fentat pe domnu' proprietar... long, long story ... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te anunt joi daca pot face rost de o dubita care este un logan ca sa fiu mai iecsact :lol:

 

sarumana, dubitza sa fie, n-am mare lucru de carat, doar ca sunt lucrurile a trei persoane, ca iau si vecina cu mine :lol: in principiu saci, o saltea, cateva piese light de mobilier, cred ca din doua drumuri e gata mutarea. Partea buna e ca distanta dintre viitorul fost domiciliu si viitorul domiciliu este de vreo 3-400 metri, daca stau sa ma gandesc :lol: in cel mai rau caz plec ceva mai devreme, diseara se lasa cu artificii serioase la Loyal acolo :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MI AM FACUT REVIZIA DE 6000KM LA MOTOR TEAM SI S-AU DESCURCAT BAIETII....DOAR CD AM AJUNS ACASA AM VAZUT K LA REASAMBLARE NU PREA LE-A IESIT CU NISTE CHESTII....POATE SI DIN CAUZA K E MODEL NOU SI NU AU INK EXPERIENTA CU ELE :lol:....AM REZOLVAT O EU PANA LA URMA

 

MIERCuRI CAND NE STRANGEM K SA MERGEM LA a r c ?

 

apropo am gasit ulei MOTUL facut la BRASOV si altul facut la MAMA LUI caci cei 4 L i-am luat din 2 magazine diferite:)

asa k aveti grija si unde e fabricat sau facut uleiul k e diferenta intre ele chiar dc e acelasi tip.,marca....ma refer la CALITATE

:disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasati dracu uleiu de brasov sau de sf gheorghe.. bem sau nu?!?!

 

beti voi la studio. eu cred ca le daram vila cand plec. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sarumana, dubitza sa fie, n-am mare lucru de carat, doar ca sunt lucrurile a trei persoane, ca iau si vecina cu mine :lol: in principiu saci, o saltea, cateva piese light de mobilier, cred ca din doua drumuri e gata mutarea. Partea buna e ca distanta dintre viitorul fost domiciliu si viitorul domiciliu este de vreo 3-400 metri, daca stau sa ma gandesc :lol: in cel mai rau caz plec ceva mai devreme, diseara se lasa cu artificii serioase la Loyal acolo :disappointed:

Ce vecina fetita? Pe tanti blonda? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vecina fetita? Pe tanti blonda? :lol:

 

Dap, o iau pe Laura cu junior al ei cu tot, ca e loc kakalau :lol: Vecina, draga mea, e cosmeticiana de prima mana. Deci am cosmetica la domiciliu, oricand, la orice ora, masaje included. Visul oricarei femei :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap, o iau pe Laura cu junior al ei cu tot, ca e loc kakalau :lol: Vecina, draga mea, e cosmeticiana de prima mana. Deci am cosmetica la domiciliu, oricand, la orice ora, masaje included. Visul oricarei femei :disappointed:

Stiu fata cu ce se ocupa,doar a fost si vecina mea... :lol: tre sa va fac o vizita ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista vreun/o atelier auto/vopsitorie in zona Postavarului (Billa)? sau mai spre IOR?

singurul pe care il stiu eu in zona e pe fizicienilor si se numeste VOPSI LUX e in incinta ROLLI TRANS sunt baieti de treaba si il cunosc si pe patron ...numai ca sunt aglomerati de obicei...daca te intereseaza da-mi pm si iti dau mai multe detalii :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu fata cu ce se ocupa,doar a fost si vecina mea... :lol: tre sa va fac o vizita ..

 

Duminica ne mutam. Dupa duminica esti uelcam la un ceiutz, numai sa ne "despachetam" si noi toate cele. Apropo, stiti ceva de vreun garaj in zona asta? Mai precis Trapezului-Pallady? Ca-n vreo luna maxim imi aduc si blonda aici si-mi trebuie un cuibusor pentru ea. Daca stiti ceva, pliz lemme know. :lol:

 

Care merge sa vedem meciul pe undeva?

 

Stiu ca astia de la Studio Bar difuzeaza si meciurile. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt nou-nout, am o Honda CB500 '95 si stau prin zona Macaralei-1 Decembrie.

 

N-am nici un pic de experienta practica desi, practic, sunt toba de teorie.

 

Va salut inca odata si... ne vedem in trafic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, se merge astazi la arc?

oooo buna ziua domnu'!!long time no see....de obicei baietii se intalnesc la titan,locul obisnuit pe la 18:30 cu plecare la 18:45

 

Salut, sunt nou-nout, am o Honda CB500 '95 si stau prin zona Macaralei-1 Decembrie.

 

N-am nici un pic de experienta practica desi, practic, sunt toba de teorie.

 

Va salut inca odata si... ne vedem in trafic!

vino vineri la Titan gura de metrou din parc intre orele 19-20 sa cunosti Cavaleria. ride safe :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt nou-nout, am o Honda CB500 '95 si stau prin zona Macaralei-1 Decembrie.

 

N-am nici un pic de experienta practica desi, practic, sunt toba de teorie.

 

Va salut inca odata si... ne vedem in trafic!

 

 

Welcome si baga o tura si pe la intalnirile noastre ..mai afli una alta !!

 

La 18:30 la Titan lume ! Veniti la intalnire ca sa mai prindeti o plimbare cu vedeta din mine pe anul asta ca in weekend o bag la iernat !

 

:disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...