Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

ca sa citez din clasici, mari oameni, mari caractere.... profit de aceasta ultima zi pentru a va ura sa bagati bine de seama ca mielul consumat in cantitati industriale is bad for ya health, dar halit moderat, impreuna cu, sa zicem, bautura (care poate fi chiar si mai abundenta) da niste efecte benefice si de-a dreptul bahice.

 

Asta referitor la crapelnitza. Cat despre celelalte urari, sper sa iesiti cu capul inainte din Criza, iara nu cu picioarele.

 

Ca daca iesi bine din Criza, the rest is silence.

 

Sa fiti cuminti si sa nu preacurviti pana duminica. Cel mult, puteti sa curviti.

post-9979-1239980990_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma bag si eu la Titan, deja incep sa ma imbrac. Ne vdm acolo.

 

Paste fericit tuturor forumistilor motociclisti!!

Happy pasti!

Si de pasti o sa va sparg la oua :wacko:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaa, asta cu 125u... era sa ma calci pe trecere in pastele ma-sii de treaba :blink: Azi dupa ce ai plecat cu brigada, cand te-ai intors ai venit pe la Titan. Ori dinspre Potcoava, ori dinspre Auchan si te-ai dus pe Rebreanu spre pod. La trecerea aia fix de langa metrou eu am dat sa trec (pe verde) si tu accelerai linistit acolo :wacko:

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaa, asta cu 125u... era sa ma calci pe trecere in pastele ma-sii de treaba :P Azi dupa ce ai plecat cu brigada, cand te-ai intors ai venit pe la Titan. Ori dinspre Potcoava, ori dinspre Auchan si te-ai dus pe Rebreanu spre pod. La trecerea aia fix de langa metrou eu am dat sa trec (pe verde) si tu accelerai linistit acolo :(

 

Cand frate? :wacko: sa mor daca te-am vazut.Cand veneam dinspre policlinica titan si am facut stanga spre pod?Nu am vazut pe nimeni pe trecere atuncea :blink: . Scuze,poate am fost neatent,dar chiar nu te-am vazut,probabil erai printre taxi-urile alea oprite fix pe trecere... :P .Sorry inc-o data...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buey... v'am zis sa zambiti ca ne face poze si voi nimic.. tztzt...

iar astia care traversati.. mai cu atentie, ca doamne fereste, dai de'un tir ramas fara frane..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...